Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tak kończą bezmózgowcy.


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pax53
przykra wiadomość, a tu niestety jest nastepna http://narty.onet.pl/1908528,wiadomosci.html

ale w tym przypadku to trochę mówimy o kamikadze boski wiatr:mad:....bo kto wjeżdza na trasę zamkniętą,która przygotowuje ratrak...szkoda dziewczyny,ale jej lekkomyślność porażiła mnie...i żeby nie było to aktualnie mój syn przechodzi z nart na deskę...i ja mu łopatą wkładam do głowy jak nie można powielać takich zachowań...bo na stoku lekkomyślność deskarzy nieraz powala:(....oczywiście to jest tragedia i w jednym przypadku i drugim...ale nikt nie mówi że to jest tylko rekreacja....narty,deska,żagle,wspinaczka itp to sporty ryzykowne w pewnym sensie niebezpieczne...to trzeba do tego jeszcze dorzucać extremalne doznania na publicznych trasach...poprostu trzeba przestrzegać elementarnych zasad i będzie ok....ja niedawno byłem świadkiem w Rokytnicach jak "parapet" połamał dziewczynce kij narciarski na pół:eek:...zatrzymała się przepisowo 2-3 m od krawędzi stoku a on wjechał na nią....dziadek tej dziewczynki zaniemówił a parapet poleciał dalej w dół:eek:....dobrze że skonczyło sie na strachu i nic temu 10-letniemu dziecku się nie stało po za złamanym kijem...sam byłem w szoku...tuman śniegu,trzas- prask...i na szczęście nic poza strachem i łzami....no ale komentarz okolicznych narciarzy był jeden...co za wariat pier...ny:mad:....i to działo się na trasie niebieskij nr.1 Turisticka 3200 m długości...łagodna i fajna do nauki....

reasumując...warunki i pogoda za nas nie pomyślą....to my jedziemy na nartach czy desce i my odpowiadamy za tych co jadą przed nami i ratraki,drzewa,słupy,skały nam nie ustąpią:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Ratownicy TOPR w ostatnim czasie mieli dość nietypowe zgłoszenia, musieli interweniować i pomagać nieodpowiedzialnym turystom - informuje "Tygodnik Podhalański".

31-letnia turystka z Łodzi postanowiła zjechać "na czterech literach" z Kasprowego Wierchu w stronę Hali Gąsienicowej. Jej zjazd zakończył się uszkodzeniem kręgosłupa na nierówności terenu. Pechowa "saneczkarka" z pomocą śmigłowca trafiła do szpitala - donosi "Tygodnik Podhalański".

Innym razem ratownicy TOPR pomagali kobiecie, która na szlaku na Kalatówki będąc pod wpływem alkoholu połknęła leki.

Szlaki w Tatrach są zasypane świeżym śniegiem. Obowiązuje drugi stopień zagrożenia lawinowego, ratownicy alarmują o rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31-letnia turystka z Łodzi postanowiła zjechać "na czterech literach" z Kasprowego Wierchu w stronę Hali Gąsienicowej. Jej zjazd zakończył się uszkodzeniem kręgosłupa na nierówności terenu. Pechowa "saneczkarka" z pomocą śmigłowca trafiła do szpitala - donosi "Tygodnik Podhalański".
To ja w temacie.Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam zjazdy na dupolocie :)I tak swego czasu z moją kobietą stwierdziliśmy, że zjedziemy wieczorem z małej górki : http://www.strednica.sk/zmena.php?id=tatry/mapa.jpgTrasa pod numerem 3 - z samej góry na sam dół.Trochę było zmrożone a nie było wyratrakowane...Taaaaakk... w połowie zastanawiałem się czy już się zesr##$% czy jeszcze.A moja Pani na dole stwierdziła: misiu już nie bo chyba się posikałam :)A oto zdjęcie jak jeszcze byliśmy przed masażem zwieraczy :)

strednica.jpg

strednica.jpg.8acfb6ac22635b19c692a4dabf2671d7.jpg

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...