Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Windstopper z Allegro


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość bobic

To już zalezy od Twojego gustu.

Windstopper jak windstopper - ma metkę oryginalności GORE, więc będzie działał.

Choć cena taka dziwnie mała.

A, że firma North Face .... nie słyszałem nic złego na ich temat, choć sam jestem zwolennikiem Mammuta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest i softeshell i w dodatku windstopper w jednym.

1. Ma membrane Gore, czyli to jest windstopper.

2. To tez jest softshell, co widac po zewnetrznym wykonczeniu - jest sliskie, w odroznieniu od klasycznego windstoppera, ktory ma wykonczenie z fleec'u (albo inaczej polara)

Ja bym uwazal na jakiekolwiek produkty The North Face z allegro - wiekszosc to niestety podroby.:(

Metki nie swiaqdcza o oryginalnosci produktu.

Widzialem podrobki i tez mialy metki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest i softeshell i w dodatku windstopper w jednym.

1. Ma membrane Gore, czyli to jest windstopper.

2. To tez jest softshell, co widac po zewnetrznym wykonczeniu - jest sliskie, w odroznieniu od klasycznego windstoppera, ktory ma wykonczenie z fleec'u (albo inaczej polara)

Ja bym uwazal na jakiekolwiek produkty The North Face z allegro - wiekszosc to niestety podroby.:(

Metki nie swiaqdcza o oryginalnosci produktu.

Widzialem podrobki i tez mialy metki.

Wiem,

dlatego własnie kupilem narazie jedną męską kurtałkę, ktorą przetestuje asap i zdam relacje. Szczegolnie interesuje mnie przewiewnośc i przepływ powietrza. Po tym mozna chyba tylko rozpoznać podróbe.

A z innej beczki: w zeszłym roku kupilem kurtałkę "Fischera" z Gore Texu na allegro. Ludzie zabijali się o nie. Jak przyszła to myslałem, że się przewrócę .......... ortalion po całości :) Kasę zwrócili.

Zobaczymy co tym razem będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu kupilem na allegro soft shell (tez Gore Windstopper) firmy Mountain Hardware i wszystko wygladalo oryginalnie, metki itd, nawet kurtka jest fajna, cena byla 200zl co jak na oryginal to bardzo niewiele ale juz po kilku tygodniach zaczal mi sie pruc rzep na koncu rekawa :mad: mysle teraz ze nawet jesli to jest oryginal to z jakiejs odrzuceonej serii abo co innego (there is no free lunch)

acha jeszcze jedno Windstopper to nazwa handlowa produktu, u nas ta nazwa nazywalo sie kurtki typu polar z membrana przciw wietrzna bez wzgledu na producenta, moze z tad te nieporozumienia. Polar to tez nawa przejeta od nazwy handlowej materialu Polartec, na zachodzie na to mowi sie fleece. W Polsce czesto nazywamy rzeczy nowe od nazwy handlowej jak wymyslil sobie prducent tylko dla swojego materialu, ale my to prznosimy na wszystkie produkty danego typu roznych producentow, potem sa przez to czesto nieporozumienia. Np do teraz jeszcze niektorzy mowia na buty sportowe adidasy (wszystko jedno jakiej firmy one sa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty Soft Schel z Descente był w intersporcie w Bielsku a że nie potrzebuję go na już to postanowiłem przeczekać aż zrobią obniżkę i dzisiaj byłem sprawdzić czy już jest przecena i ani przeceny ani softschela:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten na D nie kosztowal okolo 600 pln SB?bo i mnie sie podobal i jesli to ten to jest jeszcze w intersporcie w katowicach

669 dokładnie i w krakowie tyż i w karakowie jest nawet pomarańczowy a w katowicach i bielsku były czarne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty Soft Schel z Descente był w intersporcie w Bielsku a że nie potrzebuję go na już to postanowiłem przeczekać aż zrobią obniżkę i dzisiaj byłem sprawdzić czy już jest przecena i ani przeceny ani softschela:mad:

a to dla siebie czy dla żony :D bo jak dla żony to tu jest coś extra http://shop.usskiteam.com/store/product.php?productid=16387&cat=260&page=2

a dla ciebie też coś się znajdzie http://shop.usskiteam.com/store/product.php?productid=16372&cat=260&page=1 tylko ten wybór kolorów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dla siebie czy dla żony :D bo jak dla żony to tu jest coś extra http://shop.usskiteam.com/store/product.php?productid=16387&cat=260&page=2

a dla ciebie też coś się znajdzie http://shop.usskiteam.com/store/product.php?productid=16372&cat=260&page=1 tylko ten wybór kolorów :(

Uuuuu ładne ale wpierw by trzeba to dotknąć - ten z Descente jest wykonany z tej rozciągliwej membrany i właśnie na tym głównie jego zajebistość polega, choć to co przedstawiłeś cenowo atrakcyjne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin swietna stronka !! Mi strasznie podobały sie te kurtki które na filmikach przezemnie dodanych miała kadra US - http://shop.usskiteam.com/store/product.php?productid=16510&cat=260&page=1 no i teraz znalazłem, a w miedzy czasie znalazłem cos takiego z tensona i maja mi cene podac na dniach ;)

http://shop.usskiteam.com/store/product.php?productid=16509&cat=260&page=1 a ta nie lepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalogowałem sie na tej stronie jak by ktoś chciał ciucha to wołać bo samemu mi sie nie opłaca...kuratała 200$ a przesyłka 190$ :D

chociaż kurde no 1tausen za taką kurtałe??;/ lepiej chyba tą za 600 brać:D tylko kasiorke uzbierać, przerąbane jest tylko z tymi rozmiarami:D

sory za nabicie 2 postow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...