Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PZN - Tenson - Campus


JC

Rekomendowane odpowiedzi

PZN - Tenson - Campus

Moim skromnym zdaniem, decyzja ta jest do przyjęcia, jeżeli oczywiście odbyła się na uczciwych zasadach, ponieważ Campus jest polską firmą, a Tenson szwedzką. A chyba zgodzisz się ze mną że lepiej wspierać polskie firmy niż zagraniczne. No i z tego co wiem to wyroby firmy Campus są naprawdę dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZN - Tenson - Campus

To, "po za tym" jest już nie potrzebne bo tego nie trzeba mi tłumaczyć. Co do Campusa to nie wierzę aby było ich stać na taką inwestycję bez pozyskania kapitału. To, że na stronie Campusa nic nie pisze to wcale nie znaczy, że Włosi nie zaiwestowali w nich kasy tym bardziej, że następna olimpiada jest we Włoszech i jak znalazł będzie promocja odzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZN - Tenson - Campus

A skąd wiesz jakimi pieniędzmi dysponuje firma Campus? A to że włosi wpakowali tam kasę, to wporządku, najważniejsze jest jednak to aby wyroby firmy Campus były postrzegane jako produkt polski. A tak własnie jest, bo ich producentem i dystrybutorem jest, tu pełna nazwa firmy "Euromark Polska Sp.z.O.o. A Adaś pomoże je wypromować. A co do firmy "Tenson", to przez Szwedów nie dostalismy się do ME w piłce nożnej i to jest jedna z kar, jaką jest rezygnacja z wyrobów ich firmy (to oczywiście żarcik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZN - Tenson - Campus

A Alpinus z kolei to tandeta przy HH itd.

Tyle tylko, że nie o to tutaj chodzi. Moim zdaniem wydźwięk tego zdarzenia jest bardzo przykry. Zachowujemy się wszyscy jak zwykłe kurwy i patrzymy tylko, kto da więcej nie respektując żadnych umów. Nic dziwnego że zachodnie inwestorzy tak ostrożnie podchodzą do interesów z nami.

A pierdolić PZN

Mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZN - Tenson - Campus

sezon miałem na maxa początek sezony byłem w Polsce ale za to koniec......

pracowałem na Rodos !!!!!

.....tam to się pływało........

na szczęście już zima bo od tego słońca mózg mi sie splasowaj.........

ps. już za 13 dni będę meżem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZN - Tenson - Campus

No a teraz jak juz pozbieralem szczeke z podlogi, to moge pisac dalej. Rodos powiadasz - no to ladnie sie urzadziles na wakacje. Ja tu juz wyczekuje na pierwszy dzien jazdy (22 listopada). Na razie nie wyglada to za dobrze bo jest ladna pogoda, wiec w gorach snieg nie pada. A poza tym jak zwykle, kariera i kariera ;-) no i basen. Trenuje przed przyjazdem do Polski, bo dziewczyna sie odgraza, ze szybciej ode mnie plywa delfinem, co gorsza przypuszczam, ze jest to prawda, wiec staram sie zmniejszyc rozmiary porazki.

Pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...