Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mammut Extreme


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja testowałem. To te takie pomarańczowo-granatowe ?

Mam akurat czerwony, Gore-Tex trójwarstwowy, od 10 lat.

Cieknie tylko na karku, bo się podklejenia szwów poodklejały i nie chciało mi się przy tym bawić.

Firma Mammut to mercedes pośród ciuchów outdoorowych, droga, ale solidna.

Miałem też kurtkę z serii snowsports Gore-Tex, też super - oddychała, nie przemakała. Idealnie leżała.

Sprzedałem, bo zbyt dużo uzbierało mi się kurtek narciarskich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywałem do impregnacji Nikwaxa - przeznaczonego do prania i impregnowania Gore-Texów.

Ta kurtka to już widzę, nowy model. Ja miałem taką sprzed 10 lat :)

Ale kurtka (ta na fotce) wypas ;)

Tyle, że jest to bardziej kurtka wspinaczkowa, a nie na narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz z 5 lat model Lhotse z 2-warstwowego Gore XCR. Kosztowal kupe kasy ale do tej pory nawet nie mysle o zmianie kurtki bo wszystko z nia jest w porzadku. Zgodze sie z Bobikiem ze Mammut to na prawde solidna firma.

Co do imregnacji to lepsze rezultaty daje impregnacja po praniu, w postaci sprayu rozpylanego na kurtke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mammut definitely belongs to the second group paying all it’s attention to the specific needs of professional mountaineers and alpinists.

Extreme Logan Jacket is one of Mammut’s “hard shells” – a technical garments, designed with exquisite attention to quality and detail to make you feel comfortable in the worst weather conditions. It’s destinations are expeditions, mountaineering and backcountry activities.

Według tego to bobic ma racje.Ale mysle,że jak sie w niej pojezdzi to sie nie obrazi:p(i kurtka i bobic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Mammut to mercedes pośród ciuchów outdoorowych, droga, ale solidna.

Czyli takie szmatki dla buraków:D

A tak poważnie to przymierzałem dzisiaj w Murau w Inter Sporcie softschela z firmy Mamut i nawet kolorystycznie podobał by mi sie ale za 210 e z membrany nierozciągliwej to na dzisiejsze czasy nie do przyjęcia, taki se właśnie mercedes drogi, a technologicznie uwsteczniony:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie szmatki dla buraków:D

A tak poważnie to przymierzałem dzisiaj w Murau w Inter Sporcie softschela z firmy Mamut i nawet kolorystycznie podobał by mi sie ale za 210 e z membrany nierozciągliwej to na dzisiejsze czasy nie do przyjęcia, taki se właśnie mercedes drogi, a technologicznie uwsteczniony:(

Sławek a ja słyszałem że ćwikla jeździ w Phenixie:D .

Dziekuję Panowie za info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, mylisz Mammuta ze Spyderem :D

Ale na stoku to tak jak w tym kawale.

Nad Przemszą, po tej "niewłaściwej" stronie chłopczyk pije wodę z rzeki.

Babcia stojąca po tej "dobrej" stronie woła do niego: ej, ty, synek, wartko do dom i nie pij tyj świńskiyj wody.

Chłopczyk na to czystą polszczyzna: Szanowna Pani, co Pani powiedziała?

A babka: Eeee, nic, nic, pij dalyj, pij dalyj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, mylisz Mammuta ze Spyderem :D

Ale na stoku to tak jak w tym kawale.

Nad Przemszą, po tej "niewłaściwej" stronie chłopczyk pije wodę z rzeki.

Babcia stojąca po tej "dobrej" stronie woła do niego: ej, ty, synek, wartko do dom i nie pij tyj świńskiyj wody.

Chłopczyk na to czystą polszczyzna: Szanowna Pani, co Pani powiedziała?

A babka: Eeee, nic, nic, pij dalyj, pij dalyj :D

A myślałem, że wątek o ślązakach i ludziach już się zakończył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, my w stolycy wszyscy mamy Mammuty :D

Ja rodowity W-wiak i nie mam: :D

To jak Ty,żeś się Kaśka uchowała?Ja-a właściwie ojce- przed tym Mammutem uciekli na szkieleczczyzne:D .Tu naród bardziej tolerancyjny. I zawsze nuci miła dla ucha piosenke:

'' BYŁA BĘDZIE JEST KORONA MKS" Pozdrowienia dla POLONI!!!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu to szczerze powiem że nigdy nie widziałam tej firmy w sklepach:eek: moze nie przepadam za szopingiem i nie szaleję za często po sklepach ale nie wpadły mi w rece nigdy te mammuciki.

PS. Hucu - Kasia z miekkim "ś" :D a nie Kaśka z twardym niemieckim:D

W Katowicach jest cały sklepik Mammuta - Mikolowska Strasse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...