Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

65 Rajd Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałam gdzie umieścić ten temacik a właściwie informację (czy w temacie sportowym czy w jakimś ogólnym).

W dniach 6-8.06.2008 w okolicach Mikołajek odbędzie się 65 Rajd Polski. Oficjalna stronka:

http://www.rajdpolski.pl/

Lista startowa:

http://www.rajdpolski.pl/files/lista_ERC.pdf

Jakby ktoś był zainteresowany to możemy się zgadać bo będę stacjonować w Jorze (ok 9km od Mikołajek) to możemy się spotkać:) czy to na rajdzie czy poza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać ale niestety nie wyszło z urlopem i chłopaki pojechali rano sami.Za to przyszły rok to na 100% w końcu WRC a to zobowiązuje:)

Odnośnie typowania to moim czarnym koniem jest szwed Patrik Flodin,Sołowow będzie się chciał pokazać z dobrej strony zwłaszcza że w Chorwacji był drugi ,no i stary wyjadacz Hołek który jedzie praktycznie u siebie to w S2000.

W N-ce nie typuje tylko życze kolejnego pudła Kajtkowi i w A7 Zbyszkowi,z znajomych byłby jeszcze Łukasz ale chyba nie odbudowali miśka po dachu na Elmocie

pozdrawiam fanów nart i rajdów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to raczej nie kręci.

Bywałem kilka razy na Rajdzie Barbórki i co ?

Jeździło się od jednego OeSu do drugiego. Ludzi kupa, kurzu kupa, a zdjęcia i tak robią lepsi, bo mój znajomy jest wydawcą magazynu WRC.

Więc wolę sobie siedzieć w domku i przeglądać sobie WRC :D

A mam kumpli maniaków, którzy jeżdżą od jednego rajdu do drugiego - Sardynia, Finlandia, itp...

Pokupowali sobie Subaru Imprezy (nie wiem, jakaś mania w Katowicach ;) ) i dziwią się, że przy 200 km przejechanych zaświeca im się rezerwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic, na WRC Walii nigdy z kurzem nie bylo problemu, jak co to z blotem;-)

Trzeba tu bylo przyjechac.

Subaru w Katowicach kupuja? A ja myslame ze juz cala Polska BMW jezdzi?;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co TV - na żywo lepiej:)

Zazdroszczę Ci, że będziesz to widzieć na żywo. Ja jeszcze nigdy rajdu na żywo nie widziałem. Po opisie bobica (tak to sobie mniej więcej w Polsce wyobrażałem) chyba wiele nie straciłem.

W przyszłym roku WRC - chyba już trzeba będzie się wybrać, choć jest strach przed naszą organizacją.

No i zapomniałem napisać o Kościuszce - podali, że szybki był na próbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru w Katowicach kupuja? A ja myslame ze juz cala Polska BMW jezdzi?;-)

Tia Jaca, a UK to już wszyscy Porsche :D

Ale do dupy są kierowcami, jak nawet stary Hamilton przelatuje autem przez posesje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bończa, to juz ktoryś mój Rajd Polski z kolei... owszem, jak to na mazurach - jest kurz ale ten dzwięk podrasowanego odkurzacza na zakręcie jest tego wart:) Ja na tym rajdzie co roku bywam. Na innych nie byłam wiec nie wiem jak to jest.

Raceman, to wsiadaj w autko/samochodzik i przyjezdzaj na działeczkę na Mazurki to razem na żywo pokibicujemy:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to relacje TV, by zobaczyć Wróżkę...(jak kibicuje):D

Podobno Wrozka na zywo tez lepsza, jak rajd :D;)

Panowie bez jajec (team wyscigowy Bobic + Boncza) - jezeli ktos lubi rajdy to je lubi i nie narzeka na kurz i robienie zdjec. jak ni eto nie.

Argumenty za i przeciw sa tutaj "nieargumentalne" :D

Tak samo na mroz i zakladanie butow jezdzacy na nartach.

Na pewno ktos woli zobaczyc zawody PS na TV niz live no bo cieplo i w fotelu, nie ma tloku itp, ale........ no wlasnie :)

Nie ma to jak rajd w gorach. Bylo minelo jak na razie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie wybieram niestety choć WRC nie odpuszcze w tym roku wydaje mi sie że walka bedzie ciekawa bo startuje bodaj 8 zawodników z listy priorytetowej FIA zapowiada sie ciekawie byle wszystkiego nie popsuli "kibice" i deski z gwozdziami... ,w polsce od kąd Magurski jest w RSMP to zazwyczaj bywam, bo gorlice nie daleko a widoki i emocje wspaniałe jak chłopaki boki na sniegu zapinają przynajmniej tego sezonu bo rok temu to na asfalcie szli :D no i zeszłego roku byłem na Krakowskim prolog i 1 os nastepnego dnia :D ojj ciekawie bylo Kajtek koło urwał i sie wlókł 4 pentle prologu na 3 kółkach :D a najlepsze (najgorsze) że mieszkam w Rzeszowie interesuje sie rajdami a na rzeszowskim co roku mnie nie ma ; ( nie innaczej bedzie tego roku... xD

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza relacja na iTVP pokazała fajnie przygotowane miejsce, gdzie rozgrywano Super OS. Na przyszły rok, jeśli trochę poprawią estetykę, dodadzą dobrze zrobione reklamy i ekrany video, powinno być nieźle.

Wczoraj wygrał Kuchar na Subaru - dziwił się bardzo, ponieważ twierdzi, że ten samochód nie nadaje się do jazdy. Zresztą chce sprzedać swoje dwa auta tej marki.

Na marginesie - kiedyś byłem mocno napalony na ten samochód, ale po odbyciu jazdy testowej, stwierdziłem, że to marketingowy "wałek" - owszem jechało się dobrze (motor, hamule, napęd), ale nie na tyle, aby zapłacić za takiego golasa, aż takie pieniądze. Było to parę lat temu, teraz cały nimb Subaru sypie się strasznie, szczególnie po wypuszczeniu ostatniego modelu typu "lanos".

A dzisiaj Bębenek najszybszy na razie,a Bouffier wygrywa w generalce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za pozdrowienia. Tylko rodzi się pytanie czy to na pewno Kasia a nie jakiś tam dajmy na to Kazik lubi czarne trasy, rajdy samochodowe i inne męskie sprawy???

To oczywiście lekka prowokacja. Myślałem że zostanę "zjedzony " przez męską część forumowiczów ale cisza jest więc prostuję temat.

Edytowane przez Wituś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd na żywo to jest to czego się długo nie zapomina i rzadna relacja tego nie odda podobnie zresztą jak inne ciekawe dyscypliny np.F1 ,piłka czy ukochany Puchara o Kryształową Kulę:)

Zaliczyłem dużo rajdów ale szutrowe są chyba najbardziej widowiskowe ,asfalty po wycofaniu WRC z niższych lig straciły na uroku i powoli trzeba się przyzwyczajać do tego co mamy choć N są z sezonu na sezon coraz szybsze i doszło S2000.

Tak na prawdę zazdroszczę Kasi tego widowiska.

Bobic ,rajd nie zawsze trzeba spędzać na bieganiu od OS do OS ,często wybieramy fajne miejsce na OS najlepiej jechanym ze trzy razy rozbijamy parasolik ,krzesełka ,grill, otwieramy polepszacze nastroju i cały dzień w jednym miejsu kibicujemy chłopakom(można jeszce między przejazdami podejść w inne miejsce na tym samym OS a potem powrót i biesiadowanie:)

Na ostanim SanRemo (nie ma tego rajdu w WRC) wyszliśmy z lasu po trzech dniach z czego tylko na jedną noc rozbiliśmy namiot a tak spanie w samych spiworach i kąpiele w okolicznych ciekach wodnych.

A Subaryny ani miśka nie kupiłbym no chyba że będę miał swoją stację benzynową;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalne wyniki

1.Bębenek

2.Bouffier

3.Sołowow

4.Staniszewski

5.Kajetanowicz

6.Flodin

7.Czopik

8.Dytko

9.Karnabal

10.Isik

11.Sztuka

19.Hołowczyc (padliną z Kronosa)

23.Maciejewski (pierwszy w A6)

30.Cieślar(pierwszy w A7)

Cieszy zwycięstwo polaka i to samochodem grupy N,mam nadzieję że stajnia Steca nic nie zpartraczyła bo po takim występie miśka Bębenka sędziowie rozbiorą na części pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujemy za pozdrowienia. Tylko rodzi się pytanie czy to na pewno Kasia a nie jakiś tam dajmy na to Kazik lubi czarne trasy, rajdy samochodowe i inne męskie sprawy???

To oczywiście lekka prowokacja. Myślałem że zostanę "zjedzony " przez męską część forumowiczów ale cisza jest więc prostuję temat.

Już się nie tłumacz, za poźno a dla Ciebie nie wiernego fota Kasi:) , niedowiarku jeden !!

gallery-55578739-500x500.jpg

Kasiarajd2.jpg?p=2&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=Kasia+rajd+2.jpg&wid=2932&POD=1&zalf=Nowe&tsn=121294148425537102&type=&sid=43c89f285a2596bc4f1d87e0a9fb63f1

Kasiarajd2.jpg?p=2&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=Kasia+rajd+2.jpg&wid=2932&POD=1&zalf=Nowe&tsn=121294148425537102&type=&sid=43c89f285a2596bc4f1d87e0a9fb63f1

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...