Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Suszarka do butów?


misiu007

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywam grzalek.

Tak sie przyzwyczailem jakos, a poza tym suszarka halasuje :)

Uzywam Therm-ic.

Takich jak na tej aukcji:

http://allegro.pl/item514208445_grzalka_do_butow_rekawic_therm_ic_bootwarmer.html

Ale moze jest ktos wsrod nas, kto uzywa suszarki. Chetnie bym sie dowiedzial, czym sie rozni od grzalek, itp. itd.

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moze jest ktos wsrodan as, kto uzywa suszarki. Chetnie bym sie dowiedzial, czym sie rozni od grzalek, itp. itd.

Tak ma jeszcze inne zastosowanie, ale Ty z niego użytku nie zrobisz:D

Ostatnio w tym samym domu mieszkali z nami Chorwaci i w narciarni na uchwytach(grzejnych) do butów trzymali sobie również kaski:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam podobnie jak Bobik grzałek :) tylko moje są okrągłe ;P takie pałeczki i zapłaciłem za nie 4 razy mniej niż na tej aukcji w takim duużym hipermarkecie i służą mi już 3 sezon (złośliwi mówią że do czasów zapalenia papci:D) :) ale polecam. A z tego co słyszałem to suszarki niszczą buty nie wiem w jaki sposob ale ponoc niszcza :) a co do hałasu to nie wiem na ile głośno to pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra suszarka to jedynie słyszalny przedmuch powietrza.

Bobic - nie widziałeś u Jerzego ? ... podpuszczasz

Różnice ? - jest zdecydowanie bardziej efektywna, trudna do nabycia w Polsce, ale jest to wykonalne ;).

Jeżeli ktoś nie widział, to może trochę o idei/konstrukcji.

To połączenie wentylatora z procka albo karty w kompie wsadzonego do pudełka, z którego wystają "peszle" - przynajmniej 2 szt z jednego pudełka ( karbowana rurka osłonowa na kable).

Rurkę wsadzamy do buta i po sprawie

Czasami jeszcze grzałka może występować... a jak ma regulację mocy to już luksus max ;)

Pobory prądów podobne do pałek grzejących, ale wymuszony ruch powietrza daje większą skuteczność działania.

Edytowane przez Heli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To połączenie wentylatora z procka albo karty w kompie wsadzonego do pudełka, z którego wystają "peszle" - przynajmniej 2 szt z jednego pudełka ( karbowana rurka osłonowa na kable).

Rurkę wsadzamy do buta i po sprawie

Czasami jeszcze grzałka może występować... a jak ma regulację mocy to już luksus max ;)

Pobory prądów podobne do pałek grzejących, ale wymuszony ruch powietrza daje większą skuteczność działania.

Heli :D:D:D no nigdy nie przestaniesz zaskakiwać, ale mam ubaw!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heli :D:D:D no nigdy nie przestaniesz zaskakiwać, ale mam ubaw!!!:D

Sorry - widać trochę nie na bieżąco jestem :rolleyes:

Suszarki są już dostępne w kraju bez problemów :D... ale za to wyszła z tego mała instrukcja "zrób to sam" i to z zasilaniem np 12V ;)

A żeby był temat do dyskusji to mogę się nie zgodzić z SB ;)

Można się przy nich opalać ( skoro UV walą ) , więc i Bobicowi się przydać mogą.

Edytowane przez Heli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...