Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Windstopper z Allegro


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec tak cena za tensona to bedzie około 900 zł a modelu nie podam bo w sprzedarzy nie ma bo to tenson jako sponsor uszył dla kumpla z kadry ;) a bugajson tobie nie polecam bo to jest kołderka ;) taka kurtka tylko na gume insulator baaardzo ciepła a od środka nie ma nic wygląda "prawie" tak samo jak z zewnątrz wiec raczej na samą bielizne sie nie na daje! przynajmniej tamta ona jest swietna jak ktoś ma taką kurtke cienką a'la "wiatrówke" z goretexu i pod to razem tworzy swietny komplet :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trzeba przyznac ze design jest zajebisty ale jak mam wymarznąc jak gówno w krzokach to dziękuje dozbieram tak do 800$ no chyba ze ktos cos bd brał z tamtąd to sie podzielimy przesyłką:D

chociaż jakis polarek etc moze dało by rade zeby nie wymarznąć?:)

oni tylko do zakopca po krupówkach pobiegać z pająkiem ewentualnie

Bugaj z kąd ta zmiana, teraz bedziesz mógł chodzić po krupówach ;) a no i pare postów wyżej pisałeś że znajdziesz gdzies 200$ a teraz bedziesz zbierał na pająka 8 baniek :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Troszkę mi zaśmiecili ten wątek ...

Powinni dostać po noskach.

Do rzeczy.

Kurtałki przyszły.

Lekkie, fajne :)

Damska ma bardzo fajny krój, męska jakoś tam na mnie leży.

Wykonanie na zewnątrz 1 klasa.

Wewnątrz mam małą uwagę co do szwów, ale może być.

Kurtki sprawdzone dzisiaj na wietrze i mżawce - bez problemów.

Mżaweczka spływała jak po zaimpregnowanym materiale.

Sam materiał - hmmm no może się mylę, ale w różnych softshellach widziałem różne materiały.

Jeśli się uda to może w weekend też się w nich pojeździ. Wtedy ciąg dalszy spostrzeżeń

Tak się zastanawiam: jak rozpoznać, że to może być podróbka ??

Na razie nic mi nie przychodzi na myśl, a w okolicy nigdzie nie widziałem sklepu z North Fejsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał nowego wątku! Wiec tak poszukuje takiej kurtki przeciw deszczowej na lato i obczaiłem cos takiego http://www.allegro.pl/item317439556_musisz_tu_wejsc_najtaniej_the_north_face_l.html mierzyłem to na żywo w sklepie tylko nie wiem czy to jest napewno to i czy to nie podróba tamta kosztowała sporrrro wiecej ;) Mysiauek z racji tego że zamawiałeś cos z tamtad :D może mnie podpowiesz czy to warte zachodu jest ? Wsumie ten typ ma jednego negatywa ale to nie za jakosc towaru tylko za kontakt ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Nie no OK, ja tez mam cienkiego Mammuta na wiosne i lato - Gore ma juz chyba 10 lat i cieknie tylko na karku, bo mi sie szwy porozklejaly :D

Ale pomysl - 10 lat kurtka. Jaka inna to wytrzyma ? Chyba warto wiec zainwestowac kesz w cos dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie i dlatego nie wiem czy to jest warte kupna bo kurtke i tak kupie bo wyrosłem z poprzedniej tylko chodzi o to żeby to było rzeczywiscie przeciwdeszczowe a nie... potrochu kasa że tak powiem roli nie gra tzn powyżej 900 zł odpada ale nie bede szastał hajsem wiec ten northface byłby super ale strach jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no OK, ja tez mam cienkiego Mammuta na wiosne i lato - Gore ma juz chyba 10 lat i cieknie tylko na karku, bo mi sie szwy porozklejaly :D

Ale pomysl - 10 lat kurtka. Jaka inna to wytrzyma ? Chyba warto wiec zainwestowac kesz w cos dobrego.

moja lafuma jeszcze nie cieknie ale zamek poszedł się je.. ale ma 7 lat :) a i na nartach była,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kuwa, a moj Alpinus z Hydro-Tex'u też nie cieknie a ma już wiecej niż 10 lat .... przynajmniej ojciec se autko w nim umyje spokojnie :)

Dzisiaj odbyłem test "miejski" kurtałki.

Całkiem nieźle ciepło trzyma. Brakuje mi pasa śnieżnego, ale są ściagacze na dole. Kaptur swietnie zaprojektowany.

Znowu: bez uwag.

Mały deszczyk dalej spływa jak z zaimpregnowanego :)

Kurtałki sa dwie: męska i damska. W damskiej brakuje kaptura w zestawie.

Obydwoje narazie jesteśmy bardzo zadowoleni.

Powiedzcie mi jeszcze, czy ta kurtka ma oddychać? Pocić się nie pocę.

Ale w autku, siadłem i zaraz mi było cieplutko i wyłączałem nawiew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy.

Ponieważ zakup na razie okazał się OK, postanowiłem poczytać na necie ...

http://www.icka.futuro.net.pl/?id=0&idSub=&filetxt=news.mnu&tekst=news/archiwum/2006/3/news2006_3.phps&news=2006082501.txt

I wieeeele wieeeele innych.

Jedna porada: sprawdzić kurtke na prawdziwym deszczu.

Podobno - acz nie chce mi się w to wierzyć - ponieważ TNF produkuje softshelle z wkładką z goreXCR, kurtka nie powinna przemoknąć.

I to sprawdzimy w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
no własnie i dlatego nie wiem czy to jest warte kupna bo kurtke i tak kupie bo wyrosłem z poprzedniej tylko chodzi o to żeby to było rzeczywiscie przeciwdeszczowe a nie... potrochu kasa że tak powiem roli nie gra tzn powyżej 900 zł odpada ale nie bede szastał hajsem wiec ten northface byłby super ale strach jest :/

mój kumpel kupił taki sam na Allegro.pl....i jest bardzo zadowolony...widziałem ,macałem....i jest wykonany bardzo solidnie...choć dość sztywny,ale to może gwarantować właśnie dobry płaszcz przed deszczem...nie pytałem go o ten parametr...ale jest z niego zadowolony i gdybym nie kupił sobie ICE PEAKA to bym chyba go wziął...mój jest bardziej przylegający i bardziej elastyczny,ale nie przepuszcza deszczu...spawdziłem:)....oczywiście nie wiem u jakiego sprzedawcy kupił on,ale wyglądają w sumie wszystkie podobnie...myślę że za te pieniądze nie kupisz nic lepszego...szczególnie to nie jest kurtka na wieki...tyle ode mnie a wybór należy do Ciebie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekówa Pax ;) no ale panowie co wy o tym sadzicie brać czy nie wysłałem meila do typa żeby mi fotki ładniejsze wysłał po tym sie sporo wyjasni, no i jeszcze jedna zasadnicza sprawa bo ta kurtka jednak nie jest taka cienka bo ma polarek od wewnątrz... czy na wiosne/lato nie bedzie za ciepła - używa ktoś czegos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
dziekówa Pax ;) no ale panowie co wy o tym sadzicie brać czy nie wysłałem meila do typa żeby mi fotki ładniejsze wysłał po tym sie sporo wyjasni, no i jeszcze jedna zasadnicza sprawa bo ta kurtka jednak nie jest taka cienka bo ma polarek od wewnątrz... czy na wiosne/lato nie bedzie za ciepła - używa ktoś czegos takiego ?

...własnie powiem Ci że on jest według mnie dość ciepły....a właściwie to na stok nadaje super pod warunkiem załozenia cienkiej termiki i koniec ....bo sie zagotujesz:confused: ...sądzę że jest trochę za ciepła na wiosnę i lato...choć to kwestia kto jaka ma ciepłote osobistą...ja nie jestem zmarżluchem i nan cienki soft-shell bez polarka i smigam w nim na nartach z cienką termiką pod spodem...ale temp. na stoku nie może być nizsza niż powiedzmy -2-5....ale nie odradzam Ci zakupu bo jest fajny....a kwestia podróbki to temat potężny jak wody Pacyfiku....w orginalnych sklepach też bywają podróbki....ważne jest żeby była metka made in china:D ...to znaczy że nie uszyły go ukrainki w szwalni pod Łodzią:rolleyes: ....ja chcę go kupić swojemu synowi...jedziemy do Maso corto w marcu to sądzę że na małe minusy będzie super...pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Kupował ktoś coś na ebay u Ski-Bilka ??

Kupiłem jedną rzecz i nie chce mi się płacić 22 ojro za przesyłkę, jak można się do kogoś dołączyć (będzie taniej dla dwóch stron).

A może ma ktoś tel. do mysiauka. Jak tak, to proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...