Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Majowy Weekend na nartach


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A zauwazyles kto/co (mianownik) napisal pierwszy, byc moze z kozera ?? ;)

Mnie na forum nie było z przyczyn technicznych nie zależnych ode mnie i pewnie się Kasi nudziło ale również wydaje się mi że fantazje z okularkami i balsamem w roli głównej również się jej znudziły a jeśli się mylę to pewnie osobiście tu zaprotestuje:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauwazyles kto/co (mianownik) napisal pierwszy, byc moze z kozera ?? ;)

Mnie na forum nie było z przyczyn technicznych niezależnych ode mnie i pewnie się Kasi nudziło, ale również wydaje się mi że fantazje z okularkami i balsamem w roli głównej również się jej znudziły a jeśli się mylę to pewnie osobiście tu zaprotestuje:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, a może wspólnie na privie rozwiążemy ten problem, cio??

Luziki, w koncu nie ja Ciebie wolalem na pomoc ....

Do tego momentu doskonale wiedzialas - jako madra kobieta (juz nie bede jechal po bandzie ze doswiadczona:D ) - ze "temat" nie byl o Tobie tylko o nas - ot tak sie pstrykalismy jak male koguciki ;)

Co trzeba robic jak sie nie jedzie w majowy weekend na narty - he he choc tak nawiazalem do tytulowego posta :)

Wobec tego zalacze gs men w Are i poskrecam przed tv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mądry mężczyzna powinienes wiedziec że za duża jestem na to żeby sie łapać na takie chwyty jak "mądra kobieta":D

Nio to pojedynek na siusiaki mamy za sobą:D

W majowy weekend można też robic rzeczy ktore sie od dawna planowało zrobić a nie było na to czasu ani chęci. Pogoda jest piekna wiec mój tata będzie stawiał system od nowa w kompie bo ten sie nadaje tylko do Wisły, mój braciszek pewnie pogrzebie z kolegą pod maską któregoś wiecznie rozwalającego się francuza, mama weźmie się za generalne porządki a ja w końcu poleżę na balkoniku, pójdę na rower, a wieczorkiem pobiegam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana urządzam rajd po austryjackich lodowcach ażeby się utwierdzić w przekonaniu że dobrze zrobiłem że nie pojechałem i nawet się mi to udaje.

Generalnie wszędzie zima trzyma ale akurat w tej swojej najgorszej postaci opady śniegu i mgła z temperaturami z rana ujemnymi(na Tux - 10, na Stubai -4) a w ciągu dnia oscylującymi w okolicach 0 albo kilka stopni po wyżej 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana urządzam rajd po austryjackich lodowcach ażeby się utwierdzić w przekonaniu że dobrze zrobiłem że nie pojechałem i nawet się mi to udaje.
Nie wiem jak się utwierdzasz ale ja bym tak optymistycznie nie podchodził. Stubai nie rozpieszcza majowym słońcem ale to nawet lepiej bo jest po czym jeździć. Faktycznie momentami jest mgliście a czasami też wietrznie ale można poszaleć. Ludzi sporo, głównie z Polski ale jeżdżą po 2-3 trasach a reszta luźna. Śniegu tyle, że nieraz w środku sezonu w alpach tyle nie bywało. Fota z dzisiaj. Pozdrowienia dla tych co musieli zostać w domu.

Stubai 1.05.2008.jpg

57da80e21d94c_Stubai1_05_2008.jpg.a7060bbaf058a02b7d41cfacae1def6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na lodowcu Molltaler , pogoda (poza pierwszym dniem) była re-we-lacja :) Nigdy jeszcze nie widziałem w żadnym miejscu na raz tak wielu dobrze jeżdżących na nartach - poza zawodami oczywiście . Nie było prawie wcale tzw rekreacji lub szkółek - przeważali raczej nieźle śmigający narciarze na których jazdę aż przyjemnie było popatrzeć. Po rejestracjach na parkingu widać było że lodowiec zdominowali obywatele Europy Środkowej - Słowacy, Czesi, Słoweńcy, Węgrzy, Chorwaci, Rumuni (!) trochę miejscowych no i oczywiście Polacy. W sumie tłoku nie było, najeżdziłem się bardzo bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Nigdy jeszcze nie widziałem w żadnym miejscu na raz tak wielu dobrze jeżdżących na nartach - poza zawodami oczywiście . Nie było prawie wcale tzw rekreacji lub szkółek - przeważali raczej nieźle śmigający narciarze na których jazdę aż przyjemnie było popatrzeć.....

Coś takiego widziałem w Schladming tylko że słowo nieźle było by nie na miejscu to ewenement którego nigdzie indziej jeszcze nie widziałem bo generalnie wszyscy na stoku jeżdżący technicznie bardzo dobrze i szybko - można się było powstydzić. I jeszcze jeden ewenement 0 Polaków ale to mogło wynikać z tego że to był okres świąt Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
Byłem na lodowcu Molltaler , pogoda (poza pierwszym dniem) była re-we-lacja :) ....

Czwartek był w rzeczy samej fatalny, śnieg :rolleyes:, mgła i słaba widoczność ale następne trzy dni dni REWELACJA , poniedziałek pogoda zmienna jak ... (hmm, przemilczę), mgła, śnieg i piękne słoneczko i tak co pół godziny na zmianę ale "krzesełka" na górę już nie chodziły choć z drugiej strony czy dla 100 osób, "kasztanom" opłacało się je uruchamiać ???

... Słowacy, Czesi, Słoweńcy, Węgrzy, Chorwaci, Rumuni (!)

Tia, widziałem tych Rumunów i do tego fury jakimi przyjechali.

Nic dziwnego że bywają na nartach:eek:

Warunki tak czy inaczej znakomite.

Ech, gdyby nie te odległości to mógłbym bywać tam co najmniej co drugi tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
No cóż, żadnemu już na ulicy nie dam grosza !

Heh, u Nas na ulicach to są Cyganie:rolleyes:, zresztą spora już część Rumunów do bardzo biednych nie należy.

Zresztą to był bardzo ciekawy folklor ludzi bo oprócz wymienionych powyżej nacji było całkiem sporo Holendrów, Włochów i Niemców.

Można by rzec pół Europy:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Kumpel był ze 2 lata temu w Rumunii na wakacjach.

Przejechał od Transylwanii po Morze Czarne i ...

.. kurorty typu Mamaia czy Konstanca, niczym nie odbiegają od poziomu europejskiego. W Mamai jest kolejka linowa biegnąca wzdłuż wybrzeża.

Zobaczcie na fotkach, że miasto naprawdę jest ładne.

Telegondola007.jpg

Telegondola022.jpg

Telegondola013.jpg

A i cenowo jeszcze Rumunia jest przystępna.

Aaaaa i dziewuchy nawet ładne :D To co my widzimy u nas na ulicach to Cyganie, a prawdziwe ładne Rumunki żyją sobie spokojnie w swoim kraju.

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...