Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spotkanie skionline


Gość berry

Rekomendowane odpowiedzi

Robercie, ja też żałuję że nie dołaczysz, ale obiecuję że na najbliższym wyjeździe do kasztanlandu (austrii) czyli być może jeszcze w tym miesiącu nadrobimy :). Słowo droższe pieniędzy

Pamiętajcie Panowie, że nie tylko Robak NIE będzie się mógł z Wami spotkać na tym "roboczym" spotkaniu w tej Waszej leśno-parkowej głuszy :-D

Zdravim :-)

Edytowane przez o.tisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Robalek
oo - patrz go :) - uderz w stół - nożyce się odezwą.. - Święty się znalazł.. :D:D - o ile sobie przypominam - to jak byliśmy w "gościach" - gospodarze oddalili się w nieznanym kierunku - to jeszcze siedziałeś tam ze 3 godzinki - biesiadując.. :D - ale to gospodarze do d..py byli.. ;).

Niby ja też tam byłem w "gościach" - ale przecież tylko pilnowałem i ponaglałem Ciebie, żebyśmy sobie już w końcu poszli .. :).

pozdro

jahu

Wojtas, pierwsza noc w podroży, druga na pogaduchach no to w końcu musiałem polec:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie rodacy

szczęść Boże,

to ja tu już się osobiście zapowiem na wieczór, cieszę się, że zobaczę was wszystkich (niektórych znowu)

wcześniej pojawiło sie w tym wątku tylko moje nazwisko a ja nie mogąc się zalogować gapiłem się ze zgrozą jak pojawia się w coraz ciekawszych kontekstach :)

od razu wyjaśnię, że absolutnie nie czuję się urażony żartami, jedynie dbam o wizerunek w mediach:) i dlatego wolałem, żeby nie było danych osobowych

Scatman i Juice - jak nie dostanę płyt naślę na was czeczeńskich zabójców:)

do zobaczenia wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Dzień dobry :)

Ja żyję, choć co to za życie. miło było poznać na żywo ludzi z krwi i kości, a nie zerojedynkowców:). Bardzo fajni ludzie. Berry a Ty spać nie możesz że od rana piszesz tutaj ?? Robert a do kogo dzwoniłeś?? Bo chyba mi umknęło to :)

Pozdrawiam wszystkich obecnych nieobecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
Dzień dobry :)

... Robert a do kogo dzwoniłeś?? Bo chyba mi umknęło to :)

Dzwoniłem do Wojtka bo miałem nr tylko do Niego spośród Was tam w Lolku przebywających. Tak więc rozmawiałem oprócz Niego z Kasią, Soczkiem i jeszcze jednym z Was ale już Mi wyleciało z Kim:cool:.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

A to jakoś mi to umknęło. Nawet sie zastanawialiśmy czemu nie dzwonisz. Oj Robuś odbijemy sobie przy najbliższym wyjeździe. Naprawdę towarzystwo było zajefajne. I nie było podziału na TO i TAMTO forum. Byli ważni tylko ludzie, których z tego miejsca pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Wojtka bo miałem nr tylko do Niego spośród Was tam w Lolku przebywających. Tak więc rozmawiałem oprócz Niego z Kasią, Soczkiem i jeszcze jednym z Was ale już Mi wyleciało z Kim:cool:.

pzdr

Ze mna rozmawiales, ale przeciez to mysmy pili piwo, a nie Ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Bobic my piliśmy z założenia, ale nie powiedziane że i Robalek sobie sie nie ponapijał w samotności. Bobic, Wróżka, Heli i reszta miło było Was wszystkich spotkać, poznać i mam nadzieję ze następne spotkanie już na stoku. Bobic może w Tonale ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuję za tak liczne przybycie i przyznaję ze zwykle na imprezach odpadam ok 21 a tym razem z Peszkodem opuściliśmy lokal jako ostatni gdzieś po ...:eek:...23:)

Nie ma jak poznać ludzi i psy osobiście:)

Kto robił fotki?? Soczek i ktoś jeszcze chyba... chciałabym te zdjęcia zobaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł !,

miło było poznać.. :)

Heli - w dalszym ciągu podtrzymuję:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1654&id_modelu=2086

z tą deską coś jest nie tak.. - i nie jest to kwestia doboru czy ustawień.. :) - ma ktoś może podobne doświadczenia w tej kwestii? - jeździłem na 3 różnych deskach i wszystkie przy większej prędkości wpadały w wibracje - nie da się na tym jeździć.. :)

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek
Ze mna rozmawiales, ale przeciez to mysmy pili piwo, a nie Ty :D

No to sorry za takie "faux pas", ale Ja tez piłem piwko razem z Wami choć tylko po eterze:D

Nie ma jak poznać ludzi i psy osobiście

Znaczy się że Konrado był ze swoją dużą snieżna kulką ?.

Edytowane przez Robalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic my piliśmy z założenia, ale nie powiedziane że i Robalek sobie sie nie ponapijał w samotności. Bobic, Wróżka, Heli i reszta miło było Was wszystkich spotkać, poznać i mam nadzieję ze następne spotkanie już na stoku. Bobic może w Tonale ?? :)

A może na Górce Szczęśliwickiej? :D

Wiesz, że praca w firmie narciarskiej nie polega bynajmniej na jeździe na nartach.

My teraz mamy żniwa i ja spokojnie na narty mogę udać się dopiero w okolicach marca.

Ale zapraszam 15 grudnia do Soelden - będę na testach Dynastara.

Potem może ok. 19 sty na Tuxa.

Potem w marcu do Monte Bondone, a na koniec na weekend majowy znów na Tuxa.

Tak więc sam widzisz.... Tonale nie ma w grafiku niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heli - w dalszym ciągu podtrzymuję:(...)

z tą deską coś jest nie tak.. - i nie jest to kwestia doboru czy ustawień.. :) - ma ktoś może podobne doświadczenia w tej kwestii? - jeździłem na 3 różnych deskach i wszystkie przy większej prędkości wpadały w wibracje - nie da się na tym jeździć.. :)

Pamiętasz co Ci wczoraj mówiłem - za miękka, lub za duża prędkość testowania.

Zobacz opis - ma obniżoną twardość !!! ( słowo - nie czytałem wcześniej - nawet nie bardzo wiedziałem o którym modelu dokładnie mówiłeś )

Należysz do grupy ludzi, która chce wybrać deskę wg własnych gustów długości, nazwy, firmy i bez względu na wagę, sposób jeżdżenia, preferowany styl jeżdżenia uważasz, że narta powinna się zachowywać tak jak oczekujesz, bo inaczej jest do dupy.

To co było rok wcześniej, czy później jest nie ważne.

Ten model jest taki a nie inny.

Miękka narta, mniejszy radius i większa prędkość to cechy prowadzące do "telepania". Chcesz zlikwidować telepanie musisz coś zmienić, bo praw fizyki nie zmienisz.

Zrobili nartę bardziej do starego "fun" - ani to dobre, ani złe - taki ma charakter i już. Jeżeli w opisie WYRAŹNIE napisali, że zmniejszają flex to wina - sorry - ale leży po twojej stronie .

Tego o czym piszesz należało się spodziewać i zrobić poprawkę... nie wiem o ile - trzeba sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...