Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Softshell


Ramone

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
JC a nie ugotowałes sie jeszcze?:) bo ja jak zakladam softa to lekki polarek 50 i juz mam duchotke

Jak widać nie:) Co do warstw to ja ubieram: bieliznę, softshell i kurtkę gore-tex (bez ocieplenia). Jak jest bardzo zimno dodatkowo ubieram kamizelkę lub polar

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie:) Co do warstw to ja ubieram: bieliznę, softshell i kurtkę gore-tex (bez ocieplenia). Jak jest bardzo zimno dodatkowo ubieram kamizelkę lub polar

acha no chyba ze tak ja klade bielizne polar 50-100 i softa, wiadomo ze jak jest jakos zimniej to bielizna golf polar i kurtalka cieplejsza:) w tym roku juz musze kupic nową bo stara.........no wlanie nie przypomina juz kurtki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do tematu

czy takiego softshella mozna zalozyc po kurtke jako 2 warstwe zamiast polara??

oczywiście że tak,pod warunkiem że nie będzie Ci krępował ruchów...ja np.jako drugą warstwę stosuję cienki polar,a soft jeśli jest tak do -5 stopni to stosuje jako warstwę ostatnią (wiechrznią) ,ale wtedy zakładam termikę,grubszy polar i soft.....wiesz są różne soft o różnej powiedzmy gramaturze....jedne są bardzo cienkie i wygodne inne trochę grubsze powiedzmy bardziej "blachowate" ja to tak nazywam....ja mam taki cienki i grubszy...to wszystko zależy od pogody,intensywności jazdy na stoku i pewnie od indywidualnej ciepłoty dażdego z nas:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze jak kto zmarźluch i lubi jak mu gorąco to musi mieć dużo stuffu pod softem bo to raczej cie nie ogrzeje, choć powiem wam ze ja nalezalem do takich co naprawde muszą mieć ciepło a ostatnio soft shell polar 50 i nie bylo mi tak zimno :) no oczywiscie do tego dobra bielizna także, jakie kto ma odczucia tak sie musi ubrać bo sugerować sie kims to nie dobra opcja:)- jak bym sie sugerował tym jak sie moj ojciec ubiera to bym był 2 otzi czlowiek lodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
tego co Marcin podał:) Marka dla mnie jest mało istotna tego co mam z Decathlonu juz lekko przeciorałem a ten jest o podobnych wlaściwościach cena ok kolor też wiec nie mialem sie co zastanwiac:)

No właśnie:)

Marka :)

BO ja mam tą podróbę TNF i wykruszyły mi się zasłonki eee zamków błyskawicznych :)

NO i chyba pora na zmianę - nie chcę mieć mokro w kieszeniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie:)

Marka :)

BO ja mam tą podróbę TNF i wykruszyły mi się zasłonki eee zamków błyskawicznych :)

NO i chyba pora na zmianę - nie chcę mieć mokro w kieszeniach :)

He he- moja miała tak samo, następny etap dezintegracji to będzie padaka zamków, posypią się kolejno i trzeba będzie je pozaszywać lub wyrzucić tego sprzęta :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...