Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

FISCHER RX8 - rozwarstwienie


bartez01

Rekomendowane odpowiedzi

WitamNarty zakupiłem 26 miesięcy temu ( gwarancja 2 lata właśnie minęła) przez ten okres jeżdzone były około 20 dni z czego 10 w tym sezonie.Narty rozwarstwiają się w dziobach po obu stronach, w jednym miejscu warstwa wierzchnia odkleiła się na odcinku 8x5 cm.Jest to ewidentna wada ukryta fabryczna sprzętu czy pomimo zakończenia okresu gwarancji mogę to reklamować.?Proszę o pomoc co z tym fantem zrobić.Zdjęcia w zał.PozdrawiamBartek

IMG_2233.JPG

IMG_2239.JPG

IMG_2237.JPG

IMG_2233.JPG.4978b47f22af3b6f31bdf2e8f59a41e7.JPG

IMG_2239.JPG.1444b43b64077eabcb659f97c3351685.JPG

IMG_2237.JPG.62611ee652658fa2ce052a8067b74f7b.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba jakas rekojmia na to.

Jednak dystrybutor odpisze Ci, ze niestety Winnetou, czas minal.

Jak w ogole Ci odpisze :D

Pamietaj - masz 14 dni na otrzymanie pisemnej odpowiedzi od dystrybutora.

Jesli jej nie otrzymasz masz prawo dostac nowe narty lub zwrot kasy BEZ GADANIA.

A jak nie, to do Sądu z nimi....

Zerknij przy okazji na strone o ochronie konsumenta i jego prawach. - znajdziesz w goglach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę po raz kolejny - napisałem w podobnej sytuacji do producenta i po miesiącu miałem nowe narty..

nie bywam regularnie i nie pamietam:( )(zeby nei było zrobiłem wyszukiwanie twoich postów ze słowem reklamacja i nic) ;)

jaki to był producent i czy tez po okresie gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer.

Największy (wtedy-bo już ludzie się poznali) sklep sportowy w Kacach mnie olał.

Napisałem meila do Fischera. Poprosili o opis. Potem poprosili o wysłanie/dowoz do lokalnego (sport&freizeit) deleara.

Po miesiącu zadzwoniono, że nowiutkie nartki na mnie czekają.

Dawno temu tak zamieniałem RC4 Competition na RC4 Race :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem z rozwarstwieniem miała moja koleżanka rok temu. Dotyczył on jednak nart Fischer RX2. Nie pamiętam czy były jeszcze na gwarancji czy już nie, ale wiem, że sklep w którym kupiła zachował sie bardzo w pożadku - przyjął reklamacje i dał spory rabat na RC4 Worldcup SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX rozwarstwienie

Też miałem takie rozwarstwienie. Wszystkie RXy z 06/07 to mają :mad: Naprawili mi to w SKITEAMie w Poznaniu za 30 dychy. Potem je dobrze sprzedałem... :). Na pocieszenie mogę dodać, że słyszałem od serwisanta, że ten wierzchni laminat (który tak lubi się odklejać) można sobie zerwać bo zdaje się i tak nie wpływa na jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...