Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Rossignol sezon 08/09


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest tylko z rosola 08/09 :

Damskie cala seria harmony (sprzedają się nawet dobrze jak na brak śniegu i konkurencje nart zeszłorocznych), attraction, Pmc (podobnie jak harmony), Zenithy 1 i szczerze czekamy na uzupełnienie tj raicale oraz wyższe modele zenithow ale narazie echo. Tak samo z Dynastarem, jest na razie mała obsuwa :( czemu .. nie wiem. Mnie tylko cieszy iż spadły ceny względem zeszłego roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dali do sklepow ?

Rossignol jest juz prawie u wszystkich Klientow, ktorzy powinni go miec :D

W pierwszej chwili pomyślałem, że czas zmienić przywiązanie do marki, skoro personel importera prezentuje takie poglądy, zapewne odbicie zdania samego zarządu firmy.

Ale po chwili refleksji myślę sobie - to nie może być prawda, aby MOJA firma (Rossi) tak traktowała klienta. A powyższe stwierdzenie tak się ma do prawdy, jak wcześniejsza informacja z tego samego źródła (z postu 9.09.2008), że narty będą w sklepach za dwa tygodnie.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili pomyślałem, że czas zmienić przywiązanie do marki, skoro personel importera prezentuje takie poglądy, zapewne odbicie zdania samego zarządu firmy.

Ale po chwili refleksji myślę sobie - to nie może być prawda, aby MOJA firma (Rossi) tak traktowała klienta. A powyższe stwierdzenie tak się ma do prawdy, jak wcześniejsza informacja z tego samego źródła (z postu 9.09.2008), że narty będą w sklepach za dwa tygodnie.

Odniosłem takie samo wrażenie i tak jak pisałem wyżej widocznie nowa kolekcja jest zarezerwowana dla "zawodowców" a stali klienci muszą się wypchać. No i mimo kilkuletniego przywiązania następne moje narty to będą Atomici albo Fishery.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja zaskakująca i daje do myślenia:

Quicksilver (surfing, skateboarding) sprzedał w sierpniu za 100 mln Euro markę Rossignol wraz z Dynastar, Lange, Look. Wobec ceny, jaką firma ta zapłaciła w 2005 roku - 241 mln Euro za Rossi, to obrazuje skalę kryzysu sprzedaży tych marek.

Teraz nabywcą jest firma prowadzona przez byłego CEO Rossignol'a - Chartreuse & Mont Blanc. Nabywca jednak uregulował tylko 40% ustalonej ceny, tak więc sprawa jest niejako w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że wpłynie to na sprzedaż. No i pewnie jedynie gdzie dostaniemy Rosoły to w sklepach Intersport i podobnych, po parę par. :( Szkoda tak wspaniałej marki z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem.

Ma to też dobrą stronę:rolleyes: Moje 9S będą trzymać wartość :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja zaskakująca i daje do myślenia:

Quicksilver (surfing, skateboarding) sprzedał w sierpniu za 100 mln Euro markę Rossignol wraz z Dynastar, Lange, Look. Wobec ceny, jaką firma ta zapłaciła w 2005 roku - 241 mln Euro za Rossi, to obrazuje skalę kryzysu sprzedaży tych marek.

Teraz nabywcą jest firma prowadzona przez byłego CEO Rossignol'a - Chartreuse & Mont Blanc. Nabywca jednak uregulował tylko 40% ustalonej ceny, tak więc sprawa jest niejako w zawieszeniu.

Też mi nowość Rafale :D:D:D taki jeden co to tutaj na forum też moderatorem jest mi pisał dość dawno o tym ;) a te 141 mln w plecy to dziwie sie że quika nie pogrążyło i oby niczym mu sie nie odbiło bo jesli chodzi o ciuchy to moja zdecydowanie ulubiona marka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak było i przeważnie tylko modele 8,9 S i X. Jedynym miejscem gdzie można było zobaczyć całą kolekcje były sklepy PM Sport, no a teraz nie wiadomo. Ciekawe czy w ogóle PM zdecyduje się dalej sprzedawać nartki Rossi ale już dla innego właściciela marki. Zauważmy że w tych sklepach połowa asortymentu to właśnie rzeczy z pod znaku Rossignola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabywca jednak uregulował tylko 40% ustalonej ceny, tak więc sprawa jest niejako w zawieszeniu.

To juz uzgodniony deal. Poszlo za 40mln Euro.

Wartosc firmy mocno spadla jak dolaczyl do rossi taki jeden z tego forum :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no ambro krakowskich i wrocławskich no i sopockim/gdanskim (PM sporcie) Latem to rosoła mają nie wiele, to jak juz sie bawimy w procenty to maks 20 a zimą jest tego troche ale nie przesadzajmy ( w gdansku w zimie nie byłem :D) ale nie wiem dlaczego zakupy narciarskie w PM sporcie mi nie pasiły głównie ze względu na to że są w centrach handlowych gdzie nie mam zwyczaju spacerować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak oczywiście że chodzi o zimową kolekcje. W sezonie ilość kurtek Rossi, ubranek zimowych i wszystkich akcesoriów narciarskich była zawsze bardzo duża. Teraz może być różnie w szczególności że Quick w kolekcji zimowej większy nacisk kładzie na sprzęt snowboardowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja zaskakująca i daje do myślenia:

Quicksilver (surfing, skateboarding) sprzedał w sierpniu za 100 mln Euro markę Rossignol wraz z Dynastar, Lange, Look. Wobec ceny, jaką firma ta zapłaciła w 2005 roku - 241 mln Euro za Rossi, to obrazuje skalę kryzysu sprzedaży tych marek.

Teraz nabywcą jest firma prowadzona przez byłego CEO Rossignol'a - Chartreuse & Mont Blanc. Nabywca jednak uregulował tylko 40% ustalonej ceny, tak więc sprawa jest niejako w zawieszeniu.

Tak, to prawda. Ale nie dlatego, ze jest kryzys, tylko dlatego, ze Rossignol byl dla Quicka kula u nogi, nie mieli pomyslu, jak temat prowadzic.

Grupe Rossignol przejely dwie firmy, i tu niespodzianka, prezesem jednej z nich jest byly prezes Rossignola, zwolniony po przejeciu przez Quicka.

Tak wiec wraca stare i dobre, jak to sie mowi, a wszyscy zainteresowani dzien sprzedazy przyjeli z entuzjazmem.

A swoja droga, ze jest kryzys wbranzy narciarskiej, to kazdy wie :D

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutor sie nie zmienil.

Nadal jest firma PM SPORT, www.pmsport.pl, w której moja skromna osoba ma zaszczyt pracować.

PM SPORT jest dystrybutorem takich marek, jak: Rossignol, Dynastar, Lange, Roxy, Quicksilver, Rossignol softgoods, Naish, Cebe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...