Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zajebista oferta!!


SB

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci Intersport pojawiła się kolekcja firmy X-Bionic i np. w Bielskim sklepie można znaleźć manekina odzianego w koszulkę długi rękaw i kalesony, a na półce leżą 4 pudełka(słownie cztery) w których to można znaleźć 1(jedną) koszulkę męską, 1(jedną) koszulkę damską, 1(jedne) kalesony męskie i 1(jedne) kalesony damskie.

Nie muszę dodawać że z takim zatowarowaniem o wachlarzu rozmiarów to mowy nie ma. Już nie wspomnę o ofercie "drugiej warstwy"http://www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_newsa=5347 która to miała wypierać poczciwego polara.

Podobnie ma się rzecz z ODLO, o bieliźnie o której czytaliśmy w tym artykule http://www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_newsa=5213 nikt w Intersporcie nie słyszał!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci Intersport pojawiła się kolekcja firmy X-Bionic i np. w Bielskim sklepie można znaleźć manekina odzianego w koszulkę długi rękaw i kalesony, a na półce leżą 4 pudełka(słownie cztery) w których to można znaleźć 1(jedną) koszulkę męską, 1(jedną) koszulkę damską, 1(jedne) kalesony męskie i 1(jedne) kalesony damskie.

Nie muszę dodawać że z takim zatowarowaniem o wachlarzu rozmiarów to mowy nie ma. Już nie wspomnę o ofercie "drugiej warstwy"http://www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_newsa=5347 która to miała wypierać poczciwego polara.

Podobnie ma się rzecz z ODLO, o bieliźnie o której czytaliśmy w tym artykule http://www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_newsa=5213 nikt w Intersporcie nie słyszał!!

Masz komputer i drukarkę?

Masz!

Napisz zamówienie,poproś o numer konta,zrób przedpłatę.

Pewnie sprowadzą co potrzebuje klient.:P:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X -bionic ma swój sklep internetowy. Ceny takie jak gdzie indziej, ale mają praktycznie całą ofertę.

Wiesz ale ja lubię iść do sklepu przymierzyć, dotknąć, pomacać, tym bardziej że chodzi o odzież która jak żadna inna musi być idealnie dopasowana, bo inaczej nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co SB chyba tez taki jest cel wystawienia tego manekina. Zeby dotknac, pomacac, ewentualnie przymierzyc dla orientacji a i tak zamowic online. Zwlaszcza, ze z wymiana na inny rozmiar nie ma najmniejszego problemu. Wiem z doswiadczenia:)

Ja myślę że to chodzi o zupełne co innego.

Może być tak że sieć Intersport zamówiła u importera zachowawczo po kilka sztuk na sklep i teraz obserwują co się będzie działo, albo jeszcze inny wariant jest taki że to intersport wynegocjował z importerem takie warunki że jeżeli się towar nie sprzeda to oni bez żadnych kosztów po sezonie sobie go zabiorą i z kolei Ci (czyli importerzy) zachowawczo wrzucili na sklepy takie a nie inne ilości. Po prostu nikt nie chce podjąć ryzyka, co się kłóci z zasadami handlu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze raczej to pierwsze. Przypomnialem sobie rozmowe z dystrybutorem X-Bionic i pamietam jak wspominal cos o sklepach ze sie boja, ze cena itp.

Manekin to jednak niezla promocja bo rzuca sie w oczy.

Dziwi mnie tylko jedno, ze nie ma przynajmniej pelnej rozmiarowki, zwlaszcza meskiej.

Nie czarujmy sie dla takiego molocha jak IS to nie jest mega wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tak to bywa SB jak się chodzi do jednego sklepu sportowego w Bielsku .

Pełną ofertę X-bionic mają w MILLENIUM SPORT na 1 piętrze w Klimczoku i to chyba jak się nie mylę od dłuższego czasu

pozdrawiam

SB właśnie dzwonił do mnie znowu z tego samego sklepu sportowego w B-B,że oprócz bielizny X-bionica i Odlo :D

zaczyna już brakować ulotek Skionline.

ostanie sztuki na ladzie leżą:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB właśnie dzwonił do mnie znowu z tego samego sklepu sportowego w B-B,że oprócz bielizny X-bionica i Odlo :D

zaczyna już brakować ulotek Skionline. ostanie sztuki na ladzie leżą:D:D

O widzę, że reklama działa skoro ktoś dostrzegł małe ulotki na ladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...