Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Antyterroryści na Kasprowym...


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Wracamy sobie z kolegą z roboty,jak zazwyczaj.Radyjko włączone,w aucie nawet ciepło,już zdążyło się rozgrzać,więc i zlasowane mózgi po wysiłku bujają w obłokach. :rolleyes: Słuchamy sobie jakiejś tam muzyczki.Ta się kończy,spiker,czy jak mu tam,zaczyna o czymś mówić.Jak to zwykle,jednym uchem wpada,drugim wylatuję,podobnie jak ta "interesująca" muzyczka,do momentu,aż pada kluczowe(dla narciarza)słowo:"Kasprowy"."Procesor" natychmiast się uaktywnia i nasłuchujemy... Niestety znów w tym momencie puszczają jakiś "ambitny" utwór.Mija chwilka i wreszcie jest! :eek:

"Na stokach Kasprowego,Nosala,Witów Ski i paru innych w Zakopanem,mają pojawić się policjanci z brygady antyterrorystycznej...". :confused: Pomyślałem,że jestem zmęczony,ale słucham dalej i mówią:"...policjanci mają patrolować stoki ze strażnikami leśnymi...".To,że policjanci będą obecni na stokach,to już wiemy,ale czemu antyterroryści?? Czyżby obawiali się gniewu niezadowolonych?? :D Jedno jest pewne-bombowych zabaw nie będzie! :D Oczywiście,żeby było przyjemniej,informują,że narciarzom grożą mandaty do 500 zł(dobrze,że nie ma punktów karnych),oraz skierowanie sprawy do sądu... :P

Jestem za bezpieczeństwem,tylko mam wrażenie,że u nas jak zwykle wszystko muszą sprowadzić do absurdu,podobnie jak od 18 stycznia nawet w kiosku będzie musiał stacjonować strażak sam... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za film? :confused: Proszę o jakieś namiary. :)

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/127914 :)

Mam ten film od kilku dni.

Ktoś mi go podrzucił myśląc ,że mnie uraczy.

Nie wiem czy to pirat czy oryginał,czy nowe to to ,czy już stare.

Puściłem i po kilkunastu klatkach wyłączyłem.

Lubię polskie filmy i muszę mieć czas aby to w spokoju oglądnąć.

Polski chyba bo kilku naszych aktorów widziałem.

Na razie nic więcej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policyjne patrole na Kasprowym już widywałem.

Faktem jest, iż umiejętności Panów mundurowych znacznie odbiegały (in minus) od średniej, prezentowanej przez użytkowników obu stoków.

Było to przyczyną wielu zaczepnych zachowań i powodem do, niekiedy ośmieszania tych Panów..... głupie to, ale takie nasze.

To czy patrole policyjne winne stać się stałym elementem krajobrazu świętej góry, to nie jestem do tego przekonany (chyba nie ma takiej potrzeby) ale gdyby tam od czasu do czasu tam zaglądali (ale tylko tacy dobrze i bardzo dobrze jeżdżący), to chyba wszystkim wyszło by na dobre.

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za film? :confused: Proszę o jakieś namiary. :)

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/127914 :)

Dzięki!!! :)

W tej wiadomości mówili,że policjanci będą jeździć ze strażnikami leśnymi,bo sami nie znają dobrze terenu... :P Kasprowy-dwie trasy,Nosal jedna itd... :D Nawet dziecko miałoby problem się zgubić! :D

Mówicie,że z umiejętnościami kiepsko... to jak oni chcą ścigać tych jeżdżących poza trasami? :confused: W zaspie będą mieli zakopany skuter śnieżny,albo śmigłowiec? :D

Skoro słabo z umiejętnościami,to jak oni chcą oceniać,kto jedzie szybko,czy niebezpiecznie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze jak zwykle robią z igły widły, muszą jakąś sensacyją wierszówką te swoje parę groszy zarobić.

Zgadzam się,sporo szumu i nic więcej.W zeszłym roku,choć jeździłem intensywnie od listopada do kwietnia,panów w mundurach zobaczyłem tylko raz na Pilsku.Co ciekawe,zniknęli równie szybko,jak się pojawili... :)

Swoją drogą,przynajmniej oni sami mają fajnie-w pracy i na nartach! :) Do tego sprzęt,dojazd,parkingi,wyciągi-wszystko za darmo!Tak to się fajnie jeździ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...