Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer kolekcja 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

VIRON wymiata :) i technologicznie i śliczną jak na mój gust kolorystyką (czarną) :D Będę do niego wzdychał... ;)

Chętnie bym się czegoś szczegółowiej dowiedział o kolekcji Viron, jak znadziesz czas Jacku

VENOM też jest śliczna...

O co chodzi - "narta z dziurą" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Mi tam trochę wężowa skórka nie pasi... Choć mam też "fajery"

Wolę gładziutkie jak pupcia osiemnachy :D

Śpię z nimi na wyjazdach. :D

nie no nie ma dyskusji:rolleyes:....też wole bez operacji plastycznych...no ,ale w tym przypadku jest moim zdaniem trochę praktyczniej tzn.mniej się niszczą wierzchy...chociaż z gustami się podobno nie dyskutuje...połysk,półmat,mat...dla każdego coś miłego:)....masz na myśli fajery te zielone,bo te pierwsze były w połysku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma dyskusji:rolleyes:....też wole bez operacji plastycznych...no ,ale w tym przypadku jest moim zdaniem trochę praktyczniej tzn.mniej się niszczą wierzchy...chociaż z gustami się podobno nie dyskutuje...połysk,półmat,mat...dla każdego coś miłego:)....masz na myśli fajery te zielone,bo te pierwsze były w połysku...

Czerwono - białe z sezonu 08/09 RX4 FIRE, nie hot fajery

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2508&id_modelu=3334

Nie jest tak źle, kolego PAX, (a raczej J. Bravo) :D z tą gładką strukturą w RC4 RACE SC, jak się o nie dba... Mniejsze ryski po jeździe zawsze schodzą przy domowym pieszczeniu deseczek tzw. obsłudze codziennej.

Za to w wężowej skórce już kilka razy na stoku widziałem tak jakby podniesioną strukturę (pęcherze powietrza) - bardzo brzydko to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53

no ja mam RX6 sezon 06/07 i mają w sumie fajny wierzch ala "pocztówka trójwymiarowa"....wiekowi ludzie wiedzą o co chodzi...bo mój syn powiedział by 3D:)....no pewnie hot fajery są gładkie w obu wersjach,jak te pupki:D...tak czy siak uważam że połysk jest mniej praktyczny...ale to moje zdanie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam RX6 sezon 06/07 i mają w sumie fajny wierzch ala "pocztówka trójwymiarowa"....wiekowi ludzie wiedzą o co chodzi...bo mój syn powiedział by 3D:)....no pewnie hot fajery są gładkie w obu wersjach,jak te pupki:D...tak czy siak uważam że połysk jest mniej praktyczny...ale to moje zdanie:rolleyes:

Lubisz przytulać się do chropowatej ? :D

Ale ... o gustach się nie dyskutuje :D:cool:

Wracając do zdjęcia 18/30 - zaniemówiłem jak je zobaczyłem i wiem, że to miłość od pierwszego wejrzenia (vironki)

Wytłumaczy ktoś biednemu carverfankowi, dlaczego worldcupy z fotki 7/30 mają dziurę w dziobie i "płetwę z tyłu" ???

Są do nurkowania ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53

te dziury były już w tamtym sezonie w WC w wersjach komórkowych....myślę że pełnią rolę odprowadzaczy potężnych mas sprężonego powietrza przy prędkościach rzędu 130-150 km/h...... a z tyłu to zwykły spoiler jak w Porsche...otwiera się przy 80 km/h...nie wiedziałeś:eek::D:D

no ale dokładniej napewno napiszą fani fischerków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Nie wiedziałem :D:eek:

Spojler, lotka ma za zadanie przycisnąć tył porsche do ziemi, coby nie odleciał - czyli tutaj też tak jest ? :)

oczywiście...praw fizyki nie zmienimy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Jak ogladalem na ISPO nowa kolekcje Fiszera, to doszedlem do wniosku, ze w modelach sklepowych grupy RC4 na dziobie wystepuje cos jak błona dziewicza. Tak to wyglada przynajmniej w gigantce. :D

No to tylko czekac, kto ja pierwszy rozerwie:cool:

Fota 28/30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...