Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

No i ma problem


SHAR_PEI

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem NTN (chyba na moje nieszczęście) i czytam o world cup SC, (które jak wiecie i doradzaliscie mi zebym sobie kupił dL.150) ,a tu dupa wcale nie piszą o niej zbyt ciekawie. Wiem moze nie trzeba sie tym sugerowac ale to zawsze cos podpowie. No i dowiedziałem sie tez z owej gazety że niezłe sa 11.12, 9.12 "swierna rakieta" "bombowa", rossiniol 9s a nawet dynamic.

I co tu zrobic powiedzcie bo ja głupieje. Tak mi sie podobała ta deska a teraz nie wiem czy im wierzyc czy nie? A moze jakies inne propozycje?

Pozd Adam

P.S normalnie po nocach nie spie bo niewiem co kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem

poszukaj okazji aby się po prostu na tej desce przejechać ...co z tego że Misiu bedzie pisał że jest naj...naj,,,,naj... czy Spyder i inni jak może się okazać że Twoje umiejętności (bez urazy) nie pozwolą Ci jej w pełni wykorzystać...albo okarze się że ta deska jest wymarzona-właśnie dla Ciebie!!!

Pozdrawiam-muzin

ps.a przed snem 100g..:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem

ee tam popytaj sie ludzi na forum..;)a takze fachowcow w sklepie ja przegladalem chyba z 16 stron www i bylem w 10 sklepach bralem pod uwage kazda uwage;) i w koncu wybralem mysle ze dobrze a nawet jesli nie to i tak jestem zadowolony z moich desek.....

Moze jestem malo doswiadczony ale radzilbym ci zrobic podobnie. Nie wazne co pisze jakis tam NTN wazne ze jakies nartki bardziej ci sie podobaja...

pozdr. !Rudy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem

Myślę, że wszystkie opinie są słuszne i ważne (patrz Rudy) ale to Ty będziesz na nich jeździł!! Nikt nie weźmie na siebie odpowiedzialności, jeśli Ci się nie spodobają. Raczej kierowałbym się opiniami (nawet tych z NTN - choć, jak większość, nie udaje im się uciec od stronniczości- zdaje się, że są head`olubni) i własnym "nosem". I nie daj się zwariować, żebyś nie wyszedł jak ten jeż z bajki, co stale śpiewał "To futerko jest lepsze, to futerko mieć wolę", a i tak z niczego nie był zadowolony.

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem

Nie dziwne ze sa (albo byli) headolubni skoro byli sponsorowani (przynajmniej demo team) przez te firme. Z drugoej strony wlasciwie mylisz sie bo w nowym NTN head wcale nie dostal wysokich ocen wrecz zostal zbesztany.. PO DRUGIE i najwazniejsze jesli spojrzysz na oceny to ta narta (RC 4) ma DRUGI wynik z wszystkich slalom top. Z tego co pamietam krytykowana byla ta o dlugosci 165 natomiast tej 155 recenzje byly bardzo pozytywne. Ja sam kupuje te narte wiec nie przejmuj sie i bierz! :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem

Nie jestem starym narciarzem, ale im dłużej jeżdżę, tym mniej przejmuję się tym co piszą w NTN (a kiedyś była to dla mnie wyrocznia). Kupiłem Fischery Worldcup SC zeszłoroczne w długości 160 cm., a poprzednio miałem Atomic 9.12 170 cm. z sezonu 2001/02 i powiem szczerze, że różnica jest spora. Przy Fischerach, Atomici to były narty dla grzecznych panienek. Jak lubisz ostro przygrzać na nartkach i masz niezłe przygotownie fizyczne (bez niego na nich nie pojeździsz zbyt długo), to Fischer spełni Twoje oczekiwania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem

Tak jak napisałem wyżej - opinie użytkowników są jako tako miarodajne, przeciwnie niż testy organizowne w późnym kwietniu na Pilsku i realizowane przez ludzi z łapanki ...

Osobliwie ujeżdżam kilka firm (teraz tylko cztery, bo nie mam tak wiele czasu), ale układ mam czysty: ja daję to i to, a wy mnie narty, za to testy będą obiektywne. Każdą nartę męczę dwa dni w Alpach i wtedy mogę coś o niej powiedzieć ... a nie godzinę, w rozmokłej breji na Pilsku ...

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem

i to się nazywa profesjonalizm!!!!!!1 Misiu nie myślałeś aby wystartować w wyborach prezydenckich?????? :))))) przynajmniej byłaby szansa na rozbudowę infrastruktury narciarskiej w Polsce...pomyśl są jeszcze 2 latka ,masz doświadczenie jesteś medialny ...jestem na tak!!! Misiu na prezydenta!!!!!:)))))

Pozdrawiam

Muzin

PS.podobno jak misie idą spać to będzie zima ,więc zapytam u zródła:Misiu kleją się Ci oczka????? :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ma problem

Można spać spokojnie. Marketing czyni cuda, a jak wiadomo nie od dzisiaj każdy swoje chwali.

Dla przeciwwagi radzę zerknąć na tegoroczny Austria Ski Test (dostępny na tej stronie) gdzie narta o której piszesz (a której i ja uzywam) pozostawiła całą konkurencję daleko w tyle. Tegoroczy model ma jedynie zmienioną szatę graficzną w stosunku do ub. roku, ale tu już kwestia upodobań)

W końcu jednak, chyba chodzi mimo wszystko o to by zwyczajnie odpowiadała swojemu użytkownikowi...!?

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...