Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj już było bez porównania z dniem wczorajszym, rano było idealnie :D (ludzi dużo mniej czyżby warszawa już wyjechała??), śnieg ubity jazda fajna :)

mam pytanie czy tam tez jest bardzo mało ludzi w porównaniu z zeszłymi latami?! pytam bo w Beskidach jakoś ich mało.albo mnie sie na wzrrok rzucilo. nie wiem czy Alpy zaliczaja czy kryzys zaczyna bardziej panować.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy tam tez jest bardzo mało ludzi w porównaniu z zeszłymi latami?! pytam bo w Beskidach jakoś ich mało.albo mnie sie na wzrrok rzucilo. nie wiem czy Alpy zaliczaja czy kryzys zaczyna bardziej panować.,

ludzi mniej szczególnie rano i późnym popołudniem, na czerwonej trasie na 4os krześle jeździ się szybciej niż krzesło zdąży wrócić :D:D;) (córka patrzy jakim numerem jedziemy):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem gdzie pojechali i czy w ogóle pojechali.

patrząc co sie dzieje w Szczyrku to zgroza, ale poniekąd właścicielle sa sobie sami winni. któż przyjedzie taki desperat który nie ma czasu na Alpy jak ja ale ja juz tez mysle nad wyjazdem choćby na 3 dni w Alpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy tam tez jest bardzo mało ludzi w porównaniu z zeszłymi latami?! pytam bo w Beskidach jakoś ich mało.albo mnie sie na wzrrok rzucilo. nie wiem czy Alpy zaliczaja czy kryzys zaczyna bardziej panować.,

Raczej nie wzrok,ja też zauważyłem,że są u nas pustki! :rolleyes: Zapewne Alpy są zapchane naszymi feriowiczami-to dobrze!Jako miejscowy mogę sobie pojeździć spokojnie bez większych kolejek,a wypoczywający tam,mają full wypas i wszyscy są zadowoleni. ;) Jutro z rana ruszam do Zawoi,dawno tam nie byłem,a jest fajnie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk

Fajnie sypie i nawet cos tam dosypało bo warunki były dzis lepsze. za to ludzi też dosypało przynajmniej na wieczornej jeździe bo stałam pierwszy raz w tym sezonie w kolejce do wyciagu. tak sie jakoś rozbestwiłam że jeździć mi się nie chciało. w ciagu godziny bez kolejki zaliczyłam 10 zjazdów a dzisiaj (jak my to na Śląsku mówimy, bez obrazy Pantwo ze stolicy:D)po warszawsku 4 zjazdy i do baru:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Palenicy w Szczawnicy. Warunki przyzwoite: tylko przyzwoite bo spod śniegu wyłaził lód (co na czerwonej dawało trochę adrenalinki ;) ), ale nie było przetarć, dużych, oblodzonych muld itp. Ale przede wszytkim nie było kolejek:eek:. Także polecam o można się wyjeździć, stosunkowo tanio i blisko (z Krakowa ok. 2 a z Katowic niecałe 3 godziny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JurgówOd rana piękna i mroźna pogoda (-12). Stok przygotowany idealnie - sztruks i puszek w miejscach pracy armatek. Jako pierwszy klient otrzymałem zniżkę na karnet:) i heja. Do 12 tej bez kolejek do krzesełka. Od 12tej dojechało ludka i trzeba było parę minut postać.Nowa trasa nr 3 bardzo fajna - "trzyma" od góry do dołu. Widoki z góry pikne.Brak karczmy na górze, no ale jeszcze się taki nie urodził....Na parkingu pojawiły się samochody ze Słowacji!

20090201081156.jpg

20090201081232.jpg

20090201103544.jpg

20090201103604.jpg

20090201081156.jpg.2892e0ac2e7c7ae37bff124cfd006c66.jpg

20090201081232.jpg.e932d4f3615e008c7c9eefc15712be47.jpg

20090201103544.jpg.0d0c9a417dc637d9ae4a98ada5b61f61.jpg

20090201103604.jpg.876927053c835fb1f9a6eef7c2ab7f99.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soszow dzisiaj

Byłem dzisiaj od 8 do 11,bo trzeba było sie ewakuowac jak zobaczyłem tłumy niedzielnych narciarzy zdazajacych na stok 0 11 godz????Dziwi mnie kto przyjeżdza na narty w południe????Rano -8,o 11 na dole -3.Do 11 kolejek zero.Wszystkie wyciagi w tym łorczyki działałyBardzo mocno nasniezaja wszystkie trasy.Trasa wzdłuż kanapy-dla mnie dostatecznie-na całej długości mnóstwo gródek lodu-jazda po takiej nawierzchni jak dla mnie bardzo śrenio.Trasa nr 3 równa i bez gródek lodu-warunki wg.mnie na niej dobre.Trasa czarno rano było spox a potem to nie wiem.Ewakuujac sie z Wisły o 11 Widziałem korek-sznur samochodów od Ustronia do samej Wisły.Nie rozumien po co jeździc na narty w południe jak wszystko juz jest złorane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienków dzis

jako kontynuacje watku kolegi powiem ze Cieńkow /druga po soszowe oblegana "stacja" w wisle/ dzis okazal sie wielka porazka tej zimy !! rano o 8 jak startowaly wyciagi to ciagle pracowaly armatki ... efekt - na wyratrakowanych grudach lodu nawalilo swiezego i mokrego sniegu przez co muldy byly juz od samego rana !! ... wlasciwie przejezdna tylko trasa 4 bo na 1 jest albo czarno /w gornej czesci/ albo lodowisko /w dolnej/ 2 zamknieta i nie wiadomo czy wogole w tym sezonie ruszy ...

pomine watek taki ze na stronie opisana byla czarna trasa ze warunki sa dobre a na stoku byla kartka ze trudne ...

jesli chodzi o ilosc ludzi to do 10 bylo OK ... chodzily oba wyciagi i bez kolejki wjezdzalo sie do bramek :) ale ten wor z ludziskami ktory wysypal sie okolo 10.30 to byl istny koszmar !!

taka ilosc ludzi na wlasciwie jednej trasie i jeszcze w koszmarnym stanie ... nie dziw ze dziewczyne odwiezli karetka spod stoku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzabawniejsze ze widok nie byl z dolu taki zly /pomijajac tlum ktory zjechal na stok ledwie przed poludniem/ ... dopiero po drodze z wyciagu widac bylo "kolor dalece odbiegajacy do białego" a jadac w dol mozna bylo zostac "zatrzymanym" w mokrym swiezo naarmatkowanym sniegu ... na najlepiej przygotowanej trasie w gornym odcinku byl snieg wymieszany z kamieniami ... mam dziure w narcie tak okolo 20 cm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis od rana jezdzilem na nowej soadzie warunki ocenil byl z rana bardzo dobre pozniej juz tylko dobre olo poludnia kolejka duza chodz wiecej jak 10 minut nie stalem okolo 15 zrobilo sie troche lodu na srodku i lekkie muldy chodz nie mialy zbyt wielkiego wplywu na komfort jazdy ogolnie dzien uznaje za bardzo udany wyjezdzile sie na maksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jack

Melduje ze w Londynie warunki narciarskie wysmienite.

30 cm swiezego sniegu i nadal sypie.

Na jutro zapowiadaja slonce i temperatury okolo zera.

Ide szukac jakiejs gorki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...