Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody skionline.pl 09/10


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajnie chłopaki i panie że jest zainteresowanie, może małe głosowanko która stacja by wchodziła w rachubę?

SB chodzi o małe nachylenie?

Jeśli o to chodzi, to (dla treningów, które mają sens jeśli są w miarę regularne) chyba dobrze byłoby ustalić, skąd jest większość chętnych, i znaleźć coś w rozsądnym zasięgu - żeby odległość nie stała się czynnikiem utrudniającym. Zdaje się, że dominuje Ślunsk? Ja tam jakoś dotychczas w te strony na narty nie zbłądziłam, ale z Krakóffka nie mam daleko... No, i chodzi też o nastawienie kto z grupy trzymającej stacje ma sensowne podejście, to akurat wiedzą tylko niektórzy, choć, oczywiście, można się popytać, nawet udając Greka;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o to chodzi, to (dla treningów, które mają sens jeśli są w miarę regularne) chyba dobrze byłoby ustalić, skąd jest większość chętnych, i znaleźć coś w rozsądnym zasięgu - żeby odległość nie stała się czynnikiem utrudniającym. Zdaje się, że dominuje Ślunsk?

a niby dlaczego niy?

Tak i dlatego na treningi najlepsza była by górka na Szczęśliwicach:D

Skoro Warszawa zabiera wszystko ze Ślaska to dlaczego narciarze mają być wyjatkiem?:D

Ale w tym wypadku to chyba Jarek musiał by zaproponować miejsce.

Ale wracając do meritum najlepszym rozwiązaniem było by chyba spotkanie wszystkich(daj Boże) zainteresowanych w suchym sezonie,powiedzmy maj-lipiec i ustalenie czegokolwiek,bo na forum czy na PM to bedziemy tylko bić piane

Edytowane przez hucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku interesują i fajnie mieć kogoś (Ciebie) co ma pomiar. Tylko miej więcej określ jak to widzisz?

Pomiar i tyczki moge zalatwic z klubu, odplatnie ale taniej niz gdyby to bylo w pelni komercyjnie. Bedzie je tylko trzeba jakosc przywiezc z Gliwic. Ustawic i sedziowac mozemy sobie sami. Trzeba by tylko stok wynajac.

Jeszcze dodatkowa propozycja :rolleyes: moze by tak slalom? wszak wiekszosc forumowiczow na slalomkach jezdzi a poza tym jest tyle gigantow amatorskich ze przydaly by sie tez jakis slalomy. Poza pucharem Lwa ktory zwykle rozgrywany jest przy swietle to nie znam drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... acha Raceman, "jak to widzisz" to chyba chodzilo Ci o trningi. No wiec moze by tak ustalic jeden dzien w tygodniu po poludniu przy swietle albo w weekend, z tym ze ja moge tylko w niedziele. Zalatwic stok - po poludniu powinno byc latwiej, i jakby zebraly sie przynajmniej 3-4 osoby to juz by sie chyba opalcalo cos ustawic, ja dysponuje kolanowkami (mam wlasne - czyli bylyby za darmo).

Albo gdyby bylo wiecej chetnych to zainwestowac w dlugie tyczki, wystarczyloby 15 przgubow i tyle samo sztywnych + szmaty, na zasadzie takiej ze jest np 15 osob zainteresowanych, to kupujemy tyczki razem ale kazdy jest wlascicielem 1 przegubowej i jednej sztywnej (czyli wybula 150zeta) i tyczki trzymamy u wlasciciela wyciagu gdzie trenujemy.

... takie pomysly pod rozwage ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno myślałem o terningach. Nie ma kłopotu ustawić slalom na Poniwcu, z kierownikiem gadałem że tam szkółka ustawia 2 razy w tygodniu wieczorami (mają oświetlenie) i jak by się z nimi ugadać to raz my ustawiamy nasze tyczki raz oni swoje. Na dodatek 17-19 tyczek wyciąg może pożyczyć, także maja swoje. I powiem Wam jeszcze że im więcej by nas tam było tym lepsze warunki w negocjacjach:D.

A co do stoku to na Poniwcu ma homologację FIS więc tam nie trzeba pasa startowego SB:D....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem Wam jeszcze że im więcej by nas tam było tym lepsze warunki w negocjacjach:D.

sie ma,

no to jak to tylko o ilość idzie to i ja może frekwencję podbiję.. :) - z przyjemnością oczywiście ! - jeżeli nie będziecie mieli nic przeciw, bo z jakością gorzej.. :D, ale spotkam się z chęcią !! - i tyczki też bym sobie "odświeżył" :).

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno myślałem o terningach. Nie ma kłopotu ustawić slalom na Poniwcu, z kierownikiem gadałem że tam szkółka ustawia 2 razy w tygodniu wieczorami (mają oświetlenie) i jak by się z nimi ugadać to raz my ustawiamy nasze tyczki raz oni swoje. Na dodatek 17-19 tyczek wyciąg może pożyczyć, także maja swoje. I powiem Wam jeszcze że im więcej by nas tam było tym lepsze warunki w negocjacjach:D.

A co do stoku to na Poniwcu ma homologację FIS więc tam nie trzeba pasa startowego SB:D....

.. i tak trzymac, zeby nam tylko to sie nie rozmylo przez lato, ja mam jeszcze wiertare i klucz jakby co ;), no i króciaki ale to wspominalem, jakby tak w jednym tygodniu giganta a w drugim slalom na zmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno myślałem o terningach. Nie ma kłopotu ustawić slalom na Poniwcu, z kierownikiem gadałem że tam szkółka ustawia 2 razy w tygodniu wieczorami (mają oświetlenie) i jak by się z nimi ugadać to raz my ustawiamy nasze tyczki raz oni swoje. Na dodatek 17-19 tyczek wyciąg może pożyczyć, także maja swoje. I powiem Wam jeszcze że im więcej by nas tam było tym lepsze warunki w negocjacjach:D.

A co do stoku to na Poniwcu ma homologację FIS więc tam nie trzeba pasa startowego SB:D....

witam

tylko Poniwiec ma jeden "feler" musi być taka zima jak w tym sezonie bo inaczej częściej stoi niż jeździ ale jestem jak najbardziej za :D (dojazd zajmuje 45 min i fajny stok)- czasomierz i tyczki też mogę przewieźć z Gliwic.

pozdrawiam Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...