Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Forum?


Homar

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim chciałem tylko napisać że żyje, dzis dzien bez posta, o 8 mnie nie było a szkoda porozmawiał bym z Alfredzikiem o technice z pewnoscią nie nagannej... Pisze po to żeby powiedzieć że wypisuje sie z tego biznesu nie wiem, nie kumaty jestem, nie wiem czy da sie usunąć konto ? To co sie tu dzieje dla mnie jest parodią może poprostu Alfred założy nowe forum swoje gdzie on bedzie panem i władcą i bedzie mogł każdemu powiedzieć co zechce (takie ukryte marzenie?). Chciałem tylko wam przybliżyć to co zauważyłem poza tym że zawsze kiedy nasz kolega wpada na forum robi sie tu siwo i tak było jest ale czy musi być?... , popatrzcie sami tak teraz co tu sie dzieje wpada jeden koleś który ponoć zjadł wszystkie rozumy i bedzie tutaj internetową szkołe narciarską zakładał a reszta (na przykład taki pan na J. on tak lubi) ?? zamiast szybko sprowadzic goscia na ziemie (nie chodzi o przepychanki wystarczy mu wyjasnić ze raczej nie tak to ma wyglądać) to przyklaskuje mu wdaje sie w zupełnie jak dla mnie nie potrzebne dyskusje nie tedy droga... forum służy do dyskusji ale jak dla mnie nie tak to ma wygladać. Nie bede ukrywał pisałem do niego jak różnie ale nie bede pisał dalej ( 2 Marciny jakoś dadzą rade.) nie zmierzam przepraszać bo to on robi tu smietnik a nie my. Do czasu aż sytuacja sie nie uspokoi nie zamierzam nic pisać.

Nie wiem czy da sie automatycznie zamknąć wątek nie oczekuje żadnej odpowiedzi, chce tylko wam powiedzieć ze z porządnego forum zrobił sie teatr jednego aktora...

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej,no Homar!!!

Spuść "parę w gwizdek" i już.

Lej na to ciepłym świeżym porannym...........!

oczywiście że tak:D...jemu o to chodzi żeby wkur...ić niektórych...ale my sie nie damy:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tu krótko ale Alfredzik jest wszechwiedzącą wiedźmą a takimi nie ma się co przejmować, możeby admin coś zdziałał:)?! tylko żeby mnie nie wykasował za pomysł:D

szkoda żeby usuwać się z takiego powodu Homarze, tak jak mówią koledzy olej go

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wszechwiedzącą wiedźmą

i pie***l gościa

nie przejmuj sie Tym (usunięte przez admina),

Się jakimś przemądrzałym bucem przejmujesz

rozumiem, że to wszystko o starszym, momentami kontrowersyjnym narciarzu piszącym na forum.

zobacz ile tu wartościowych ludzi

też tak sądzę, ale raczej już podziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciełem już do wiekszosci coś tam napisałem ;) Ale chciałbym wam wszystkim podziękować :)...

no i żeby mi to było ostatni raz, no chyba że usprawiedliwienie jakieś, tylko nie takie że szkoła czy rekolekcje, jedynym usprawiedliwieniem to może być wyjazd na narty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciełem już do wiekszosci coś tam napisałem ;) Ale chciałbym wam wszystkim podziękować :)

Fajnie że jesteście!

Miło mi że moge na was liczyć ;) postarajmy sie trzymać nerwy na wodzy i przywrócic na forum stosunkowy ład ;)

Fajnie że Ty też już jesteś ;)

Starajmy się po prostu wypowiedzi pewnych osób przemilczeć. Ignorowanie to najlepsza metoda w tym przypadku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...