Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Poszukuje


Rekomendowane odpowiedzi

...Czy sa jakies inne stronki oprócz You Tube?

Jak macie jakie s fajne linki,strony lub z jakich programow sciagacie?

Bede wdzieczny:)

youtube.com

tam tez jest dużo, nawet jakieś lekcje są:)

Bugi, nie to żebym się czepiał.... ale czytanie ze zrozumieniem naprawdę Ci się przyda w zawodzie, w którym się kształcisz....

Pablo wyślę Ci kilka linków na PW, żeby nie robić reklamy konkurencyjnym portalom :)

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi, nie to żebym się czepiał.... ale czytanie ze zrozumieniem naprawdę Ci się przyda w zawodzie, w którym się kształcisz....

Pablo wyślę Ci kilka linków na PW, żeby nie robić reklamy konkurencyjnym portalom :)

Pozdrawiam

to widocznie skier poszlo Ci na oczy cos- piłes??:D zapytał sie o linki to mu dałem chyba ze wg ciebie to link nie jest to masz fajnie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widocznie skier poszlo Ci na oczy cos- piłes??zapytał sie o linki to mu dałem chyba ze wg ciebie to link nie jest to masz fajnie:d

Dziękuję, z moimi oczami wszystko w porządku, podobnie jak z trzeźwością.

Jeżeli natomiast chodzi o Twoje błyskotliwe odpowiedzi i tłumaczenie czy to link czy nie, napiszę krótko jeszcze raz: CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM :

...Czy sa jakies inne stronki oprócz You Tube?

Jak macie jakie s fajne linki,strony lub z jakich programow sciagacie?

Bede wdzieczny:)

youtube.com

tam tez jest dużo, nawet jakieś lekcje są:)

Skoro tak bardzo chciałeś pomóc koledze Pawłowi było chociaż dołożyć jakiś link do konkretnego filmiku, podpowiedzić mu może jakieś hasło którego używasz do szukania fajnych zajawek, itp...... Wtedy nikt by nawet nie zwrócił uwagi, a wdzięczny za pomoc forumowicz dodałby plusa do Twojej reputacji.

Na tym koniec, i nie zamierzam więcej w tym temacie z Tobą polemizować, bo czytając Twe błyskotliwe odpowiedzi to mnie się tylko przypomina taki dofffcip:

Siedzą dwa głuche gołębie na dachu, nagle jeden do drugiego mówi:

-pocałuj mnie w du*pę!

Na co drugi odpowiada:

- a ty mnie w du*pę :D

Więc zanim nabijesz kolejnego posta, zastanów się dogłębnie nad merytoryczną stroną swojej wypowiedzi, żeby nie było jak z gołębiami ;)

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie kozacz jak bys nie wiem kim byl macie cos ostro nasrane z tym dogadywaniem kazdy kazdeemu nie doczytalem i tyle, stalo Ci sie cos??

sory zapomnialem ze ty jestes nieomylny i wogole sokole oko:D,

A Ja Ci z ostatniego miesiąca to co najmniej kilka takich tematów wydłubię gdzie zabierasz głos a potem się okazuje że nie doczytałeś to może więcej czytaj a mniej pisz a najlepiej tylko czytaj i najlepiej po kilka razy

Bugi, nie to żebym się czepiał.... ale czytanie ze zrozumieniem naprawdę Ci się przyda w zawodzie, w którym się kształcisz....

Michał nie rozśmieszaj mnie:D chcesz żeby umrzył ze śmiechu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja Ci z ostatniego miesiąca to co najmniej kilka takich tematów wydłubię gdzie zabierasz głos a potem się okazuje że nie doczytałeś to może więcej czytaj a mniej pisz a najlepiej tylko czytaj i najlepiej po kilka razy

tu nie trzeba by szukać w zeszłym miesiącu wystarczy dzienne posty poczytać i tak co dzień to samo jak coś napisze od razu sie musi jakoś "poprawić lub wytłumaczyć" pisząc kolejne 10 postów nie na temat:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...