Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody skionline.pl 09/10


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z SB dyskutowaliśmy gdzie by ewentualnie coś takiego zrobić, wyszło na Istebną ten nowy wyciąg krzesełkowy, sanitariaty ponoć dobre, karczma też. Może początek stycznia , pasowało by 9 (sobota), wiem że to za wcześnie ale powiedzmy przy Waszej aprobacie już by zaczęło się coś rodzić, a co do wpisowego to może przelewy a ci co by wpłacali w dniu zawodów to drożej by płacili. SB nie upały, tylko plany:D:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wczoraj z SB dyskutowaliśmy gdzie by ewentualnie coś takiego zrobić, wyszło na Istebną ten nowy wyciąg krzesełkowy, sanitariaty ponoć dobre, karczma też. Może początek stycznia , pasowało by 9 (sobota), wiem że to za wcześnie ale powiedzmy przy Waszej aprobacie już by zaczęło się coś rodzić, a co do wpisowego to może przelewy a ci co by wpłacali w dniu zawodów to drożej by płacili. SB nie upały, tylko plany:D:o

No i to już są jakieś konkrety.Pewnie , że trudno teraz już cos deklarować na 100%, bo też nie wiadomo jak chociażby z pogodą będzie , ale jak dla mnie, to i miejsce i termin są OK, a tak koło listopada/grudnia mozna już ustalać listę na podstawie wpisowego.

Ps

ja pierdzielę , juz myśle o następnym sezonie , a gdzie lato 2009 ??? :)

Edytowane przez aklim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meski strip ?? jestem na tak :)

mi idea pasuje :) zawody, swiniak i masa meskiego striptisu :) jestem n tak :)

tylko ja w tych zawodach to do kibicowania sie nadam ... ale co mi tam .. .bylabym za :)

nawet bylabym za istebna ... infrastruktura jest tam ok ... tylko jak by tak moze drogowcy sie ten tego ... kubalonka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstępnie powiem,że jeśli nic nie wyskoczy,to się piszę! :) Dziwię się tylko,że SB zaaprobował Istebną... ;):D

Może niech JC też się wypowie jak to widzi?Jak dla mnie duże wyprzedzenie czasowe jest lepsze,niż zgadywanie się na tydzień przed. :) Nawet gdyby coś mi wypadło w ostatniej chwili,to wpisowe wcześniej wpłacę,więc moja strata. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tylko,że SB zaaprobował Istebną... ;):D

Bo SB to stary jajcarz:D, a tak na poważnie to nic nie zaaprobował, ale generalnie to nie ma w czym wybierać

Ja to bym zaproponował... no wiecie co...:rolleyes::D

I jak dla nie to może być bez prosiaka, bez striptisu, bez dyskoteki, nawet może być bez zawodów, byle dobre towarzystwo było:)

Mogę nawet jeść suchy chleb i spać w kartonie, byle tam...:) 700 km na południe z tond:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin ferii Województwa

18 – 31 stycznia 2010 r. kujawsko – pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

25 stycznia – 7 lutego 2010 r. podlaskie, warmińsko - mazurskie

1 – 14 lutego 2010 r. dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

15 – 28 lutego 2010 r. lubelskie, pomorskie, śląskie, łódzkie, podkarpackie

tu są terminy ferii w przyszłym roku :), jak widać najgorszy termin do organizowania zawodów to bedzie poczatek lutego ;):D

fajne zawody mogły by być tutaj, co prawda tylko tależyk tam jest a górka ma trochę ponad 600m ale za to jest to fajne kameralne miejsce właściciele są chętni do współpracy :) jedną z zalet organiozowania zawodów w takich miejscach jet napewno to że będzie to duża promocja dla ośrodka i mozliwość integracji dla forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo SB to stary jajcarz:D, a tak na poważnie to nic nie zaaprobował, ale generalnie to nie ma w czym wybierać

Ja to bym zaproponował... no wiecie co...:rolleyes::D

I jak dla nie to może być bez prosiaka, bez striptisu, bez dyskoteki, nawet może być bez zawodów, byle dobre towarzystwo było:)

Mogę nawet jeść suchy chleb i spać w kartonie, byle tam... 700 km na południe z tond:)

Raz w roku mogę się zgrać z resztą i tam właśnie pojechać,ale pewnie tam to sobie policzą za taką imprę... :eek:

Regularnie co tydzień to mogę jedynie bywać w naszych ośrodkach.Nie jest najgorzej,stary jajcarzu,przynajmniej jak ktoś lubi się doskonalić,zwłaszcza w różnych warunkach... :D

Termin ferii Województwa

18 – 31 stycznia 2010 r. kujawsko – pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

25 stycznia – 7 lutego 2010 r. podlaskie, warmińsko - mazurskie

1 – 14 lutego 2010 r. dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

15 – 28 lutego 2010 r. lubelskie, pomorskie, śląskie, łódzkie, podkarpackie

tu są terminy ferii w przyszłym roku :), jak widać najgorszy termin do organizowania zawodów to bedzie poczatek lutego

fajne zawody mogły by być tutaj, co prawda tylko tależyk tam jest a górka ma trochę ponad 600m ale za to jest to fajne kameralne miejsce właściciele są chętni do współpracy jedną z zalet organiozowania zawodów w takich miejscach jet napewno to że będzie to duża promocja dla ośrodka i mozliwość integracji dla forumowiczów

Interesująca propozycja. :rolleyes: Na taką imprę zwłaszcza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku interesują i fajnie mieć kogoś (Ciebie) co ma pomiar. Tylko miej więcej określ jak to widzisz?

Fajnie chłopaki i panie że jest zainteresowanie, może małe głosowanko która stacja by wchodziła w rachubę?

Oczywiście że striptis we własnym zakresie :D (będą przecie dzieci) . Moja propozycja jest taka by zaplanować wstępnie miejsce a potem zobaczymy jak by nie było śniegu (różnie bywa) można by gdzieś wyżej np. Hala Miziowa (wysoko) przenieść.

SB chodzi o małe nachylenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...