Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Orava Snow


frytowski

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem tam raz z zeszłym sezonie. Krzesełko i kilka talerzyków. Ośrodek raczej dla początkujących, do nauki, może z wyjątkiem czarnej trasy zmieniającej się w dole w czerwoną, biegnącej wzdłuż talerzyka. Trasy koło krzesełka - bardzo łatwe, moim zdaniem obie kwalifikują się do oznaczenia na niebiesko (po lewej stronie krzesełka są zaznaczone dwie trasy, niebieska i czerwona, ale szczerze powiedziawszy dla mnie to była, wprawdzie dość szeroka, ale jedna trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Byłem w ten weekend. Trasa czerwona koło krzesełka dobrze utrzymana szeroka bez muld i przetarć. Trasa niebieska po prawej stronie mocniej zużyta, twarda zlodzona i było trochę przetarć. Wyciągu na Kohutik nie działały. Trasy idealnie nadają się na naukę (byłem ze znajomymi którzy się uczyli jeździć wiec dla nich idealnie). Ludzi było mało, pod wyciągiem nie czekaliśmy przez cały weekend ani minuty, cały czas góra->dół zjazdy z przerwą na jedzonko. Karnet całodniowy 17 euro w cenie herbata w knajpce obok kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Odwiedziłem dzisiaj Orawa Snow w Oravskiej Leśnej. Warunki na trasach przy krzesełku rano bardzo dobre , po południu już dobre. / pokazało się kilka przetarć - glina, kawałki trawy/. Trasa czerwona Kohutik 1 przy wyciągu orczykowym /Kohutik/ zamknięta, ale ludziska jeździli. Na czarnej/czerwonej /kohutik2/ w górnej części przetarcia do trawy, na dojeździe do początku wyciągu miejscami wyłaziły drobniutkie kamyki i dość sporo bryłek lodowych. Rano można było zrobić kilka fajnych zjazdów pozatrasowych po okolicznych łąkach przy trasie BucinaCena za karnet całodzienny dla dorosłego - 15 E , dla dzieciaka 11 E /Akcja promocyjna/. Ludzi mało choć były momenty, że do krzesełka stało się 3-4 min. Trasy fajne dla osób uczących się, rodzin z dziećmi, ewentualnie do szkolenia technik "innych". Dodatkową atrakcją jest trasa biegowa poprowadzona od górnej stacji krzesełka polami w kierunku gór.Dla miłośników innych atrakcji - kawałek od parkingów znajduje się stacja kolejki wąskotorowej. Informacje i rozkład jazdy znajdują się przy kasach w wyciągów.

Bufet.jpg

krzeselka2.jpg

Krzeselka 1.jpg

krzeselka3.jpg

puste trasy.jpg

Bufet.jpg.9050018d93223e86ef6925e0eec2634d.jpg

krzeselka2.jpg.424c7c7210fcaeb38387a3915f92ab22.jpg

57da8101e2a40_Krzeselka1.jpg.4d3456eda5a86d590ccdeaee97fc4342.jpg

krzeselka3.jpg.2aede304e9ba1492e80761091d9395d5.jpg

57da8101f3a85_pustetrasy.jpg.344738cf9c8f1eadfe6d1ec53d8694b0.jpg

Edytowane przez SlawekPS
zał. foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...