Narty - skionline.pl
Jump to content

Szczyrk - Salmopol - mandaty za parkowanie

Recommended Posts

Ostrzegam wszystkich wybierających się na deski / deskę do Szczyrku na wyciągi - Salmopol. Są tam tylko 3 oznaczone parkingi zdolne pomieścić niewielką ilość aut. Wiec jeśli chcemy zaparkować trzeba przyjechać bardzo bardzo wcześnie albo pozostawić auta na poboczu drogi. Niestety, na całej długości drogi postawiony został zakaz parkowania. W ostatni poniedziałek Panowie Policjanci urządzili sobie polowanie. Wszyscy którzy nie zmieścili się na parkingach, zostali ukarani mandatem, 100zl i 1 pkt.

Ja mam inna propozycję, przestańmy tam jeździć :) parking 8 zł :mad: a jak się nie zmieścisz to mandat :eek: o warunkach nie wspomne juz dość było na ten temat wypowiedzi. Nie dośc że nie ma gdzie i jak jeździc to jeszcze nie ma gdzie parkować. Pozdrawiam

Edited by blesso
Uczyniłem to samo co Figo - już kilka lat temu :) nie mniej miałem nadzieję że troszkę sie tam zmieni ale cóż - nadzieja ..... ginie ostatnia

Ja jednak ciągle mam nadzieję :P

może i dobrze,że nie chce,na razie przynajmniej....... zginąć.

Ale za 5 dni mam plany wyjazdowe,hm.

Wicie ka , wicie ka ? (pytam jak Kwicoł chrabiego)

i odpowiadam (za Kwicołem)

Tam gdzie trza !!!:D

Z tego wynika ze Nowa Osada to kurort nie dosc ze parking gratis to jeszcze trasa dziennie wyratrakowana i jak pisza ze warunki dobre to takie rzeczywiscie sa

Nie rozumiem.

To miał być żart?

Co do poprzednich postów.

Na temat Nowej Osady się nie wypowiadam.

--------------------------------------------

A czemu?

Bo nima o czym.

Ostrzegam wszystkich wybierających się na deski / deskę do Szczyrku na wyciągi - Salmopol. Są tam tylko 3 oznaczone parkingi zdolne pomieścić niewielką ilość aut. Wiec jeśli chcemy zaparkować trzeba przyjechać bardzo bardzo wcześnie albo pozostawić auta na poboczu drogi. Niestety, na całej długości drogi postawiony został zakaz parkowania. W ostatni poniedziałek Panowie Policjanci urządzili sobie polowanie. Wszyscy którzy nie zmieścili się na parkingach, zostali ukarani mandatem, 100zl i 1 pkt.

Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby karać tych, z których wiocha zyje - za to własnie, że do tej wiochy przyjechali. Polskie góry dla Polskich Górali !!!! - niech sobie jeżdżą sami - ci z Zakopanego do Szczyrku i odwrotnie. Kolejki do wyciagu, kolejki do knajpy, kolejki do kibla (za który jeszcze trzeba płacić w knajpie, w której kupuje sie napoje czy posiłki). Chamstwo to mało powiedziane. Nie jeździc tam - to jedyny wniosek dla narciarzy. Słowacja i Czechy to tylko pare kilometyrów dalej...... a dojazd do Klagenfurtu zajmuje tyle co do zakichanego Zakopanego