Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wierchomla? Białka Tatrzanska...?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś jeździłem w Dwóch Dolinach,ale Homka nie widziałem:confused:,ale dziś to mało co było widać:(

Czerwona kurtka naszywki skionline, skirace.pl, XTR takie tam ;) gigatki Voelkla ? rano gigatna na FISie jechalismy...?

Znaczy się jednak tłok będzie:) Aklim, Homar, ravic97, Bończa...

Ja o 10 wyjeżdżam licząc optymistycznie koło 14 bede na miejscu ;)

no to będę się w tym tłumie rozglądał za Wami chłopaki;)

dsc02289.jpg

Tak bede wygladał tylko na głowie biały kask R.E.D. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kurtka naszywki skionline, skirace.pl, XTR takie tam gigatki Voelkla ? rano gigatna na FISie jechalismy...?:confused:

A ja myślałem,że będziesz w ciemnej kurtce/tak jak na zdjęciu-nie wygląda na czerwoną/,ale bardziej liczyłem na rozpoznanie kasku i deski WC SC.Ale faktycznie na FIS były rozstawione bramki,ale rano tylko 2 razy pojechałem Wierchomlą I,FIS jeździłem wczoraj-jak była jeszcze nieratrakowana.Jeszcze nie było zawodów,a później Frycek,Szczawnik i pogoda się zrąbała,po odczekaniu w barze na dole stacji Szczawnik-wróciłem na Wierchomle,ale już nie było zbyt dużo ludzi:rolleyes:Szkoda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jednak tłok będzie:) Aklim, Homar, ravic97, Bończa...

Udanego nartowania koledzy!! :) Byłem wczoraj na wieczór. Warunki na Kotelnicy bardzo dobre. Pod 6-tką góra twarda i bez żadnych muld, jazda bardzo fajna, końcówka, tj. ten ostatni kawałek po wypłaszczeniu miękki, trochę muld i śnieg jak piasek. Na czerwonych wieczorem niestety muldy.

Ludzi mało, bez żadnych kolejek, na stoku też luźno.

Po 20-tez zaczął padać śnieg, dość intensywnie. W pół godziny nasypało ze 4 cm świeżego i mokrego śniegu. Wszystko fajnie tylko trochę wolniej się potem zjeżdżało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Skier,

Ta Kotelnica, to jednak dość fajny ośrodek - jeździsz i jeździsz i wciąż nowe trasy i wyciągi:) Muszę się przeprosić z nią, bo nie byłem tam od naszego pierwszego nartowania w Polsce w listopadzie. Dzisiaj fajnie od rana, pogoda zmienna. O 11tej już ludzi dobiło i trzeba było się orczykiem przelecieć, albo tam hen z drugiej strony. Ogólnie OK. Nikogo ze skionline nie namierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jakoś nie mogłem nikogo wypatrzyć w tłumie:confused:

chyba tylko Ty Bończa gdzieś na horyzoncie mi mignąłes ( tak mi się wydaje - jak miałeś taką samą kurtkę jak na zdjęciach w swojej galerii :D ) kiedy jechałem krzesłem z moją latoroślą , którą z rodzicielskim mozołem próbuję czegoś nauczyć:o

no a co do warunków - pogoda była taka sobie (śnieg , słońce i znowu śnieg ) a trasy - widziałem już na Kotelnicy lepiej przygotowane , no ale może to skutek opadu świeżego śniegu. Ogólnie jednak wyjazd fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki skier za życzenia udanego nartowania. wierz mi było TAKIE !

może kiedyś uda się zrobić wspólny wyjazd z krakowa.

a co do kotelnicy, to nie powiem. stok dzisiaj długo trzymał beton, gdyż w połowie dnia spadła temperatura i ostro powiało, dzięki czemu na nowo go zamroziło. także od 9-16 tylko na krawędziach, zero ześlizgów.

ps. niestety też nikogo z forum nie namierzyłem, choć już wiem, że bończa był. powód ? jak głodny chleb dopadnie, to wszystko inne przestaje istnieć. następnym razem będzie łatwiej bo dzisiaj w domu znalazłem stickersy skionline :)

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kotelnicy, to nie powiem. stok dzisiaj długo trzymał beton, gdyż w połowie dnia spadła temperatura i ostro powiało, dzięki czemu na nowo go zamroziło. także od 9-16 tylko na krawędziach, zero ześlizgów.

yyyyyy.... to znaczy co? po betonie na krawędziach, a jak miękki czy rozmokły stok to ześlizg:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...