Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria Badgastein Apartament 4 Os


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zarezerwowany apartament w Bad Gastein 4 os. z kuchnią i dwoma sypialniami. Termin 7-14 marca 2009. Koszt za dobę 75 euro plus sprzątanie 45 euro co wychodzi ok 21 euro/osobę.

Oto link do strony apartamentu

http://www.bad-gastein.dk/lejlighederne.htm

Zaliczka w wysokości 300 euro jest już przesłana, orientacyjna cena za karnet 5 z 7 dni to 190 euro.

Musiałam odwołać wyjazd z powodu utraty pracy :(

Wszelkie informacje na maila ola33@aster.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zarezerwowany apartament w Bad Gastein 4 os. z kuchnią i dwoma sypialniami. Termin 7-14 marca 2009. Koszt za dobę 75 euro plus sprzątanie 45 euro co wychodzi ok 21 euro/osobę.

Oto link do strony apartamentu

http://www.bad-gastein.dk/lejlighederne.htm

Zaliczka w wysokości 300 euro jest już przesłana, orientacyjna cena za karnet 5 z 7 dni to 190 euro.

Musiałam odwołać wyjazd z powodu utraty pracy :(

Wszelkie informacje na maila ola33@aster.pl

Z tym karnetem to coś nie halo... ok 185 e to powinien kosztować karnet na 6 dni a nie 5, chyba że tyle kosztuje luksus posiadania karnetu 5 z 7 dni ale mniejsza o to...

A jeśli chodzi o apartament to rozumiem że za 270 e można go szarpnąć(zaliczka to Twoja strata niestety).

A jeśli chcesz uzyskać pełny zwrot kosztów, to gdzie zysk dla potencjalnego biorcy tego mieszkania, bo cena za nie jest zupełnie normalna czyli ani wysoka, ani niska, czyli po prostu bez pieprzenia każdy w tym okresie bez najmniejszego problemu i bez płacenia zaliczki na 2 dni przed planowanym wyjazdem takie mieszkanie sobie załatwi.

No a jeśli za te 270 e to jest 9,64 e do łóżka... myślę że mogą się chętni znaleźć, bo to by była faktycznie okazja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc :confused: tak jak napisałam właśnie straciłam prace i nie chce utopić 300 euro więc liczę że może ktoś chętny się znajdzie a czytając Twoją wypowiedź no cóż...myślę że będę miała mnóstwo zainteresowanych

A cena za skipass 6 dniowy to faktycznie 189 euro. Planując wyjazd interesowałam się karnetem 5 z 7

Cena całego aprtamentu 6 noclegów to 495 euro i chciałabym odzyskać zaliczkę

Edytowane przez lena1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

Chyba trochę przesadziłeś. Dziewczyna liczy na odzyskanie tych 300 ojro zaliczki. Jakby nie było to dla niej takie ważne, ta machnęłaby ręką i już. Czy koniecznie zawsze musimy liczyć na zysk i w naszym kapitaliźmie żerować na czyimś niefarcie ? Cena 75 za apartament w Bad Gastein dla 4 osób jest według mnie atrakcyjna. W Langenfeldzie za apartament dla 3 osób (2 sypialnie) płacę teraz 81 ojro. Inna sprawa, to kto wymaga takich zaliczek. Ja do tej pory spotkałem się z zaliczkami w maksymalnej wysokości 100 ojro.

Lena, rezerwowałaś osobiście u gospodarzy, czy przez jakiegoś pośrednika ?

Pozdrawiam i 3mam kciuki aby ci się udało.

misal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

Chyba trochę przesadziłeś. Dziewczyna liczy na odzyskanie tych 300 ojro zaliczki. Jakby nie było to dla niej takie ważne, ta machnęłaby ręką i już. Czy koniecznie zawsze musimy liczyć na zysk i w naszym kapitaliźmie żerować na czyimś niefarcie ?

Wiesz tak się składa że też w tym sezonie mam niefarta, bo kupiłem karnet rodzinny na Karyntię za ponad 900 e i syn złamał nogę a na karnecie pojeździliśmy raptem 8 dni... czyli też kilka stów euro w plecy...

Chodziło mi raczej o to żeby Lena zastanowiła się ile chce za ten apartament, a musi być to cena atrakcyjna żeby ktoś się skusił i nie ma co raczej liczyć na to że znajdzie się ktoś kto to odkupi za "normalne" pieniądze, a dni lecą...

a zaliczka faktycznie kosmos:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku bezrobotnej te 300€ to się robi kasa.

Nie ma co się dziwić ,że chce ją odzyskać.

A ktoś kto chciałby się wybrać w ten rejon na narty i tak musi zapłacić całą sumę.

Załóżmy,że przez zupełny przypadek trafia na ten apartament który zmuszona jest odpuścić lena1982.

Tylko gospodarz obiektu zyskuje 300€ :rolleyes:

Może lena1982 choć małą stratę wliczy i kogoś skusi choć niewielką obniżką.

A teraz wątek licytacyjny odnośnie strat w tegorocznych wyjazdach.

Zresztą nie,lepiej się nie dołować.:o

Prawdopodobnie bym wygrał.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie dla tych co rozumieją w jakiej jestem sytuacji. To miał być wymarzony wyjazd ale niestety tak się wszystko ułożyło.

Apartament załatwiała moja przyjaciółka bezpośrednio u gospodarzy i ona też przelała pieniądze

Jeśli znajdzie się ktoś chętny to oczywiście jestem skłonna zejść trochę z ceny bo najważniejsza jest dla mnie zaliczka żeby chociaż większą jej część odzyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku w Bad Gastein bez zaliczki rezerwacja na podstawie meila za 25 Eu ze śniadaniem trochę dziadowskim. A teraz w Livigno to płacilim połowę całości czyli 380 Eu:eek:.

A bo tak rezerwujecie, ja rezerwuję tak że sam tam jestem szybciej niż by zaliczka zdążyła dojść:D. I zawsze płacę zaraz w dniu przyjazdu co nie raz dziwi gospodarzy, robię tak dla tego że o tyle mam mniej pieniędzy do pilnowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo tak rezerwujecie, ja rezerwuję tak że sam tam jestem szybciej niż by zaliczka zdążyła dojść:D. I zawsze płacę zaraz w dniu przyjazdu co nie raz dziwi gospodarzy, robię tak dla tego że o tyle mam mniej pieniędzy do pilnowania.

Tak, ale jak ostatnio chciałeś do TH jechać, żeby z Figo ponartowć to miałeś problem nieee.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak ostatnio chciałeś do TH jechać, żeby z Figo ponartowć to miałeś problem nieee.:D

Nie do końca tak to było:

Figo szukał mieszkania na 1 albo 2 osoby na jedną albo dwie noce i jak ktoś to słyszał to po prostu to olewał, woli żeby mu puste stało niż kogoś mieć na tak krótko i mieszkanie praktycznie było bo przecież mieszkał tam 4 dni tyle że nie w pieszym zasięgu stoku, a perspektywa była tak że umilamy sobie czas czekając aż naprawią samochód, więc do przemieszczania się tylko buty, a coś takiego jak skibus tam w ogóle nie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...