Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Softshell


Ramone

Rekomendowane odpowiedzi

Softshell-używa ktośz forumowiczów? Chciałbym sobie sprawić takowy na przyszły sezon, jako alternatywe dla kurtki. Po wielu latach praktyki doszedłem wreszcie do wniosku, że jednak krępuje ruchy.

Jakie firmy polecacie? Wybrać tego z największą wodo i wiatroszczelnością?

Może ktoś wie, gdzie zakupić softshella taniej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh uzywaj wyszukiwarki temat 100 razy przerabiany, a co do softshella, ja mam i uzywam kupilem w decathlonie jeden, teraz na wiosne sprawilem sobie jacka wolfskina i jest git fajne sa tez softy z czeskiej fabryki tylko nie pamietam jak sie nazywa,

softshell fajna sprawa ale nie moze byc zimniej niz -10 bo mnie wtedy bynajmniej bylo chlodno,

co do zakupu to zalezy ile $ z descente jest fajny niedawno w inter sporcie byly promocje na niego za 600zł mozna bylo go wziać,

ogolnie kurtala fajna przylegająca dobrze dopasowana- taki ma być softshell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam już od hohooooo....

Na początku był Sportful, teraz Fischer by Vist.

Super rzecz na kwietniowe śmiganie.

Jak lookniesz w moje fotki z Tuxa z zeszłego roku, to zobaczysz, że to najlepszy ciuch na taką właśnie pogodę.

Co do cen i firm, to już zależy wszystko od Twojej kieszeni.

Jak poszukasz w necie, to na ebayu dostaniesz Mammuta za 400zł niecałe.

W Intersporcie kumple kupowali McKinley i mówili, że jakość jest super do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austrii ostatnio sie przyglądałem tym softschelą ceny juz od 70 e do 200 taki za 150 z rozciągliwej membrany firma ONLINE(nic mi to nie mówi) i co ważne posiadał wszystkie kieszenie tak jak kurtka narciarska włącznie z tą na lewym rękawie na karnet co się rzadko zdarza w softshellach.

A te po 200 to oczywiście płacimy za firmę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Super.

Ja też używam:

- jedną TNF z allegro - i jest 1 klasa. Bez zastrzeżeń. Chociaż za te pieniądze to pewnie podróba

- druga idzie do mnie od ski-bilka. Firma jakaś pół znana. Naszywki ski-bilek, carrera, rossi. Zobaczymy różnicę. Nie podejrzewam żeby On się bawił w podróby. Chociaż z wyglądu to Turek jak nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- druga idzie do mnie od ski-bilka. Firma jakaś pół znana. Naszywki ski-bilek, carrera, rossi. Zobaczymy różnicę. Nie podejrzewam żeby On się bawił w podróby. Chociaż z wyglądu to Turek jak nic :D

ten co mam z ebaya to się żonie przypodobał:D , ten co dzisiaj kupiłem to jest na nia za duży :D i bedzie mój, ten od skibilka to taki czarny regata? też licytowałem ale bez tych naszywek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co mam z ebaya to się żonie przypodobał:D , ten co dzisiaj kupiłem to jest na nia za duży :D i bedzie mój, ten od skibilka to taki czarny regata? też licytowałem ale bez tych naszywek:D

Ja tego z naszywkami, firma regata -nic mi nie mówi :)- z naszywkami taniej chodziły. Mnie kosztował 100pln z groszami (razem z przesyłką).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero parę dni temu kupiłem softshell The North Face - Apex Bionic.Cena w Polsce 500 zł, cena w USA - ok. 220 - 270 zł (w jednym sklepie była za 100$, ale nie było rozmiaru, a w drugim, w którym był rozmiar, cena była 130$ + podatek)Jeszcze nie wypróbowałem w warunkach górskich, w codziennym zastosowaniu wypada nieźle;Opis kurtki ze sklepu internetowego:Kurtka o wszechstronnym zastosowaniu o podwyższonej wiatrochronności i rozciągliwości idealna do codziennych zastosowańStandardowy krójPrzepuszczalność wiatru 0CFMDwie kieszenie na dłonieRegulacja wielkości mankietów za pomocą rzepówRegulacja dolnego obwodu kurtki za pomocą łatwo pracującego sznurka

2960ea14d86c9b63a5bed4e289a53af6.jpg

2960ea14d86c9b63a5bed4e289a53af6.jpg.a684366e57e7d212c1df9abf9507d263.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero parę dni temu kupiłem softshell The North Face - Apex Bionic.

Cena w Polsce 500 zł, cena w USA - ok. 220 - 270 zł (w jednym sklepie była za 100$, ale nie było rozmiaru, a w drugim, w którym był rozmiar, cena była 130$ + podatek)

Jeszcze nie wypróbowałem w warunkach górskich, w codziennym zastosowaniu wypada nieźle;

Opis kurtki ze sklepu internetowego:

Kurtka o wszechstronnym zastosowaniu o podwyższonej wiatrochronności i rozciągliwości idealna do codziennych zastosowań

Standardowy krój

Przepuszczalność wiatru 0CFM

Dwie kieszenie na dłonie

Regulacja wielkości mankietów za pomocą rzepów

Regulacja dolnego obwodu kurtki za pomocą łatwo pracującego sznurka

Bardzo ładny kolorystycznie choć czerwony to nie mój kolor wolał bym z pomarańczowym:D ale ostatnio przybyła mi pewna część garderoby w czerwonej tonacji i nawet z narciarskim akcentem;):o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszedł do mnie softshell od tego cholernego niemca...

W porównaniu do (prawdopobnie) podrobki TNF z Allegro, ten od Niemca jest zajebiście cienki i zajebiście miękki. Materiały zewnętrznie takie same w dotyku. Krój średnio atrakcyjny. Na zdjęciach 100 razy lepiej wyglądał :) Dobrze, że tani chociaż.

Zobaczymy jak na deszczu się spisuje ten niemiecki no name (Regata czy też Regatta - osobiście nie znam firmy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doszedł do mnie softshell od tego cholernego niemca...

W porównaniu do (prawdopobnie) podrobki TNF z Allegro, ten od Niemca jest zajebiście cienki i zajebiście miękki. Materiały zewnętrznie takie same w dotyku. Krój średnio atrakcyjny. Na zdjęciach 100 razy lepiej wyglądał :) Dobrze, że tani chociaż.

Dlatego też jestem gorącym przeciwnikiem kupowania przez internet szczególnie odzieży i szczególnie z firmy krzak, jeśli już bym się na coś zdecydował to musiała to by być rzecz którą wcześniej mogłem pomacać/przymierzyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak na deszczu się spisuje ten niemiecki no name (Regata czy też Regatta - osobiście nie znam firmy).

http://www.regatta.com/home.asp trochę tego robią a cenowo to też nie jakieś nie wiadomo co tylko średnia półka:D

ja teraz czekam na spodnie i kurtke zobaczymy co to jest jak przyjdzie ;) niby to ma być peak performance :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo myślałem, że to kompletny "no name" !!

A zakupiłem sobie coś takiego :

http://www.regatta.com/ProductDetail.asp?class=&ref=58

No tylko, że z tymi naszywkami brudasa, Carrery i Rossiego. Zamierzam naszywkę brudasa podmienić na skionline :)

Nie pamiętam dokładnie, ale dałem sporo mniej niż na tej stronie :)

Jeśli się mylę to mnie poprawcie: chyba w Polsce nie ma szansy w ich cenach kupić takich szmatek?

Rzuciłem okiem na inne softshelle i polary. Ceny baaardzo rozsądne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiadywałem się nie ma w sklepach nigdzie w okolicy:mad:, mozna jeszcze spróbować w bielsku u przedstawiciela sie dowiedzieć ale raczej też nie bedzie :mad:,

U przedstawiciela z Buczkowic a nie Bielska z całym szacunkiem dla właścicieli(pozdrawiam) nie chętnie patrzą na detalicznego klienta... powiem więcej wcale nie patrzą, ale podpowiem że jest firma z Łodygowic, prowadzi sprzedaż internetową tych produktów których dystrybutorem jest.... firma z Buczkowic i na stronie przedstawiciela Klliteka czyli firmy z Buczkowic jest przejście na ten sklep:rolleyes: zawiłe trochę no ale nie może być tak na tacy wszystko podane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...