Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spindl


witek52

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki dodatek z wczoraj :)

Jazda do 12.

Najdluzesze stanie glowna kanapa ostatni wjazd nia 10.43 minut 7 (slownie siedem).

Hromovka - do 1 minuty.

Krzeslo dwuosobowe - zero

Orczyk - do 2-3 minut momentami.

Rowno ja stol prawie.

Twardo.

Mrozno.

Szkoda ze slonce po drugiej stronie (poprawi sie od lutego).

Zal bylo odjezdzac - maly niedosyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

witam!

Chcę w tym roku na tydzień jechać do Szpindla. Nigdy tam nie byłem, ale domyślam się że nie będę żałował. Mam w związku z moimi planami parę pytań:

1. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony nocleg w Szpindlu albo okolicy? (Dwie osoby, pokój z łazienką, do 400 Kc, nie musi być blisko centrum ani wyciągów, byle kulturalnie i tanio)

2. W jakim terminie najlepiej tam jechać? Pod kątem warunków narciarskich, pogody i tłoków na stokach. Najchętniej jechałbym w styczniu.

3. Jak długo stoi się tam w kolejkach w szczycie? W zeszłym sezonie byłem w Szklarskiej to stało się po paręnaście minut.

Z góry dzięki za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Spindel najtańszy nie jest, polecam Hotel STYL http://www.hotel-styl.cz/EN/pricelist.html

jest po remoncie, połozony koło zapory, do centrum dojazd ( 5 min ) hotelowym busikiem, dobra kuchnia.

W styczniu tloku nie będzie, no moze w weekendy, do 15 min stania na S.Petr, na Hromowce jazda non-stop, podobnie na Niedzwiedziu. Warunki będa co najmniej dobre, czasem dokucza na górze wiatr, bywa mrożno.

Zawsze byłem zadowolony z pobytów w Spindlu, dobre trasy, szczególnie czarna FIS a i pozostałe są dobrej klasy, pogoda zwykle dopisuje.

Warto poszperac na tej stronie http://cz-spindl.concentrator.net/czt2/tosc/list_ServiceProvider.asp?RG=OG&ID=1000010&SPTyp=1&sncl=22%3A55%3A21

moze znajdziesz coś tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie można tam co nie co znaleźć, a jak jest z rezerwacjami? Da się dogadać po polsku przez telefon i zarezerwować nocleg? Czy może lepiej po angielsku? Trzeba wpłacać jakieś zaliczki? Przelew za granicę może sporo kosztować. Może ktoś z Was ma jakiś tani pensjonat do polecenia? W którym był i jest zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w zeszłym sezonie dwa razy w Szpindlu. W lutym i marcu. Pierwszy raz pojechaliśmy w ciemno i znaleźliśmy kwatery u spotkanego polaka, który mieszkał nie daleko Szpindla w Horni Lanov. Koszt jakiś symboliczny. Co prawda do Szpindla jest jakieś 20 km, ale taniej i dodatkowo blisko jest Cerna Hora, którą polecam nie mniej niż Szpindlerowy. Jest tam nowa gondola, sporo tras i trochę taniej. Za drugim razem też mieszkaliśmy w Horni Lanow. Co prawda „nasz Polak” nie miał akurat miejsca, ale polecił nam swoich znajomych i za 150kcs/os mieliśmy cały parter dużego domu do dyspozycji (dwie sypialnie pokój gościnny, kuchnia i łazienka). Ogólnie ceny w pobliskich miejscowościach (150-300), a w samym Szpindlu rozmowa zaczyna się od 400 kcs. Większość kwater na stronach ma podane maile i można napisać po polsku to zawsze odpisują. Zadzwonić też można i po polsku nigdy nie miałem problemu się dogadać. W tym roku też mam zamiar tam się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A znacie ten pensjonat?

http://cz-sc-sitour.concentrator.net/czt2/tosc/show_ServiceProvider.asp?ID=31002204&MealType=2&SPTyp=1&FilteredIDs=

W styczniu 400 CZK za osobę za noc w pokoju 2 osobowym z łazienką. W cenie śniadanie.

To jest w dzielnicy Bedrichov. Powiedzcie mi, daleko stamtąd do Svatego Petra do wyciągu krzeselkowego na górę PLAN?

Zastanawiam się czy da radę chodzić pieszo, a jak nie, to pytanie czy pod wyciągami są parkingi i w jakiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...