Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy był ktoś w BILA w Czechach


purkins

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm nie wiem czy to akurat ta sama miejscowość Bila w której byłem ,czy ośrodek to też mocno powiedziane ale...są dwie trasy po jednej stronie drogi ,prowadzą przez las ale mocne nachylenie,bardzo często jakiś klub stawia tyczki,pozatym cały czas zmrożony snieg -słońce tam chyba n atrase nie dociera...kilka godzin jazdy i wciąż twardo...oraz największy atut-bardzo mało ludzi.Po drugiej stronie ulicy,obok restauracji stok bardziej dla początkujących i średniozaawansowanych ale za to oświetlony wieczorem.

Kwater chyba będzie najłatwiej szukac poprzez www.holidayinfo.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mniej więcej zgodzę się z przedmówcą. Trasy na północnych stokach (przy kanapie 4-osobowej) są zacienione i dość strome - jedna z nich trochę przypomina Golgotę w Szczyrku. Niestety z powodu niskiej wysokości rzadko czynne są wszystkie trasy.

Po drugiej stronie ulicy (do przejścia jest jakieś 150 m) trasy są krótsze i łatwiejsze.

www.skibila.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Byłem wczoraj w Bila.

1.Duzy bezpłatny parking

2.Fajne szybkie 4osobowe krzesło doppelmayera, bramki na karnety zbliżeniowe.

3.Trasy przygotowane perfekcyjnie, rano równo jak stół, twardo - idealnie. Nawet po południu i mimo dużej ilości ludzi warunki idealne, zero przetarć o kamieniach nie było mowy.

4. Dwie trasy czerwone, ładne nachylenie, można sobie dać czadu.

5. Ceny przystępne nawet przy dzisiejszym dość makabrycznym kursie korony (ok 0,165), całodniowy karnet 450KC + 100KC (kaucja za karnet). Można płacić kartą

6. Niestety nie wiedzieć czemu było z rana bardzo dużo ludzi (w czwartek!?) Do południa stałem po 10 min w kolejce, po 12.00 zrobił sie luz i praktycznie jezdziło sie na bierząco.

Jednym słowem polecam, sprawdzajcie tylko info na ich stronie (www.skibila.cz) czy nie ma jakiś zawodów, bo to dość czesto sie zdaza, dzis np są tam mistrzostwa czech juniorów. Już wczoraj rano do 10.00 mieli trening i najlepsza trasa była w tym czasie zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 9 months later...

Bila

Witam

Koledzy może ktoś był w BILA w Czechach. Podobno świetny ośrodek. Chciałbym dostać jakiś numer kontaktwy na kwatery prywatne.

Pozdrawiam.

W tym roku jeszcze nie byłem ale osrodek naprawdę świetny.Trasy naciarskie piękne ,wymagające i zazwsze wspaniale przygotowane.podjeżdza się pod sam stok.Może wybiore sie jeszcze przed końcem roku.Mieszkam w Cieszynie ,mam dojazd ok 50 minut ,niepotrzrebny mi hotel ale przy samym wyciągu jest hotel ,polecam ten stok .telefon +42596617818

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W tym roku jeszcze nie byłem ale osrodek naprawdę świetny.Trasy naciarskie piękne ,wymagające i zazwsze wspaniale przygotowane.podjeżdza się pod sam stok.Może wybiore sie jeszcze przed końcem roku.Mieszkam w Cieszynie ,mam dojazd ok 50 minut ,niepotrzrebny mi hotel ale przy samym wyciągu jest hotel ,polecam ten stok .telefon +42596617818

powinno być+420596617818 zapomniałeś 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...