Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam lubie trudniejsze trasy ale moje kolana niebardzo:D

fajnie nudzić się na 100 nie bedziecie.

Oglądam towarzyski mecz Polska Litwa i smiać mi sie chce juz jest 1:1 oczywiście nasi właśnie stracili bramke:D:D:D

Ja też lubię trudne trasy i na szczęście organizm nie protestuje. ;):D Problem w tym,że połowa ekipy dopiero się uczy,a jedna koleżanka zaczęła znowu jeździć po 10 latach! :eek: Ale dobrze jej idzie! :)

Meczu nie zobaczę,bo moja malutka ogląda film,kiedy ja okupuję kompa. :o Ale na szczęście to tylko mecz towarzyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie zobaczę,bo moja malutka ogląda film,kiedy ja okupuję kompa. :o Ale na szczęście to tylko mecz towarzyski.

nic nie stracisz:D...a nasi to taka kultura....ciągle tylko ku.......można usłyszeć.

Niech już ten śnieg pada bo szału mozna dostać.w tv nic nie ma ..no może Asterix na olimiadzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie stracisz:D...a nasi to taka kultura....ciągle tylko ku.......można usłyszeć.

Niech już ten śnieg pada bo szału mozna dostać.w tv nic nie ma ..no może Asterix na olimiadzie :D

Widać sami czują,że im nie idzie,co podkreślają donośnie... :D:eek:

Cierpliwości,ponoć już jutro jest szansa,choć w TV widziałem zapowiedź deszczu i sporego ciepła. :(:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości,ponoć już jutro jest szansa,choć w TV widziałem zapowiedź deszczu i sporego ciepła. :(:eek:

na każdym programie inna pogoda i tak samo na portalach internetowych więc trzeba czekać.

jest luty więc zima jeszcze musi być:D:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulewa kontra uparci narciarze.Wstaje rano,patrzę za okno i... wielki dół! :eek::mad: Prognoza sprawdziła się w 100%,akurat teraz! :mad: Wyglądało to na najgorszy dzień w zimie.Moja malutka cały czas powtarzała:"daj sobie spokój!".Ale niestety ja jestem wyjątkowo uparty,zwłaszcza jeśli chodzi o narty.Szybkie obdzwonienie ekipy i wszystko jasne-z 7 osób pozostało nas trzech.Jeden z kolegów nawet był zdegustowany,że się spóźniłem jakieś 10 minut!A tu ulewa... :DNo nic,zabieram go i jedziemy po trzeciego członka ekipy.Swoją drogą fajnie musiał wyglądać,stojąc z dechą na takiej ulewie. :D Zabieramy trzeciego członka i niespodziewanie musimy podrzucić pewną osóbkę do Oczkowa.Ulewa się wzmaga,nawet ja już chcę odpuścić,nie da się już wyjść z auta na peta!Drogi zalane,ale mimo to nie rezygnujemy...Już w połowie drogi widzimy na horyzoncie przejaśnienie,choć trudno w to uwierzyć.Docieramy na miejsce i wychodzi słońce!Jest ciapa i mało śniegu na dole,ale już nie leje.Niestety nawet na górze warunki są kiepskie,miejscami można przejechać pod lasem i to wszystko o warunkach... Mimo to pojeździliśmy sporo i co ciekawe,chyba najlepiej się jeździło na trasie 5A(jeśli dobrze pamiętam),obie strome ścianki były przyjemne.Najlepszy był chyba narciarz,który wbił się dziobami w muldę i... narty już pozostały,a on poleciał trochu dalej.Pomogłem mu się pozbierać. :)Ogólnie warunki kiepskie,ale dla uparciuchów do przyjęcia.Zastanawiam się jak GAT mógł pisać o jakichkolwiek warunkach na Płaju?Tam w ogóle nie było śniegu!Nic a nic,nawet w lesie.Tamtędy postanowiliśmy zjechać w dół.Co ciekawe na Buczynce całkiem spoko,na najniższej trasie też dało się jechać,ale zastanawiam się,czemu GAT zachęcał do wieczornej jazdy?Nawet wyciąg nie chodził! :DParę fotek:1.widok na Babią2.słoneczko3.Płaj-gdzie tu jakiś śnieg?4.kałuża na H.Szczawiny5.narty wodne na Pilsku

Pilsko podczas ulewy 038.jpg

Pilsko podczas ulewy 040.jpg

Pilsko podczas ulewy 056.jpg

Pilsko podczas ulewy 005.jpg

Pilsko podczas ulewy 035.jpg

57da80ea4f771_Pilskopodczasulewy038.jpg.efc2e5e037797a47850ed0b8a7b405a0.jpg

57da80ea586c1_Pilskopodczasulewy040.jpg.a2632e20659bfd1db1f0722608425ed3.jpg

57da80ea6354e_Pilskopodczasulewy056.jpg.092a236c0df6663b165d65255cca3daa.jpg

57da80ea6dcdb_Pilskopodczasulewy005.jpg.e4aa77fb0e0bf9d6d60d7cdd36641ba8.jpg

57da80ea75e0d_Pilskopodczasulewy035.jpg.575109db79086c216640601cbda12a49.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem wczoraj wieczorem w szczyrku,2 godzniki jazdy golgota i solisko-suche.

warunki oceniam na dobre. snieg jest,nic nie wystaje :) troche zmrozonych grud sniegolodu lezy na obu trasach,rmatki dosniezaly. snieg byl sliski,miekki i szybki. ciekawe jak wyglada sytuacja wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...