Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

To co, zapadamy w letni sen ?


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

A w sprawie snu letniego to wlasnie bylo 1,5 tyg. nad morzem, az do znudzenia, takze jak sie raczej z niego wybudzam :)

Teraz zawierucha w robocie, 2,5 miecha do nart (wedlug obliczen Rejsa to nawet 1,5 :D). Szybko zleci.

A wedlug pocieszajacych obliczen SB to nawet mniej czasu jest do nart niz uplynelo od ich skonczenia :) takze same "dobre wiadomosci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć Wam ! :)

Ja się właśnie obudziłem z dłuuugiego snu :P Prawie w ogóle nie pojawiałem się na forum i nic nie pisałem. Siedziałem jedynie forach samochodowych i korzystałem z lata: plaża,imprezy,wyjazdy,% i ogólnie wakacje :)

Teraz powracam i mam zamiar znowu czynnie uczestniczyć w dyskusjach narciarskich i nie tylko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórka Z Rozrywki

Fakt,straszny tu ruch w interesie od wczoraj:D.Ale mimo tego udało mi sie przejrzeć cały wątek Troche do śmiechu.Troche czasu mi to zajeło.Troche piffa przy tym wypiłem-troche rozlałem:D.Powiem Wam,że zaczeło się niewinnie.Ale potem ostro poszło.Większości dowcipów nie pamietałem , zatem zabawa przednia.Jednorazowa dawka śmiechu mogąca spowodować zejście słabszych jednostek.Chyba wary mi się na stałe odkształciły od śmiechu. Zajebiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to o zakupach na zimę nie zapominamy :

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=290253563229&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=019

:D

Jak mi nie przypasuje to sprzedam po kosztach + flaszka :)

Rzućcie okiem czy ktoś nie chciałby kompredelka na plecy - w fajnych cenach gość ma, zrzucam się na paczkę z kolegami więc i to byłoby taniej :)

W tym roku zaprzestałem sprzedaży hurtowej - nie chce mi się :)

Mogę pomóc komuś w zakupie, albo ktoś jeśli by chciał może się zapakować do mojej lub znajomych paczki.

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie tez w głowie już tylko wspomnienia po lecie bo od 2 dni szukam 4 apartamentów 4 osobowych w jednym budynku gdzies w Val Gardenie:) Tak tak... jak znajde to jedziemy tam a nie po raz 5 do Val di Sole:D Nie musze wspominać że 19-20.12.08 ma tam być DH i SG facetów więc mimo że nie będzie mnie na zawodach to i tak sie cieszę :) Chociaż pojeżdzę na stoku po ktorym miesiąc wczesniej jezdził Hermann:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć tęsknię już za zimą i najchętniej już teraz pojechałbym na narty, to prawdę mówiąc dopiero jutro zaczynam letni urlop... :(

Pocieszenie tylko jedno - niedługo po letnim wypoczynku będzie zimowy wysiłek :D

.... bardzo niedługo, bo licząc systemem Hucu raptem niecały miesiąc zostanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...