Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Narty dla kobiety


misiu007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc w doborze nart. Dla średniozaawansowanej narciarki, z zacięciem :-). Wzrost 165cm, waga 58kg. Powinno to być coś przyszlosciowego, przynajmniej na 2-3 sezony, lub więcej. Nie wiem na co się zdecydowac, tak do ok. 1300zł. Teraz jeździ na na Blizzard X-spirit 3, ale trochę z nich "wyrosła".

Preferencje: czerwone trasy alpejskie.

Z góry dziekuję.

Ps. Podobaja się Elan Magic wave fusion

Fisher Vision Breeze, ale ponoć są raczej dla expertek

Edytowane przez misiu007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne:D parametry i doradzono mi na naszym forum żebym kupiła Rossignole Attraction III. są super jestem bardzo zadowolona:D:);). kupiłam 154cm długie. bardzo łatwo sie je prowadzi. Twoja Pani powinna być z nich bardzo zadowolona.

A i uzupełnij profil Misiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Pani chwali sobie te wymienione przez KDZ Rossi AIII - teraz je badziej chwali jak po miękim sie zaczeła jazda. Dziś na miękim, świeżym pilskowym śniegu spisywały sie bardzo dobrze. Nawet jej kijaszki do kompletu dokupiłem z tymi samymi wzorkami - bardzo ładne kijaszki za rozsądne pieniązki i pasują:D Dynki widziałem w sklepie kupując kijaszki - dobra jest teraz na nie cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako facetowi trudno mi się wypowiadać o damskich nartach:D więc bazuje na opinii koleżanek.

Słyszałem od nich (dwóch konkretnie) dobre opinie o damkich Fischerach Vision .

Konkretnie o Vapor - ale to najwyższy model z systemem Flow Flex dosyć drogi (delikatnie mówiąc), ale i o niższych modelach Breezee oraz Exhale.

Konkretnie to dziewczyny na codzień jeżdzą na jakiś worldcupach a damskie narty zakładają do uczenia - obie są instruktorkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz .... albo chcesz narte dobra, albo byle gówno, tylko, że z firmy, która bedzie Ci sie podobała.

Zreszta Dynastara Exclusive Sensation to już raczej nie dostaniesz ... (jedna z lepiej sprzedajacych sie nart damskie w sezonie 0809).

Wez Rossignola, najlepsza z podanych przez Ciebie desek.

Edytowane przez bobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz misiu ale większej bzdury już dawno nie słyszałem (ani nie czytałem).

Ktoś to....niedawno nosząc się z zamiarem wymiany nart jak zasugerowałem że może Dynastar, to się darł że tylko Fischer... nie pamiętasz Witusiu kto to był:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to....niedawno nosząc się z zamiarem wymiany nart jak zasugerowałem że może Dynastar, to się darł że tylko Fischer... nie pamiętasz Witusiu kto to był:rolleyes:

Nie pamiętam żebym się DARŁ. Tak jak piszesz to była raczej polemika wszystkie za i przeciw i wypadło na Dynastara to przecież ja je kupiłem a nie Ty. Parę żeczy można mi zarzucić ale napewno nie hipokryzję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB jak przetestował to mu się dopiero oczy otwarły :D.

Zresztą pamiętacie czasy jak Dynastar był firmą delikatnie mówiąc nie trendy na forum?:D Bobic gdyby nie TY to...jestem w du....ie.(dzięki) :D A Misiu najlepiej przetestować , zobaczyć , pomacać , powąchać a potem wybierać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu napisał tylko, że im sie marka nie podoba a nie, że narty robi do d.... , może im sie nie podobać bo w Pl jak na razie nie jest specjalnie znana i poważana z powodów pewnie nikłej obecności na półkach przez ostatnie lata. Dla mnie to tylko zaleta bo lubie mieć coś co ma niewielu ludzi i to coś do tego jak jest "cichociemne" to tym lepiej. Między innymi dlatego nabyłem Dynastarki a nie Atomici, Fishery czy Rosoły,których pełno do okoła. Mam po prostu coś innego i sam znam tego wartość:) I lubię jak tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to info dla misia:

Dynastar - Lange - grupa Rossignol. Grupa sprzedajaca najwiecej nart zjazdowych na Swiecie.

Wyniki, jakie Dynastar osiagnal w PS 0809 podalem w innym poscie, wiec mozna zerknac.

Marka popularna na polskim rynku, ale zaniedbana swego czasu.

Po przejeciu dystrybucji w Polsce, probujemy podniesc ranking tej marki i .... chyba nam to powoli wychodzi.

Wybor zostawiam Tobie Misiu:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu napisał tylko, że im sie marka nie podoba a nie, że narty robi do d.... ,

A mi sie tez nie podoba, bez wzgledu na to czy to dla kogos to bzdury czy nie.

I jest tyle dech doi probowania i testowania, ze moge sobie pozwolic na komfort pominieciach tych, a tych, nawet jak to takie nieoryginalne lub nieprofesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tez nie podoba, bez wzgledu na to czy to dla kogos to bzdury czy nie.

I jest tyle dech doi probowania i testowania, ze moge sobie pozwolic na komfort pominieciach tych, a tych, nawet jak to takie nieoryginalne lub nieprofesjonalne.

Bzdury godacie kolego, ale kazdy ma prawo miec swoj wybor.

To tylko jeszcze jedno - po kiego sie ktos pyta i zada odpowiedzi, jesli tak "nieprofesjonalnie i nieoryginalnie" podchodzi do sprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...