Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Płyn do spryskiwaczy


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w Tesco płyn zimowy do spryskiwaczy do -17 stopni i podczas ostatniego wyjazdu do Karyntii ów płyn przy temperaturze -8...-10 stopni zmienił swój stan z płynnego w stały:eek::mad:.

No i tak sobie przez tydzień szybkę czyściłem posypując ją śniegiem, na szczęście drogi były suche i nie "rzucało" solanką po przedniej szybie z pod innych samochodów, bo w przeciwnym razie przyjemność podróżowania mogłą by zamienić się w koszmar:mad:.

Także nawet na płynie nie ma co oszczędzać, a obok tego płynu do spryskiwaczy w Tesco stoi płyn do chłodnic, w równie atrakcyjnej cenie, ciekawe czy również cechuje się podobnymi parametrami:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze moje objawy sie potwiedziły:) ja za swoj w tesco we wrocławiu płacilem 6,99 za 5l to mowie 2 kupie od razu......i tak męcze ten płyn ktorym jak psikam po przedniej szybie to mi przymarza lekko no ale jeszcze 3L do zużycia:)...następny kupie ten do -25 to moze przy -10 będzie ok:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Tesco płyn zimowy do spryskiwaczy do -17 stopni i podczas ostatniego wyjazdu do Karyntii ów płyn przy temperaturze -8...-10 stopni zmienił swój stan z płynnego w stały:eek::mad:.

No i tak sobie przez tydzień szybkę czyściłem posypując ją śniegiem, na szczęście drogi były suche i nie "rzucało" solanką po przedniej szybie z pod innych samochodów, bo w przeciwnym razie przyjemność podróżowania mogłą by zamienić się w koszmar:mad:.

Także nawet na płynie nie ma co oszczędzać, a obok tego płynu do spryskiwaczy w Tesco stoi płyn do chłodnic, w równie atrakcyjnej cenie, ciekawe czy również cechuje się podobnymi parametrami:eek:

Bo w Karyntii może mają inną skalę wg. której mierzą zamarzanie ;):P.

A może to u nas ?

Ja zalałem z BP do -22...,będzie okazja sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do carefoura :P czy jak to sie pisze:D bo ja lubie czyste szybki:) auta juz nie myłem z 2 miechy ale szyby czyste muszą być:P (auta przez zime nie myje bo mi sie nie oplaca:) ), a z bp drogo troszke na moje lanie płynu co pare sekund :D a po wiela w tym carefourze był wtedy?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade do carefoura :P czy jak to sie pisze:D bo ja lubie czyste szybki:) auta juz nie myłem z 2 miechy ale szyby czyste muszą być:P (auta przez zime nie myje bo mi sie nie oplaca:) ), a z bp drogo troszke na moje lanie płynu co pare sekund :D a po wiela w tym carefourze był wtedy?:D

weź ten który będzie miał najniższą cenę i najniższą temp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupilem przy okazji cos w Intermarszu baaaaaaardzo tanio z parametrem do -16.

Jeszcze leciutko rozcienczylem.

Tak sie ostatnio krecilo jak sie jechalo rano na deski -8 / -12 i drzalem czy mi nie zastygnie bo jednak ruch byl i z opon na szybe rzucalo.

Ale uffffff dalo rade.

Teraz jednak juz bez jajec i cos na ponad 20 trzeba zapodac :)

Ewentualnie z domieszka denaturatu :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniowym "Poradniku" Auto Świata przetestowali płyny tylko pod względem krzepliwości w niskich temperaturach. Co ciekawe praktycznie wszystkie zaliczyły test z wyjątkiem : "Jedynka" , "Eco+" , "Pan Samochodzik". Warto przed zakupem powąchać czy zbytnio nie śmierdzi denaturatem, albo nie są przeperfumowane :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten denaturat to całkiem calkiem dobre rozwiązanie :D 5L z teskacza albo innego sieciucha i do tego 2 butle dentki :D i jak w pysk 6L lepszego płynu:P a dentka teraz też odbarwiona jest takze powinno być ok:D

Denaturat jest dobry i tani a i można przepuścić przez chlebek i sąsiada na popijawę zaprosić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denaturat jest dobry i tani a i można przepuścić przez chlebek i sąsiada na popijawę zaprosić:D

dokładnie tak robię....kupuję byle jaki płyn i dolewam dingsa...tylko nie podróbę:D....i całej rodzince maseczki chirurgiczne...bo na początku jest mały szok zapachowy....a póżniej idzie wytrzymać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...