Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Narty dla kobiety


misiu007

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie tez nie podoba, bez wzgledu na to czy to dla kogos to bzdury czy nie.

I jest tyle dech doi probowania i testowania, ze moge sobie pozwolic na komfort pominieciach tych, a tych, nawet jak to takie nieoryginalne lub nieprofesjonalne.

Jasne, ze tak. Chyba każdy ma jakieś marki i nazwy, którym z bliżej znanych czy nieznanych powodów nie ufa, których nie lubi nawet jak nie miał z nimi do czynienia. Ja na przykład myśląc o nartach mam jakąś wyraźną niechec do Blizzarda pomimo tego,ze nie miałem z tą marką nigdy do czynienia, brak negatywnych doświadczeń itp, to samo z Nordica. I to sie moze tyczyć nie tylko nart ale wieu innych rzeczy. Z ciuchami na narty też tak może być, są marki, ktore mi sie źle kojarza i w sklepie omijam je szerokim łukiem - tak jakoś bez wyraźnego powodu - nie podobają mi sie one.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury godacie kolego, ale kazdy ma prawo miec swoj wybor.

To tylko jeszcze jedno - po kiego sie ktos pyta i zada odpowiedzi, jesli tak "nieprofesjonalnie i nieoryginalnie" podchodzi do sprawy?

To jest wlasnie wybor, a nie bzdury kolego.

Nie dyskutuje ani z jakoscia ani z profesjonalizmem - TYLKO MI NIE PASUJE I JUZ.

I tak sobie wyobrazam, ze kobiecie tez moze ni epasowac, bo ma taki grymas, a nie neguje zadnych opinii, nie zarzuca braku prfofesjonalu etc.

A dech jest tyle ze mozna sobie z tym poradzic jak sie ma pefnego fisia.

A kazdy mniec moze.

Nie sadze aby kazdy lubil Pavarottiegi i Bergmana, choc wiadomo ze Slowacki wielkim poeta jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz bym juz chyba dynastarki kupiła:) mojemu tak dobrze się na nich jeździ. nie dość że śliczne, to są takim diamencikiem nie każdy je ma:) czyli nie masówka, nie żeby mi się źle jeździło na Rossi ale te dynastraki mi się bardzo podobaja:)

Edytowane przez KDZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że Blizzard ma już dwa minusy w tym temacie:D

KDZ - Dynki są rzadko spotykane i to jest ich zaletą, którą niewielu dostrzega - i to jest druga, kolejna zaleta - choć bardzo podobna do tej pierwszej:D

A nawet wtedy gdy Dynastar miał u nas "gorszą prasę", te dobre kilka lat temu to mimo tego białe Omeglassy 157cm podkute na czubach były obiektem pożądania wielu i poniekąd nartą kultową, że tak powiem.

Edytowane przez mihumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...