Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpejczycy rywalizowali o punkty PE pod dachem


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma sniegu to trzeba sobie radzić i tak zawody PE przybrały na początku wydaje mi sie nieco przyszłościową forme ;)

"Alpejczycy rywalizujący o punkty Pucharu Europy walczyli we wtorek w slalomie we francuskiej miejscowości Amneville Les Thermes pod... dachem

"Halowe" zawody wygrał Norweg Kjetil Jansrud 38,09 wyprzedzając o 0,03 s Francuza Alexandre Anselmeta oraz o 0,05 Fina Andreasa Romara o 0,05."

za SportoweFakty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz cała seria slalomów pod dachem - jutro dziewczyny w Les Thermes, 6.11 zawody w Landgraaf, a później 7.11 w Neuss - wszystkie w halach.

... no wreszcie sie ujawniles (mam na mysli podpis) sprzet bedziemy testowac juz za tydzien w Kaprun. W Neuss bylem, robi wrazenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC :

( "To, że 13. miejsce to nie, ale nasze dziewczyny dostały lanie on ... belgijki!" )

Przygotowania do sezonu belgijki w 70% odbywały się na hali więc nic dziwnego, że udało jej się tam osiągnąć doskonały wynik... jazda na hali jest specyficzna, różni się od jazdy na normalnym stoku, gdzie głownie odbywają się zawody!!! Nie tylko dowaliła polkom, lecz innym dobrym zawodniczkom!

NIE NALEŻY SIĘ PRZEJMOWAĆ TAKIM WYNIKIEM I NIE ROBIĆ IGŁY Z WIDŁY BO POLKI SĄ NAPRAWDĘ DOBRZE PRZYGOTOWANE DO SEZONU!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejesz miód na nasze serca, krzycząc, że nasze są tak dobrze przygotowane.

"Sranie wierszy", "lanie miodu" itp jest jak najbardziej Twoją specjalnością przyglądając się Twoim wypowiedziom na forum...

Troszkę pokory nie zaszkodzi i wyrozumiałości dla tych ciężko trenują!

Krytykować jest łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sranie wierszy", "lanie miodu" itp jest jak najbardziej Twoją specjalnością przyglądając się Twoim wypowiedziom na forum...

Troszkę pokory nie zaszkodzi i wyrozumiałości dla tych ciężko trenują!

Krytykować jest łatwo.

co też właśnie uczyniłeś...

ludzie, czy Wy nie potraficie kulturalniej ze sobą rozmawiać ?

Już nie mogę patrzeć na to jak na jednym i drugim forum odbywają się wzajemne jazdy...

Oczywiście przepraszam za off... Mail do wykasowania, jeśli takie będzie życzenie, ale nie mogłem się powstrzymać...

Oczywiście po ewentualną polemikę zapraszam na priv lub oddzielny wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość januszb

to i tak wielki sukces

Dzisiaj slalom w hali w Landgraaf (Holandia):

Polacy - Wądrzyk 68, Ilewicz nie ukończył;

Wyniki:

http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=AL&raceid=57733

jakbyniebyło pozostawiliśmy na pobitym polu rumunię i słowację:)

i całe szczęście że już po zawodach, teraz będzie cała hala otwarta dla prawdziwych narciarzy.

pozdrawiam Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sranie wierszy", "lanie miodu" itp jest jak najbardziej Twoją specjalnością przyglądając się Twoim wypowiedziom na forum...

Przeglądnąłem Twoje wypowiedzi na forum i tak z ciekawości chciałem zapytać, a jaka jest Twoja specjalność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC :

( "To, że 13. miejsce to nie, ale nasze dziewczyny dostały lanie on ... belgijki!" )

Przygotowania do sezonu belgijki w 70% odbywały się na hali więc nic dziwnego, że udało jej się tam osiągnąć doskonały wynik... jazda na hali jest specyficzna, różni się od jazdy na normalnym stoku, gdzie głownie odbywają się zawody!!! Nie tylko dowaliła polkom, lecz innym dobrym zawodniczkom!

NIE NALEŻY SIĘ PRZEJMOWAĆ TAKIM WYNIKIEM I NIE ROBIĆ IGŁY Z WIDŁY BO POLKI SĄ NAPRAWDĘ DOBRZE PRZYGOTOWANE DO SEZONU!!!!:)

To fantastycznie.Tyle,że w zeszłym sezonie tez były:(. My tu nie jestesmy wymagajacy.Jesteśmy realistami i naprawde doceniamy to co dziewczyny robią, bo kosztuje to wiele wyrzeczeń. Ale dla mnie dobre przygotowanie oznacza regularne pojawianie sie w trzydziestce PS.Tym bardziej,że stac na to nasze Panie i w zasadzie na wiecej nie licze.

"Sranie wierszy", "lanie miodu" itp jest jak najbardziej Twoją specjalnością przyglądając się Twoim wypowiedziom na forum...

Troszkę pokory nie zaszkodzi i wyrozumiałości dla tych ciężko trenują!

Krytykować jest łatwo.

Troszke pokory przydało by sie równiez i Tobie.Nie wiem z czego wynika Twoja frustracja.Może z "dobrego" prrzygotowania do sezonu,lub ze zbyt wysokiego mniemania o sobie.Na pocieszenie powiem Ci,że nie jestes jedyny.

Nie ważne,szczerze życze sukcesów niezależnie co robisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...