Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej


pablo_duch

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem cien nadzieji ze uda mi sie skierowac do Austrii na nartki ale kupa wielka z tego wychodzi, wiec moze Czechy zalicze!Czytalem własnie posty o Splindzie ale moze powiecie mi gdzie najlepiej pojechac zeby tras było troche i zebym mogl cwiczyc jazde krok po kroku,wiec jesli nzjadziecie sekunde skrobnijcie cosik bo Zona mysli o szklarce ale tam byłem w lutym a teraz chce cos bardziej ambitniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarska - chyba ze snieg ze soba przywieziesz ;)

SM jest bez watpienia (moim zdaniem) najatrakcyjnieszym osrodkiem.

Do tego masz w miare dobra baze wypadowa jakbys chcial poprobowac w Roketnicach, Harrachovie i innych.

Janskich zdecydowanie nie polecam (moim zdaniem).

Z baza noclegowa nie mam specjalnie doswiadczen - na pewno mozna w necie cos znalesc, ale jakbys chcial to na pm - mam kontakt telefoniczny na Czecha (na Hromovce ma w zimie punkt head-a), ktory oferuje miejsca pensjonacikowe z zapleczem kuchennym i z karnetami upustowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba racja, z tego co tu moglem wielokrotnie wyczytac i to co slyszalem od znajomych to Slowacja oferuje bardziej rozwinieta usluge nartowania - moim zdaniem i chyba

Tyle ze tu ciut blizej, a przy okazji zrobimy test czeskiego browca i wspolna jazde.

Choc i tam moze sie trafic sklad odpowioedni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Janusz milo slyszec :)

Zlopac na nartach nie, bo sie beben napina i osprzet domaga wyjzenia na swieze powietrze - jedno i drugie przeszkadza intensywnemu i zwawemu nartowaniu.

Ale czegos sie trzeba ciut napic - ludz nie wileblad (i nie ryba) ;)

Wciskacie nie wciskacie - mowi sie co kto uwaza, Pablo wybierze.

Ja nadal za Spindler - i nadaj nie polecam (moim zdaniem) Janskich Lazni (Cerna Hora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskacie nie wciskacie - mowi sie co kto uwaza, Pablo wybierze.

Ja nadal za Spindler

Racja-nikt nie wciska tylko kazdy poleca.Dzieki wam moge cos dobrac do warunkow finansowych i pewnie po sprawdzam to i owo

Ten Splinder do mnie jakos przemawia bo stad blisko do innych miejsc narciarskich:)

Ja jeśli chodzi o Słowację polecam Ci Rohace. Przyzwoity nocleg z kuchnią w Zubercu ok 35 zł. Karnety nie pamiętam, ale chyba też nie drogie. Krzesło 4os plus kilka orczyków. Jest gdzie poćwiczyć i co ważne brak kolejek do wyciągów. Dodatkowo super widoki na niskie tatrzunie.

moze masz jakiegos linka i jak mozesz zapodaj mi na priva:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś chciał odwiedzić Tatry Bielskie i pojezdzic w :

www.strednica.sk

dam Ci namiar na najbliższy "zaprzyjaźnoiny" pensjonat kole tych wyciągów.

fajnie tu ale tak patrzac to jest to na lewo od zakopca to z moich rejonow to kilomtrow troche na robie to chyba lepiej dolozyc kilka i i austrie...

ale dziekuje zapisuje linka i bede miec go na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te Rohace to mi sie takim troche ciupke malym osrodkiem wydaje, chyba zebym sie mylil :confused:

Nie mylisz się ;) To nie jest duży ośrodek, jedna kanapa 4 os, dwa orczyki i praktycznie jedna trasa zjazdowa, z powiedzmy 2-3 wariantami zjazdu, które się ze soba przeplatają. Jak pisał kolega Frytowski w wątku, który wcześniej przytoczyłem, po 2 dniach można się znudzić. Duży plus, że jest to raczej kameralny jak na nasze warunki ośrodek i nawet w weekendy nie ma tam dużego tłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeseniky Czechy SudetyKiedyś, jak miałem bliżej do Czech na narty niż obecnie, jeździłem do Jeseniky w Sudetach - przejście graniczne koło Głuchołaz.Był tam specyficzny mikroklimat - na dole zielono, kilka kilometrów w górę pełna zima. W tamtych czasach to był fajny ośrodek narciarski, no ale nie wiem, jak jest teraz.

CZS000081.jpg

CZS000081.jpg.f13ddc7b2dbcdd3f3aaec2256b59ea16.jpg

Edytowane przez Bończa
Błąd geograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie tu ale tak patrzac to jest to na lewo od zakopca to z moich rejonow to kilomtrow troche na robie to chyba lepiej dolozyc kilka i i austrie...

ale dziekuje zapisuje linka i bede miec go na uwadze

To prawda, jechać tylko przez Czechy i Słowacje jak się da :)

Natomiast atmosfera i loozior kompletny a widoki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się ;) To nie jest duży ośrodek, jedna kanapa 4 os, dwa orczyki i praktycznie jedna trasa zjazdowa, z powiedzmy 2-3 wariantami zjazdu, które się ze soba przeplatają. Jak pisał kolega Frytowski w wątku, który wcześniej przytoczyłem, po 2 dniach można się znudzić. Duży plus, że jest to raczej kameralny jak na nasze warunki ośrodek i nawet w weekendy nie ma tam dużego tłoku.

dodam jeszcze od siebie , że w samym Zubercu (miejscowość u podnóża Tatr Zachodnich , wjezdżamy z niej do doliny Spalena i dalej doliną do ośrodka Rohacze ) są dwa ośrodki - Milotin i Janowki , gdzie , jak jest śnieg , można naprawdę sobie pośmigać, a jak jest duuużo śniegu to nawet jakiś mały frirajdzik można sobie tam urządzić. Obydwa stoki są też oświetlone i naśnieżane

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...