Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szukam sympatycznej dziewczyny na wyjazd do Francji 17-31 sty 2009


Rekomendowane odpowiedzi

juice, proszę cię

Seksizm z Twojej strony, czyżby jakieś problemy?

Sympatyczna, a to dlatego, że nie mam ochoty na podróż 1800 km z mrukiem w samochodzie, jeśli mam na kogoś patrzec przez 2 tyg, to licze również na chociażby walory estetyczne, muszę tłumaczyc dalej?? Tak trudno to zrozumieć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juice, proszę cię

Seksizm z Twojej strony, czyżby jakieś problemy?

Sympatyczna, a to dlatego, że nie mam ochoty na podróż 1800 km z mrukiem w samochodzie, jeśli mam na kogoś patrzec przez 2 tyg, to licze również na chociażby walory estetyczne, muszę tłumaczyc dalej?? Tak trudno to zrozumieć?

Pozdrawiam

to dość wysokie... rzekłbym, wyśrubowane wymagania... to jakiś casting, czy coś, wchodzi w grę ?

Nie mogłem się powstrzymać przy twojej ashwort wypowiedzi...... to a propos seksizmu juice`a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dość wysokie... rzekłbym, wyśrubowane wymagania... to jakiś casting, czy coś, wchodzi w grę ?

Nie mogłem się powstrzymać przy twojej ashwort wypowiedzi...... to a propos seksizmu juice`a...

i jak już mówimy o "tematach narciarskich"... może zamieść również jakieś zdjęcie, co by niewiasta ewentualna również cieszyć się estetyką otoczenia mogła...:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko

Jeżeli znajdzie się chętna dziewczyna/pani na wyjazd na narty, która ma ochotę rzeczywiście na tych nartach jeżdzić to zapraszam, zabiorę ją ze sobą. Wszystko w temacie. Kontakt do mnie na gg w pierwszym poście.

Pozdrawiam wyżeraczy, którzy tracili swój cenny czas na odrobine ironii w moim kier.

Bo niby jak miałem zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku może po prostu źle sformułowałeś swoją wypowiedź? Najpierw ma byc sympatyczna, w kolejnym poście juz ma estetycznie wyglądać, a zaraz może wymiary podasz? :D A jak jakaś przesympatyczna, ale niezbyt ładna dziewczyna zechce z Tobą jechać to jej odmówisz, albo ewentualnie zgodzisz się jak założy worek na głowę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku może po prostu źle sformułowałeś swoją wypowiedź? Najpierw ma byc sympatyczna, w kolejnym poście juz ma estetycznie wyglądać, a zaraz może wymiary podasz? :D A jak jakaś przesympatyczna, ale niezbyt ładna dziewczyna zechce z Tobą jechać to jej odmówisz, albo ewentualnie zgodzisz się jak założy worek na głowę? :D

Amberko, owszem ma być sympatyczna, bo to podstawa, muszę niestety znowu powtarzać że być może pojedziemy razem na 2 tyg, wiec wybacz siedzieć z kimś niesympatycznym, kolejny post jak piszesz ma estetycznie wyglądać, a Ty dodajesz jak typowa powiedzmy ładnie kobieta, jakieś wymiary, niezbyt ładna itd, o czym w ogóle nie wspominałem. Nie wiem jaka jest Twoja definicja estetyki, ale mi niekoniecznie kojarzy się z nią przymiotnik ładny, czy brzydki.

I jeśli kogoś to nie interesuje to niech nie robi z tematu, psycho-wywodu. A pytania do mnie prosze na gg, no chyba że podbijacie sobie ilość postów na forum.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna, a to dlatego, że nie mam ochoty na podróż 1800 km z mrukiem w samochodzie

A jak by Ci się trafiła taka ekstrema jak z tego filmu, tu co prawda w pociągu, ale zbieg okoliczności może być podobny bo nie wiesz na kogo trafisz:

[YOUTUBE]otqKhjkct1M[/YOUTUBE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homek, Ty jeszcze "Jelonek" jestes zielony ;) ale jak ze swoim wiekiem to nie mam zastrzezen do przedzialu :D i goscia rozumiem.

Ponad to musisz wiedziec ze wiek wiekiem, ale leszcze bardzo istotny jest przebieg, sposob i jakosc serwisowania, na jakim paliwie "jezdzila", no i oczywiscie ile ma pod "maska" - chodzi zarowno o przyjemnosci z jazdy jak i ile spala :D:D:D

Jacek to wszystko wie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homek, Ty jeszcze "Jelonek" jestes zielony ;) ale jak ze swoim wiekiem to nie mam zastrzezen do przedzialu :D i goscia rozumiem.

Ponad to musisz wiedziec ze wiek wiekiem, ale leszcze bardzo istotny jest przebieg, sposob i jakosc serwisowania, na jakim paliwie "jezdzila", no i oczywiscie ile ma pod "maska" - chodzi zarowno o przyjemnosci z jazdy jak i ile spala :D:D:D

Jacek to wszystko wie ! :)

:D to nie chodzi o ilość lat "jej" tylko że dość rozpięte granice :D nie watpliwie masz racje zapomiałęś jeszcze zapytać ile pali... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Gościu masz rację zapraszaj kogo chcesz, bo masz takie prawo i to twoja broszka.

A ta cała reszta dyskutantów po prostu Ci zazdrości, że pojedziesz z fajną, sympatyczną dziewuchą na narty.

Trzymaj się i nie daj sobie wmówić, że robisz coś głupiego.

Pozdrawiam

andba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...