Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Piersiówka


Coffy

Rekomendowane odpowiedzi

Narty, mimo tego ze obecnie można sie w to bawić cały rok, to sport zimowy...a jak wszyscy pamietamy ze szkoly podstawowej w zimie, przynajmniej teoretycznie powinno byc zimno...a jak jest zimno na polu("na polu" a nie "na dworze"-uwaga dla wawiaków) to jest i zimno w jestestwo(=ciało)...a jak jest zimno w ciało to...trzeba sie ogrzać...póki co idzie to dość logicznie...ale powiedzmy nasza supernowoczesna garderoba(=ubrania z systemami z kosmosu...teoretycznie zapewniające stała temperaturę ciała) nie wydala i poprostu jest nam zimno.... wtedy odwolujemy sie do srodków chemicznych...typu alkochol etylowy(=etanol)...... powiedzcie drodzy Internauci co Wy macie w Swoich piersiówkach jak jeździcie na nartach????????????i czy nie boicie sie badania alkomatem na stoku?????( sa do tego powolane służby tak tajne z enawet one same o tym nie wiedza) Pozdro od COFFA dla wszystkich pijacych...czyli wszystkich....bo człowiek nie kaktus i pic musi!!!respect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersiówka

też nie do końca zrozumiałam o co chodzi w tym poście ale jeśli chodzi ci o to z czym jeżdż za pazuchą to oczywiście że nieodłącznym kumplem jest rumik (często ratuje moje palce bo mam problemy z krążeniem)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersiówka

ja z powodu swojego skromego wieku jestem zmuszony niestety lub stety wypić Izostara , Red Bulla , poweraida lub moutain dew:)) sie tego narobiło:)) aaaa znam jedna dobrą rade dla gigantowców , 5min przed startem wypić środek przeczyszczający ponoć daje "kopa" :))

pozdrov dla everybody ludziska ze skionline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersiówka

uwazam ze wszyscy ktorzy pija na stoku cokolwiek z % sa po prostu nieodpowiedzialni a narciarzami to ciezko ich nazwac (zapewne wywolam tym stwierdzeniem niezla burze... heh ale co tam to jest forum wyraza sie swoje zdanie. chetnie podsykutuje... na poziomie!) A po nartach to prosze bardzo - woda rzadzi.

I taka uwaga - alkohol byc moze sprawia ze czujesz jakby bylo ci cieplej- prawda jednak jest taka ze po prostu to cieplo szybciej tracisz... Lepiej zjesc kawalek czekolady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersiówka

"pijani narciarze wiozą śmierć, nie daj się zabić"

wszystkich, podchmielonych, wypitych, i tp, powinno się "wyrzucać" ze stoku,

a jeśli ktoś ma problemy z krązeniem i musi się "rozgrzewać" piersióweczkami i tp, to proponuje popracowac nad kondycją przed sezonem (rower, siłownia, basen, ścianka) a problem sam zniknie, a tym samym wielu ludziom (goperkom) zaoszczędzi pracy i narażania życia (np. w poszukiwaniu zaginionych amotorów trunków po górach czy też zwożeniu połamańców na dół w topoganie),

pozdrawiam

ps. osobiście polecam herbatke z cytrynką z dużą ilością cukru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...