Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Val d'Isere


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A o 12:30 DH kobiet w St. Moritz - chyba nie ma sensu zakladać nowego tematu (nie chce bałaganu tu robic z racji ze jestem nowa i nie znam zasad)

Wiem że to graniczy z obsesja ale czy ja dobrze widzę ze Maier nie jechał drugiego treningu? obija się...

U Millera to jest troszke loteria - koleś jest niesamowitym cyrkowcem i zawsze Jego przejazd jest fenomenem na skalę światową ale kasy w SS na Niego bym nie postawila :) Ale jutro DH wiec ma niezłe szanse - moze "come on Bode" odstawi jakiś spektakl :). Ja obstawiam Cucha - facet jest w zajebistej formie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o 12:30 DH kobiet w St. Moritz - chyba nie ma sensu zakladać nowego tematu (nie chce bałaganu tu robic z racji ze jestem nowa i nie znam zasad)

Wiem że to graniczy z obsesja ale czy ja dobrze widzę ze Maier nie jechał drugiego treningu? obija się...

U Millera to jest troszke loteria - koleś jest niesamowitym cyrkowcem i zawsze Jego przejazd jest fenomenem na skalę światową ale kasy w SS na Niego bym nie postawila :) Ale jutro DH wiec ma niezłe szanse - moze "come on Bode" odstawi jakiś spektakl :). Ja obstawiam Cucha - facet jest w zajebistej formie!

no nie no Kasiu, chłopaki powystraszają się tego, ja sam nie ogarniam:eek: ....

Ale tak trzymaj!!!!!!

Od siebie dodam tylko program na ORF1 dla tych co mają zeza w stelicie na astrę. Na ORF1 jest cały puchar od początku do końca, włącznie z przejazdem reportera z kamerą po trasie zanim rozpocznie się konkuręcja.

Tu program:http://tv.orf.at/program/orf1/20080202/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna trasa jest dla snowbordzistów w Pichl na Reiteralmie i jest tylko dla nich zarezerwowana narciażą wstęp wzbroniony, zresztą zobaczcie: showimage.php?i=79&c=5:D

Już kiedyś pisałem tu że widzę że oni lubią po lesie jeździć i jeszcze raz podkreślę że to bardzo odpowiednie miejsce dla nich, jak wszyscy się tam przeniosą to nawet ich polubię:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Widzieliście jak zakończyła zjazd Lara Gut ?

Nieźle, do tej pory nie wiedziałem czegoś takiego, by na plecach na jednej narcie przejechać linię mety i przegrać tylko o 0,01 sek.

RESPECT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...