Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Amatorskie Narciarstwo Polskie - jeżdżę bo lubię!


Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a podajcie więcej szczegółów: o której zawody, która trasa, gdzie i o której mamy się spotkać ?

14.00 Zawody AlleZima w gigancie dla użytkowników serwisu Allegro.pl

16.00 Dekoracja zwycięzców i rozdanie nagród dla zawodników AlleZima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem sie zapisać ale chyba już za późno:

" Uczestnikiem Zawodów stanie się wyłącznie osoba, która weźmie udział w zawodach i dokona wpłaty za udział w Zawodach, przelewając środki na konto Organizatora w terminie do 2 marca 2008 r. (Zawodnik)." :mad: :mad:

Zaś się spóźniłem!!:(:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje spotkanie w okolicy mety FIS Carving Cup (w sobotę lub niedzielę), z naklejkami, czy naszywkami skionline.pl będzie nam łatwo się namierzyć. godz. 11 lub później, jeśli ktoś jechałby z daleka.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Tylko nie wiem czy to dalej aktualne:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nas dwoch szparaa, a to spotkanie to gdzie bedzie i o ktorej bo jakos nic nikt nie pisze na forum zero jakiegokolwiek info :mad:

Temat: Re: 8 marca będzie AlleZima 2008!!!

Autor: Pracownik Allegro _Ravek_ (58)

Data: 06-03-08 08:46

Witaj,

Niestety, ale tak jak już wczoraj pisałem: http://www.allegro.pl/phorum/read.php?f=277&i=35739&v=t&t=34794, zapisy i przyjmowanie wpłat zostały już zakończone.

Może uda się w przyszłym roku? Czego szczerze życzę.

Pozdrawiam,

Rafał

no tak zapisy już zakończone kilka dni temu

no to zostaje kwestia Skionline Meeting :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wg Bończy ma być tak ( sobota ):

Proponuje spotkanie w okolicy mety FIS Carving Cup (w sobotę lub niedzielę), z naklejkami, czy naszywkami skionline.pl będzie nam łatwo się namierzyć. godz. 11 lub później, jeśli ktoś jechałby z daleka.

Pozdrawiam i do zobaczenia!

I niech tak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze możliwość wystartowania jutro w Witowie w zawodach SNOWMANIA. Zapisy przyjmowane są przez internet, a i w dniu zawodów też możliwe. Startować można indywidualnie, a także jako rodzina, lub jakaś drużyna. Obstawiając kilka kategorii (kobitka, przyjaciółka, dzieciaki) można natłuc dla drużyny sporo punktów. Startując w Zieleńcu otworzyłem już konto dla teamu Skionline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godzinki temu wróciłem z Białki:) Waruny jak na temp w południe +8,5 całkiem znośne, najezdziłem się tak że mnie aż kolana bolą:) od 10:00 - 18:00 z przerwą na oglądanie zawodów i obiadek!Z ekipy która się zapowiadała był tylko Bończa, albo to inaczej Bończa powinien napisać ze pojawił się Szparaa wraz z siostrą BeatąM bo myśmy się troszkę spóźnili przez co niestaety nie miałem okazji poznać Jacka, a potem Jacek był już w pracy a przeszkadzać nie chciałem bo a nóż JC przegapiłby ciekawe ujęcie;)A tak powstają zdjęcia które mamy zaszczyt oglądać:)

Zdjęcie011.jpg

57da80e16d6ac_Zdjcie011.jpg.dddbfb8ab5433d303510a8c05fc462b6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj na stoku z rana potem przerwa bo ludzi masa po czy wrocilem na stok na 16 na wreczenie nagrod dla zawodnikow i poweim szczerze bylo troche ludzi ale jakos nie moglem nikogo dostrzec a dzis widzialem JC na zawodach ale byl zajety robieniem fotek wiec nieprzeszkadzalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...