Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wybierz najlepsze narty na zimowe szalenstwo wg dd tvn


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

hmm oglądal ktos??:)najlepsze narty w tym roku to head i volkl szkoda ze troche chaotycznie rozmawiali:) i dziwne odnioslem wrazenie ze srednie pojęcie o nartach mieli :D bardzo srednie:D

najlepsze narty wg testu konsumenckiego........ci sami co rok temu twierdzili ze najlepsze do nauki sa fischery wc rc4 sc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz moją opinię na ten temat:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=8042

E no metrony 9 to nie to samo co metrony m:ex .. ! Te drugie to naj sztywniejsza wersja metronow z przed 3 sezonów.

Narty sztywne, w konstrukcji beta ti (tzn na profilu maja dodatkowe usztywnienie w dodatkach tytanowych). Szerokość pod kapciem 85 mm (!), narty rewelacyjne, ale lepiej jeździć na nich poza trasa, chyba ze sie wazy 100kg+ (wiadomo, może ktoś jeździ i waży mniej ale to naprawdę wymagające narty). Metron 9 przy nich to "plasetelina" hehe". Jeździłem na nich.

Bigu, nie wiem czy myślimy o tym samym, ale znalazałeś metrony m:ex dł 185 cm .. jak nie masz co najmniej 190 cm i nie ważysz 85 kg no i nie jeździsz na 6 w skali forum to aj se spokój ;) i poszukaj np blizzardów cmx9 które można kupić za 200 pln więcej. Druga sprawa, nei wiem jak gdzieś indziej ale do nas przychodzą m:ex`y na wiązaniach neox 412 (dobra opcja) i race 1022 (hehe hard-core, nie ustawiam tych wiązań, klientom mówię "tu masz śrubokręt i iź tam za róg - ja tego nie widzę") to innymi słowy polityka summitu by wyczyścić magazyny! Więc jak coś daj mi znać na pm konkretnie, twoje rozmiary, poziom jazdy, długość tych mxow a postaram się pomuc) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczow a'propos nart to prosze wszystkich o opinie na temat atomicow metronow ex czy ktos ma takie i jak sie sprawuja mam takie na oku i bede wdzieczny za wszystkie informacje

No i znowu ja :)

Swego czasu testując R10, R11, miałem okazję pojeździć na R:Ex

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=263&id_modelu=433

Niedługo potem wsiadłem na M:Ex :)

To ta sama narta i delikatna zmiana nazwy i ciut technologii nic nie zmieniła.

Narta nie dla zwykłego człowieka.

Powtórzę to co pisałem o R11: gigantka z najwyższej póki, tylko trochę szersza.

Potrzebuje człowieka, który wie jak z niej wycisnąć konkretną jazdę.

No i tylko najwyższe prędkości :)

A to o r11:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=62475#post62475

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu ja :)

Swego czasu testując R10, R11, miałem okazję pojeździć na R:Ex

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=263&id_modelu=433

Niedługo potem wsiadłem na M:Ex :)

To ta sama narta i delikatna zmiana nazwy i ciut technologii nic nie zmieniła.

Narta nie dla zwykłego człowieka.

Powtórzę to co pisałem o R11: gigantka z najwyższej póki, tylko trochę szersza.

Potrzebuje człowieka, który wie jak z niej wycisnąć konkretną jazdę.

No i tylko najwyższe prędkości :)

A to o r11:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=62475#post62475

Zgadzam się ale w tym momencie dostać M:ex`a o mniejszym wymiarze niż ten co summit cztyści magazyny jest ciężko, dlatego napisałem te parametry. 185 cm dł to sporo dla ludzi o średnim wzroście, oraz średnio wypracowanej technice. Jakbym dopadł ten najniższy z m:ex sam bym sobie kupił za te 499 pln ale 185 cm dł i 85 cm pod kapciem już mnie lekko przeraża do takiej zwykłej jazdy dla przyjemności po pracy lub w weekend z rodziną ;)

Link do omawianej narty.. odam iż w 90% chozi o długość 185 cm z superoferty atomica..

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1215&id_modelu=1411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem na najmniejszych możliwych :)

Były M:Ex 165cm :)

Swoje poprzednie narty miałem 184 i wtedy wydawały mi sie bardzo krótkie:D

Kurcze, prawie spełniam postawione parametry, jeżdrze na 6, waga 88 tylko wzrostu brak mi kilka cm do 190. Machu - może dam rade temu sprzetowi?

Kup, jak będziesz sprzedawał to daj znać - odkupię z rabatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ale po co się męczyć ;)

Swego czasu jeździłem na salomonach eqiupe 205 cm z prolinkiem.. i po przesiadce na carvingi .. atomy jakieś to były 180 cm odkryłem na nowo narciarstwo :D

Miałem tak samo - Kastle 205 zmieniłem na Rosoły 184, one same skręcały:D no prawie same. Pamietam pierwszy raz je wdziałem w Krynicy na czarnej (FIS?) i mnie oczarowały, normalnie się dało bez kijów jeździć - to była bajka.Te Rosołki mam jeszcze w piwnicy, kusi mnie by je dać do serwisu i je sprawdzić - może są jak wino - 6 lat juz leżakowane i nie tykane. Z tymi Atomami to żart był, chętnie bym nabył te Dynastary Contact Grove jakby sie gdzieś w dobrej cenie trafiły - żeście mi tu chlopaki smaku na nie narobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za tyle informacji . strasznie sie ciesze ze trafilem na to forum bo widze ze tu wszyscy to stare wyjadacze kaszski z miski. w odpowiedzi dla kolegi Machu(a) nie wiem jak odmienic (o ja durny) to mam 189cm wzrostu i waze 135 kg co do umiejetnosci to trudno mi je ocenic. musze nadmienic ze troche was oszukalem bo te narty juz kupilem i nawet na nich jezdzilem w swieta i to zeczywiscie sa te 185 z wyprzedazy ,ale jezdzilem nimi w klasycznym stylu(inaczej nie umiem bo to byl moj pierwszy raz od 9 lat)i calkiem lajtowo sie mi jezdzilo.Zaliczylem nawet dwa zjazdy w glebokim sniegu ale stok byl dosc plaski i wydawalo sie mi ze predkosc byla ciut za niska zeby narta wyszla ponad skorupke lodu.a pytanie postawilem takie bo zupelny zemnie laik jesli chodzi o sprzet wspolczesny, a o carvingu i z czym to sie je dowiedzialem sie teraz dopiero z internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...