Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

To co, zapadamy w letni sen ?


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt Internetowy

Tak sobie myślę: a może by stworzyć jakiś wspólny projekt przez ten internet. Niech się władza centralna dowie czego sobie życzy narciarska brać, bo jak dotychczas to nas olewają dokładnie wszyscy. Nawet ustawy śniegowej nie potrafili uchwalić przez dziesiątki lat. Jest wiele nierozwiązanych problemów. Blokowana jest tym samym cała gałąź gospodarki jak turystyka, milionowe straty a może już nawet idą w miliardy - a oni się zachowują jakby walka o stołki to jedyny dla Polski priorytet. Sprawdzi się też co ta tutejsza demokracja jest warta. Przy okazji forum by ożyło również i wiosną, latem i jesienią - a władza będzie nam wdzięczna, ze w końcu się dowie czego tak naprawdę społeczność chce.

Pozdrowienia,

RK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Homarkiem sie nie przejmuj

widzisz Jarku mam Cie za równego gościa ale widać tobie przeszkadza to co pisze ale nic trudnego - fanatyk chyba podał sposób nie czytania tego co ktoś pise ;)

to chyba jedyna zaleta tego między sezonu , ja dopiero dzisiaj wróciłem ze szpitala teraz z nogą bedzie już chyba tylko lepiej:D

Zdrowiej, bo im zdrowszy jesteś tym cudowniejsze rzeczy wynajdujesz xD

nie fandzol synek, mniej sie udzielam bo mam trochu pracy w garażu przed VW mania w sierpniu:P

czytam was czytam spoko oko,

narazie to nie pojedziesz bo żeś tak przy nim majstrował że badań nie przeszło xD

akurat nie rodziców poza tą srebrną Polówką mamy

a tego duzego srebrnego juz nie ma

:D czyli żadne nie jest twoje - Borki nie ma a Polo matki ? :D

widzisz marcin wychodzi z ciebie prawdziwa wieś no ale ja juz mam to serdecznie w dupie będzie co ma byc

a na moje oko to z tobą jest coś nie tak jak mozna sie tak przechwalać czymś czego sie nie ma ?? fajną polówke wstawiłes na skionline ale na vw forum miałeś już inna piszesz tam że masz stajnie vw ale u nas że nie twoje? (swoją drogą jak by tam sie marcin zarejstrował i napisał co tu pisałeś i wklejałeś to lipe byś tam miał xD), jednym słowem chciałbyś być wampirem ale spijasz krew z...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili, wracając do main topic-u to uważam że mamy dzisiaj lekkie przebudzenie. Ilość postów wzrosła i jest co czytać. Chyba że to chwilowe z powodu licznych kłótni z panem B.B. Spory na wielu płaszyznach od spraw prawnych po motoryzacje ukazują wszetstronne uzdolnienie naszego kolegi. :) Pozazdrościć.

P.S. No i jak ilość postów miło wzrośnie od tych sprzeczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No - 7 razy tyle dodaja na pw

Jak tam Ambro twoje Solden ?

Z mojego wyjazdu dupa zbita :( Dzień przed wyjazdem z powodów zdrowotnych ojca musieliśmy sobie odpuścić :( No i już chyba schowam dechy na strych i wyciągnę leżaczek :D Byłem dzisiaj na półwyspie na parę godzinek i jest pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego wyjazdu dupa zbita :( Dzień przed wyjazdem z powodów zdrowotnych ojca musieliśmy sobie odpuścić :( No i już chyba schowam dechy na strych i wyciągnę leżaczek Byłem dzisiaj na półwyspie na parę godzinek i jest pięknie

A zesz jasna cholera, ale bym sie wkur..l :mad:

Zdrowia rodzicielowi zyczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...