Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Arber i PS Kvitfjell


Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest że trasa dla zawodnika nie może byc czymś ostatnim w życiu co go spotka. Boski Gunter zatwierdzi że narty mają mieć 120m promień skrętu to wszyscy oczywiście przyklaskują ze tak jest dobrze , jak jakiś BARAN tak ustawi trasę że jest kilka wywpadnięć oraz jeden bardzo poważny uraz to co tez , mają wszyscy przyklasnąć? Nie ma tam ludzi ze zdrowym rozsądkiem? Coś chyba trzeba zmienić!!!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku źle się działo podczas wcześniejszych przejazdów zawodników. Miller po tym skoku ledwo się zmieścił przed bramką, inni też mieli wyraźne problemy.

Jak w skokach zaczyna wiać, albo wydarza się coś niezwykłego, Hoffer, który odpowiada za cały cyrk, przerywa zawody i albo każe powtarzać wszystkim, albo przynajmniej naradza się z trenerami i ma w dupie to, że telewizje nadają live.

I dlatego mam pretensje do szefa zawodów, że nie zareagował w porę, prawdopodobnie w ogóle nie wiedział, jakie kłopoty mają zawodnicy. W momencie upadku Lanzingera kamera pokazywała Hujarę, jak wykonywał skąd inąd słuszną dla niego pracę - machał szuflą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt wrażen wiecej nie chciał a ta linia to pozostałość po łuku z DH z wczesniejszego dnia, teraz tak oglądam ten filmik na spokojnie to stwierdziłem że gdyby tej nogi po chopie nie podniósł tylko klapnał na ziemie zwyczajnie sie wywrócił to napewno nie skonczyło by sie tak tragicznie a tak noga w górze narte mu wypieło, połozył sie zaczęło go obracać i w tym momencie widać że ma już zlamaną noge a do niej przypiętą sztachete 2.10 w postaci narty wkoncu narta sie wypina a on sunie do siatek... może gdyby wiązanie było innaczej zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mowisz... Austriacy mają najlepszą ogranizacje zawodów (co widać nawet po głupich relacjach - w newralgicznych momentach maja powtórki z 3 kamer)...

Co do wiązań to moze by zrobic jakieś bezpieczniki w kilkach albo cuś... jak koleś wie ze upadnie i nie wyratuje sie to naciska i narty same mu wystrzeliwują (jest takie słowo??)... ale też i takie cos ma swoje minusy...

homar, czytales Rulsy FISu? Troche sporo tego :) W pracy sobie notatki porobilam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaję mi sie że gdyby te zawody odbywały sie w Austrii to mogło sie skonczyć innaczej ale jak napisał Bartuś to tylko polemika...

Polemika polemika, ale 6 godz. to 6 godz.

I choc niewieli to zmieni i nie wiadomo czy by zmienmilo to mam nadzieje ze dobiora sie za to Norwegom do dupska, bo to jeden cholerny skandal :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mowisz... Austriacy mają najlepszą ogranizacje zawodów (co widać nawet po głupich relacjach - w newralgicznych momentach maja powtórki z 3 kamer)...

Taka prawda i jak już pisałem Norwegom należy sie pożądny opier*** a wczoraj tak jak już rozmyslałem i wiecie co?... A co by było gdyby to było w polsce? to takie zapytanie teoretyczne :) w przypadku Mazocha spisali sie na medal ale skoki to nie narciarstwo gdzie trzeba dotrzec do poszkodowanego... ?

Co do wiązań to moze by zrobic jakieś bezpieczniki w kilkach albo cuś... jak koleś wie ze upadnie i nie wyratuje sie to naciska i narty same mu wystrzeliwują (jest takie słowo??)... ale też i takie cos ma swoje minusy...

Też o tym myslałem ale jednak wydaje mi sie że to nie jest najlepszy pomysł zawsze bedą niedoskonałości - wypięcie podczas jazdy :o coo by sie działo no i wydaje mi sie że czas reakcji byłby za duży jak lecisz to nie myslisz jak upaść tylko jak NIE upaść a jak już wiesz że lecisz to jest za puzno przynajmniej ja tak mam :)

homar, czytales Rulsy FISu? Troche sporo tego W pracy sobie notatki porobilam

SPORO TEGO... ZA SPORO :D nie chce mi sie czytać może jak Jacek wpadnie to opowie nam jak wyglada przygotowanie do PŚ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Homar, to sie przyjemnie czyta! Muszę sobie to druknąć i bedę na noc czytac a najważniejsze rzeczy zaznaczę zajebisto-zielonym markerem (tak chyba sie nazywa kolor seledynowy:))

Jak przygotuję do konca tą esencje to wkleję tu ją - o przygotowaniach trasy jest spoooooro... wlącznie z wymaganymi dokumentami jakie trzeba złożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sobie to druknąć i bedę na noc czytac a najważniejsze rzeczy zaznaczę zajebisto-zielonym markerem (tak chyba sie nazywa kolor seledynowy:))

Tez mi sie nie chcialo tego wertowac, ale to super pomysl !

Nie tylko sie jezyk pogimnastykuje przy moim lenistwie ale do tego jeszcze o nartach. Miodzio ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no właśnie

http://sport.onet.pl/0,1248741,1705059,,lanzinger_wybudzony_ze_spiaczki,wiadomosc.html

tylko że przyklejacz nogi Maiera twierdził cos innego... ale pewnie nie widział w jakim stanie była noga - bez ogledzin to można mówić.

Ja się na tym nie znam więc nie komentuję. Mam wujka który jest chirurgiem naczyniowym i przykleja ręce jak komuś kombajn odetnie ale nie będę sie go o to pytać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy by był w Austrii czy Polsce czy Dżibuti to nie gwarantowało by mu że będzie miał nogę (sami widzieliście jak pierd....ł! ) a że mozna się załatwić wszędzie na cacy to ja juz sam o tym wiem najlepiej.

pzdr

A kto dyskutuje o jakichs gwarancjach ? Mowa jest o jakosci serwisu medycznego na zawodach PS, a nie w Kolbaskowie Dolnym.

Acha, i w Norwegii a nie w Sudanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norwegom bym dokopal.... jak przeczytalem we wtorek wasze info to mi sie plataly nogi na sali w trakcie biegania.

Ale Austryjakow to chyba pop*****lilo z tym dowodem rzeczowym :mad:

Na tej podstawie chca ustalac bezpieczenstwo trasy - insze inszosci, we lbie sie kotluje :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...