Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic beta race 9.20 czy kupić?? Pomocy!!


zbych79

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupić narty Atomic Beta Race 9.20 jednak mam bardzo mało czasu na decyzję więc proszę o pomoc!! Długośc nart: 180 cm. Mój wzrost 180 cm, waga 79kg! Problem polega na tym że jestem początkującym narciarzem, swoje umiejętności w skali 0-10 oceniam na 4 i nie wiem czy te narty są dla mnie odpowiednie! Proszę o radę!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic beta race 9.20 czy kupić?? Pomocy!!

Moim zdaniem gigantki do nauki to nie jest najlepszy pomysł. Poszukaj raczej slalomki, ewentualnie allrounda. Jak zechcesz na 9,20 pojechac czysto na krawedzi to na naukę będziesz jechał za szybko. Docisniecie tej narty tez moze sprawic Ci problemy. Chyba łatwiej się uczyc na narcie o mniejszym promieniu. Dodatkowo nawet w przypadku dobrych narciarzy uzywanie narty gigantowej jest mocno ograniczone- głownie warunkami. Ciezko mi sobie wyobrazic jazde na gigantce na maksa w Polsce wsród tłumów narciarzy

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic beta race 9.20 czy kupić?? Pomocy!!

Można podejść do tematu tak. Masz troszkę kasy, a narty sa w super cenie. Kupujesz ale ... stawiasz je w pokoju i patrzysz...

...tak długo aż na innych "łatwiejszych" nartach nie nauczysz się jeździć.

9.20 to super nartki dla, jak to się pisze, amatorów o zacięciu zawodniczym. Świetnie sprawiają się na amatorskich gigantach.

Oczywiście pojeździsz na nich ale bedzie to raczej rodzaj samoumartwiania niż przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...