Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spindl


witek52

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj, mimo planów, nie dojechałem do Spindla -wyglądało za mgliście, zatrzymałem się parę kilometrów bliżej, w Herlikowicach. Śnieg podobny jak w Spindlu, mgła, czy raczej chmura mniej więcej do połowy trasy. Nie było już oczywiście tak zmrożone, jak na Medvedinie w piątek, a więc jeździło się nienajgorzej. Tylko śniegu jeszcze nie za dużo, a w dodatku ten dzisiejszy i zapowiadany na najbliższe dni "plus"! Ale bądźmy dobrej myśli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karkonosze - pogoda?

witam!

Planuję wybrać się do Szpindlerowego w środę - ale od kilku dni oglądam pogodę i nie zapowiada się to ciekawie(na holidayinfo)..Poczytałam, co tu piszecie i wnioskuję z tego, że w piątek warto było jechać:)? Niestety za późno odkryłam to forum....

Zerkam na kamerki na hilidayinfo i wygląda jakby tam ciągle gościła mgła! Ktoś może polecić mi jakąś w miarę sprawdzającą się pogodę w miejscowościach narciarskich? Poza holidayinfo (mało mnie przekonuje).

A może ktoś też ma jakieś plany wyjazdowo - narciarskie w najbliższym tygodniu, w Korkonosze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Planuję wybrać się do Szpindlerowego w środę - ale od kilku dni oglądam pogodę i nie zapowiada się to ciekawie(na holidayinfo)..Poczytałam, co tu piszecie i wnioskuję z tego, że w piątek warto było jechać:)? Niestety za późno odkryłam to forum....

Zerkam na kamerki na hilidayinfo i wygląda jakby tam ciągle gościła mgła! Ktoś może polecić mi jakąś w miarę sprawdzającą się pogodę w miejscowościach narciarskich? Poza holidayinfo (mało mnie przekonuje).

A może ktoś też ma jakieś plany wyjazdowo - narciarskie w najbliższym tygodniu, w Korkonosze?

Tak piatek.

O ile dopisza warunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także byłem dzisiaj w Sp.Mlynie.

Na miesjcu na parkingu pod Hronowką byłem 7.45.Parking byl w sumie pusty.Wyciag ruszły o godz.8.Warunki ok.Bardzo twardo.W miejscach gdzie snieg sypią armatki oblodzone.Na Sv.J. jezdziłem do 9.30.Do momentu kiedy ludzi zjechało tłumnie.Generalnie jedna trasa, częsciowo oblodzona, po godz. 9 z wieksza ilościa ludzi na trasach, ale do wyciagu pusto.Na samej górze mgła .O 9.40 byłe już na Miedvieninie.Tam mimo mgły potęznej na górze warunki o niebo lepsze.Bez lodu itp.Ludzi w miare.Pojezdziłem do 11.45.

Suma sumarum , Miedwiedina mogę polecić jak najbardziej w tej chwli.

Na Sv.J bym juz nie pojechał.

Juice, szkoda że nie było dane nam sie spotkać.Ale na Niedziwiedziu cięzko było kogolwiek zobaczyć w tej mgle.

Porobiłem kilka zdjęc.Lada chwilia je wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Zerkam na kamerki na hilidayinfo i wygląda jakby tam ciągle gościła mgła! Ktoś może polecić mi jakąś w miarę sprawdzającą się pogodę w miejscowościach narciarskich? Poza holidayinfo (mało mnie przekonuje).

Tak naprawdę pogoda w górach jest zawsze w pewnym przynajmniej stopniu loterią. A kamerki w holidayinfo pokazują prawdę, samą prawdę i tylko prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juice, szkoda że nie było dane nam sie spotkać.Ale na Niedziwiedziu cięzko było kogolwiek zobaczyć w tej mgle.

Fakt :)

Ewentualnie nastepnym razem mozemy jakies pewniejsze "namierzanie" sobie ustalic.

Szacunek za poranna pore (ja bylem o 10.00 na Niedzwiedziu - w tym pol godzinna przerwa drogowa czeska na wycinke drzew :mad:).

Ale uwzgledniajac sobotnio impreze + sklad 4 osobowy w tym syn od lokalizacji dziadkow nie bylem fizycznie w stanie wczesniej :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do marczello - też byłam w tym sezonie na Pitztalu , dokładnie w tym samym terminie;) Przejrzałam więc fotki i znalazłam swojego trenera na jednym z nich:) [ciemne wdzianko, biały kask, pierwsze albo drugie zdjęcie]Ale mnie coś nie ma na żadnym:P hehe-jaki ten świat mały!

Edytowane przez monisiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w SM.

Jeździłem na Medvieninie.Na górze ,do orczyka warunki idealne.Jak w pełni zimy.Przygotowane super, twardo równo.Tak samo zjazd do Hornych Misecek.Od orczyka w dół nie przygotowane i armaty sypały cały dzień.

Pogoda extra, typowo włoska :).Słońce i mróz.Na parkingu po godz.8 było -8.

Wracając wjechałem jeszcz na góre na Sv.Piotra.Tam z racji ze brak dochodzących promieni słonecznych , zmrożone bardzo.Wszystkie armaty wałiły że aż miło.

Jak to w tygodniu bardzo mało ludzi.Bardzo mało.

Wrzuciłem kilka zdjęć.Jak szefostwo zaakceptuje to się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się zdjęcia z wyjazdu wtorkowego :

http://www.skionline.pl/forum/gallery/showimage.php?i=1131

Byłem dzisiaj w SM.

Jeździłem na Medvieninie.Na górze ,do orczyka warunki idealne.Jak w pełni zimy.Przygotowane super, twardo równo.Tak samo zjazd do Hornych Misecek.Od orczyka w dół nie przygotowane i armaty sypały cały dzień.

Pogoda extra, typowo włoska :).Słońce i mróz.Na parkingu po godz.8 było -8.

Wracając wjechałem jeszcz na góre na Sv.Piotra.Tam z racji ze brak dochodzących promieni słonecznych , zmrożone bardzo.Wszystkie armaty wałiły że aż miło.

Jak to w tygodniu bardzo mało ludzi.Bardzo mało.

Wrzuciłem kilka zdjęć.Jak szefostwo zaakceptuje to się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć,pozazdrościć.:rolleyes:

Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Waruneczki do nartowania miodzio,widać przygotowane super.

No i ta pogoda.Bajkowy krajobraz tam na górze,kiedy wszędzie gdzie indziej szaro-buro.

Brak tłumów takich jak w pełni sezonu.

Ech,........coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...