Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Rossignol sezon 08/09


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
Zaskocze was ;) gigantka 124/80/112 slalomka 124/70/112. I obie jezdza świetnie .. totalny oversize, no i narta troche bardziej uniwersalna, ale przy swojej sztywności nadal bardzo szybka a i skręca jak ma..

Kurcze, jak to sie jezdzi na takiej gigantce ktora ma 80 pod butem?Z przody ponad 120.Jakies pletwy.Jak to sie sprawdza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak to sie jezdzi na takiej gigantce ktora ma 80 pod butem?Z przody ponad 120.Jakies pletwy.Jak to sie sprawdza??

Sa jakies dane odnosnie odpowiednich promieni skretu przy odpowiednich dlugosciach ??

Byc moze jezdzi sie swietnie, ale wymiary faktycznie jakby wskazywaly w strone uniwersalnosci i elastycznosci niz specjalizacji :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalna to może ona i bedzie ale szybkość z krawędzi na krawędz :eek: przy takiej szerokosci pod butem bedzie to chyba chwilke trwało ? A co do uniwersalnosci to ja to postrzegam w ten sposób po co mieć gigantke która bedzie do wszystkiego skoro mam 2 pary nart? Gigantka do długiego skręta a slalomka do krótkiego i to jest dla mnie uniwersalność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiek, bo nie nadazam - kpisz czy o droge pytasz ?? ;)

Czemuż miałbym kpić ? ;)

Patrząc na wymiar tego rosoła z linka :

124-80-112

to ja mam mniej w moim wysprzedażnym właśnie Salomonie XW10: 124-74-100ileś

A Salomonik po miękkim pięęęęęknie płynie.

Także w przyszłym sezonie już wiem na co trzeba polować.

A teraz pytanie: jak robią takie gigantki, to jakie freerajdy zrobią? 170-140-130 ?:P

Teraz żartuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę pojechali z tym, lecz jak tłumaczył to dyrektor handlowy rossi na Europę wschodnią, zależało im na stworzeniu czegoś bardziej uniwersalnego (jednak to dość spory segment rynku). W każdym razie, odnośnie samych właściwości jezdnych jeździło na Kasprowym się naprawdę świetnie, szkoda że śnieg poza trasą bym zlodzony i wywiany więc off-roadowych właściwości nie było jak sprawdzić, ale polecam.

Freerideowa narta nie zmieniła się barzo, znaczy wprowadzili ciekawy system o nazwie Dual Camber któa zmienia profil narty (dźwignia która podnosi dzioby nart by narty były bardziej manewrowne) - ogólnie nei jest tak żle bo taliowanie 140/108/120 ;P w najwyższym modelu nie na nasze polskie góry ;P..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Polecam adres: http://xxxxxxxxxxxxxxxx/miva/merchant.mvc?Screen=CTGY&Category_Code=rossignolskis2009

Co ważne, narty z grupy Radical Oversize mają budowę sandwich, czyli taką jak w nartach komórkowych.

W sklepie niemieckim ski-bilek http://xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx/index.php?menu=ski&content=rennski jest już część sprzętu na sezon 2008/2009, jednak nie ma rosołów.

Edytowane przez bobic
Cudze chwalicie, swego nie znacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...