Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dodawanie zdjęć


Rekomendowane odpowiedzi

To ja jeszcze rozwinę pytanie. Jak się wstawia fotki do posta na forumie?

Zanim jednak mi ktoś powie że trzeba tagiem linka owinąć powiem że próbowałem juz na różne sposoby, zdjęcie wyeksportowałem na google picassa, a potem nawet wrzuciłem do galerii skionline i dalej w żaden sposób nie mogę dodać zdjęcia do treści posta. Co najwyżej po owinięciu w tagi pojawia się link do zdjęcięcia a nie samo zdjęcie.

Może ktoś mnie poinstruuje jak tego linka w te tagi wkleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze rozwinę pytanie. Jak się wstawia fotki do posta na forumie?

Zanim jednak mi ktoś powie że trzeba tagiem linka owinąć powiem że próbowałem juz na różne sposoby, zdjęcie wyeksportowałem na google picassa, a potem nawet wrzuciłem do galerii skionline i dalej w żaden sposób nie mogę dodać zdjęcia do treści posta. Co najwyżej po owinięciu w tagi pojawia się link do zdjęcięcia a nie samo zdjęcie.

Może ktoś mnie poinstruuje jak tego linka w te tagi wkleić?

... klikasz na ikonke "Wstaw Obrazek" wpisujesz URL i zalatwione. Tagi sa takie: IMG /IMG tylko ze w nawiasach kwadratowych oczywiscie (na podgladzie moze nie dzialac, moze dla tego wydaje Ci sie ze nie dziala podczas gdy wszystko jest ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... klikasz na ikonke "Wstaw Obrazek" wpisujesz URL i zalatwione. Tagi sa takie: IMG /IMG tylko ze w nawiasach kwadratowych oczywiscie (na podgladzie moze nie dzialac, moze dla tego wydaje Ci sie ze nie dziala podczas gdy wszystko jest ok)

No to spróbujemy:

1.

zdj_cie018-1_thumb.jpg

2.

zdj_cie018-1_thumb.jpg

3. ......znowu pojawił sie link

No więc tak, ze skionline udało się wkleić 2 fotki, pierwsza na początku dziwnie się wkleiła, ale po poprawieniu linka jest ok, jedyny minus że w galerii skionline te zdjątka takie małe wychodzą

Zdjęcie trzecie chciałem wrzucić z picassy i znowu pojawia się link po zapisaniu wiadomości. Spróbuję jeszcze raz...

photo#5146412789552419810

hmm, ani linka ani zdjęcia....

może ktoś wie w które tagi owinąć fotki z picassy żeby tu wskoczyły?

poniżej link do zdjęcia:

http://picasaweb.google.pl/krooowa/Blacky/photo#5146412789552419810

do Pabla_ducha, jak dodasz załącznik to fotka będzie załkiem pot textem posta i niewidoczna jak nie jesteś zalogowany. Mnie chodzi o to by zdjęcie wkleić w text.

Wklejał ktoś kiedyś coś z picassy? Bo ja już miałem wcześniej problem z filmikami (ostatecznie wrzucam je na youtube i jest ok) a na zdjęcia nie mam koncepcji.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się to robi: prawym na myszy klikasz na zdjęcie w oryginalnym rozmiarze - właściwości kopiujesz adres z właściwości a nie www wklejasz to w opcję wstaw obrazek i tyle np:

ischgl_043_small_.jpg

Chłopaki zboczeńcy to zdjęcie ma 2 miejsce w Most Viewed http://www.skionline.pl/forum/gallery/stats.php :D a pierwsze ma:eek: no ja się już zaczynam bać, chyba że to dziewczynki tak klikają:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...