Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spindl


witek52

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj na Medvedinie. Ludzi niewiele, pogoda nie najgorsza, śnieg przez cały dzień zmrożony.

Tez bylem i jezdzilem - od 9 (lekko zaspalem) do po 12.00.

Ludzi malo na stoku do 11.00.

Pozniej - nie tloczno ale momentami trzeba bylo zwracac wieksza uwage.

Ale wazne ze do jedynej kanapy na dole najpierw zero kolejki, a pozniej tak moze na 10 sekund :D

Snieg zmrozony + to co naspane z armatek - a nasniezaja jak wsciekli - zarowno na gorze gdzie -5 / -6 ( + wiatr i czasami mgla = na pysku -10) jak i na dole non stop - a tam -1 / -2.

Jak sie "momentami" pokazywalo slonce za / przy chmurze i swiatlo sniegu nie bylo tak plaskie mozna bylo pocwiczyc i po-przycinac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFF Topic mały ;)

.......................................

To mi się podoba :D

juice - stara gwrdia - zarejestrowany feb.2007

i Lechu - początkujący - zarejestrowany Oct. 2002

Lechu - co Cię tu przywiało ?

Czyżby "FSC" się nudził ? ;)

Heli - ciagnac Twoj "dziwny" watek - wedle przytoczonych "parametrow" krecisz sie kolo Lecha (moze nie merotyrycznie ale staystycznie).

Wiec do kogo to "picie" i po co :cool: (w sumie to pytanie juz retoryczne...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkingi nadal bezplatne.

Niedzwiedz lepszy bo na Peterku w zasadzie jedna plaska trasa.

Tyle, ze niestety jutro niedziela i przy dolnej kanapie pewnie bedzie spęd, dlatego trzeba byc przed 8.30 :D

Lodowych niespodzianek brak, wyratrakowane, miejscami takie grudkowate nierownosci ale bez wiekszych praoblemow.

Bylem w pt.

Mialem jechac dzis z synem, ale okazalo sie wczoraj wieczorem ,ze nia ma sciagnietego wosku z nart (zawieruszylo sie :eek::o) i jedziemy jutro rano juz w trojeczke.

Jakbys sie chcial przywitac to zolta carrera na glowie, czewone heady na nogach + bialo czerwone supershape speed.

Reszta czarna z zielonymi wstawkami na kurtce elana.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heli - ciagnac Twoj "dziwny" watek - wedle przytoczonych "parametrow" krecisz sie kolo Lecha (moze nie merotyrycznie ale staystycznie).

Wiec do kogo to "picie" i po co

Do JC ;) to wszak on rządzi "nazwami".

2002 jest u Lecha i u mnie, bo wcześniejsze fora nie były przenoszone z uczestnikami i ich postami ;)

Do Ciebie nic nie mam - przepraszam, jeżeli poczułeś sie urażony, Twoja statystyka posłużyła tylko za przykład ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spindl - podsumowanie weekendu

Pol godz. temu wrocilismy ze spindlerowego.

NIestety nie bylo juz tak ciekawie jak w piatek.

Dol + 3, gora 0.

Generalni emiekko, u gory mniej, na dole wiecej. No ale nie zapadalo sie, szlo jezdzic.

Chmury i mgla jak wsciekla. Co prawda dalo sie w niej nawet sprawnie przemieszczac ale komfort to to nie byl. Z tego wzgledu raczej lepiej dzis bylo wybrac Hromovke, tak "mglilo" zdecydowanie mniej.

No ale nie zaluje :)

Raz, ze syn otworzy sezon na nowych uzywanych nartach 127 cm i calkiem zgrabnie sobie radzil.

Dwa, ze wyciagnelem szwagra (sprzet skompletowalismy po polnocy, na szczecie stare moje buty pasowaly), totalnego antysportowaca, majacego bardzo okazlonalne i dawne kontakty z nartami - jedzil w "gumowacach" + 210 dlugpsci klasyki i kompletnie mu z tego nic nie wychodzilo (brakowalo mu stolu do wykonania skretu :D).

A dzis na nartkach lekko taliowanych 170 cm jakby sie na nowo odnalazl.

I jak na to wszystko nawet sobie radzil.

I moze zlapal bakcyla. Tylko ze po wszystkim chcial uda i kolana dac do wymiany :D

A do tego pocwiczylem, posprawdzalem zachowanie narty w roznych - innych warunkach i speed supershape jak dla mnie spisuje sie swietnie.

Takze weekend bardzo aktywny.

Z narciarskim pozdrowieniem.

Zaraz APS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...