Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zawody skionline.pl 09/10


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu burzliwej dyskusji na temat zawodów naszych i naszych przyjaciół (Skiforum) chciałbym zaproponować by zorganizować zawody Skionline z wieczornym pieczeniem prosiaka, dyskoteką oraz streaptisem :D ( damskim i męskim) by było co wspominać, i zakończyć te niesnaski kto ma lepszą imprę ( dziecinada), a może zrobić tę forumową ligę , tylko jak by miała wyglądać, temat daję pod dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widze,że głowny temat watku rzucony przez Racemana już sie rozpłynął w krótkich ironicznych komentarzach. Pomysł niby stary ale wciąż niezrealizowany. Zgadzam się,że "napinanie" się kto lepszy nie ma sensu i do niczego nie prowadzi.Mnie i Wam chyba też bardziej pasuje formuła i ogólnie atmosfera skionline.Rozumiem i szanuje jednak też tych którym bardziej po drodze ze skiforum. Pewne podziały,odmienności,różnice są i niech będą ale nie tacy wrogowie się dogadywali:).A w wypadku zorganizowania ligi forumowej taki sojusz wydaje mi się konieczny.Tak jak mówie kochać się nie musimy ale wspóldziałać możemy.W moim rozumieniu zawody w ramach ligi były by rozgrywane w ciągu sezonu na róznych stokach.Nie mam pojęcia a nie chce pisac głupot ile kosztuje wynajęcie stoku na kilka godzin w sobote czy niedziele(bo zakładam,że tylko takie dni wchodzą w gre).Czy składki startujących wystarczą na pokrycie kosztów?Watpie.Czyli potrzebny sponsor(może jakiś dystrybutor sprzętu narciarskiego?).Zakładamy,że na nagrodach nam nie zależy(tylko kto wtedy będzie chciał pojawiać sie raz może dwa(sam nie wierze w to co pisze:D) razy w miesiącu)i robimy to wyłacznie dla zabawy i propagowania narciarstwa to koszty może beda całkiem przyzwoite.Ewentualne upominki na zakończenie cyklu dla najlepszych.Oczywiście trzeba doliczyć dojazd i jakąś szamke.Ale to juz indywidualna sprawa.Kolejna sprawa to na jaki odzew możemy liczyć. Wydaje mi się,że absolutne minimum to 30-40 startujących na każdych zawodach.Czy można na to liczyć to już każdy musi sobie odpowiedzieć sam.

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt pomiaru czasu i zrobienia zawodów to ok. 2-3 tys. jeśli to zlecić komuś z zewnątrz :) z niektórymi właścicielami stoku można się dogadać z innymi nie jeśli chodzi o organizację (darmowe udostępnienie części stoku), zawsze można sie podłączyć do różnych innych organizowanych zawodów (gala, snowmania, alegro czy UG Pawłowice :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt pomiaru czasu i zrobienia zawodów to ok. 2-3 tys. jeśli to zlecić komuś z zewnątrz :) z niektórymi właścicielami stoku można się dogadać z innymi nie jeśli chodzi o organizację (darmowe udostępnienie części stoku), zawsze można sie podłączyć do różnych innych organizowanych zawodów (gala, snowmania, alegro czy UG Pawłowice :D)

... ja moge wypozyczyc tyczki i fotokomorke mysle ze spokojnie za ok. 1000 zł, organizacja musielibysmy sie zajac sami (sedziowanie, nagrody, pudlo itd)

... wracajac do watku Racemana odnosnie ligi to jest ciekawy pomysl ale ja bym raczej proponowal np. trening co tydzien albo co 2 tygodnie, kwestia tylko znalezienia stoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No to co Panowie. Myslę, ze czasu jest tyle, że można zrobić naprawdę kapitalną imprezę.

Mozna zorganizowac coś w rodzaju ligi forumowej czyli zawody SkiOnline i zawody SkiForum jako niezalęzne imprezy ale połączone uczestnikami i nagrodami w głownych konkurencjach.

Mam pewnien pomysł na naprawdę oryginalną formułę. Ale organizacyjnie łatwo nie będzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek organizacja zawodów to małe miki na zwody sa stoki i sa firmy co organizują je organizowaliśmy juz zawody parę razy i to problemu nie ma

i Mitek nie będziesz musiał stać przy bramce startowej tylko bedziemy sobie popijać jakiś rum:D jęsli mowa po taniu zawody to tyczki mam swoje mogę przywieźć tylko pomiar czasu musi to zrobic firma profesjonalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt pomiaru czasu i zrobienia zawodów to ok. 2-3 tys. jeśli to zlecić komuś z zewnątrz :)

2-3 koła :eek: no to cena w kierunku na południe coraz wyższa, u mnie w regionie to około 1000 zł

Co do pomiaru to mamy na forum speca od pomiarów czasu może on coś wykombinuje :) ? Czasu sporo wiec jeszcze wiele spraw można załatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homek czytaj koszt zrobienia zawodów

wygląda to tak :) dzwonisz do gościa że zawody są w dniu takim a takim na stoku w ... od godziny ... przyjeżdzasz a tam wszystko gotowe: tyczki, teren odgrodzony, numery, potem dostajesz liste z czasami i podsumowaniem całych zawodów czyli nic nie robisz :) tylko jeździsz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!

Pomysł mi się podoba i w miarę możliwości,chętnie bym się zjawiał na kolejnych zawodach. :) Na sukcesy nie liczę :D ,ale za to na dobrą zabawę jak najbardziej,a i przy okazji może łyknę trochę techniki.Tylko raz miałem okazję pojeździć na bramkach do giganta i bardzo mi się spodobało... :rolleyes:

Jeśli chodzi o koszta,to myślę,że nie będzie większych problemów,na pewno chętnie pojawią się sponsorzy,bo gdzie lepiej zareklamować sprzęt,czy organizowanie wypadów na narty?Z tego co widzę,to mowa jest tu o paru "kaflach",to nie są wielkie koszta za dobrą reklamę wśród zapaleńców,zwłaszcza jeśli pojawi się ich przynajmniej kilku.Jeśli jednak by nie wystarczyło,to może jakieś wpisowe?Zakładając,że zawsze będzie te kilkadziesiąt osób,nie powinno ono być zbyt wygórowane.

Tak sobie myślę,że organizowanie darmowych testów nart Rossignol musiało kosztować podobnie(Rossignol Demo Tour),a to tylko jedna firma potencjalnie zainteresowana reklamom...

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnien pomysł na naprawdę oryginalną formułę. Ale organizacyjnie łatwo nie będzie.

Pozdrawiam

sie ma,

Mitek - "zasiałeś ziarno" - to opowiadaj :) - sam ciekaw coś tam wymyślił ! kwestia najważniejsza - frekwencja - to nie problem chyba? - reszta to już tylko trochę wyobraźni i planowania jak rozumie .. ;)

pozro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tą ligą tylko tak ile razy na sezon 2 , 3 a może 6? Moja propozycja wygląda tak zróbmy wpierw jedne ale dobre - pomiar czasu, trasa wygrodzona , sędziowie, pudło, jakieś nagrody, przyzwoite jedzonko i w tedy mamy szanse na komplet załogi. Może wpisowe na konto tak jak u przyjaciół oraz wpłata bezpośrednio przed zawodami, lub tylko przelewy ( to już trzeba ustalić ), oczywiście nasi koledzy (Bobik i Robert ) też by ustawili namioty , na forach by się rozpropagowało i ponad setka ludzi murowana, jakaś kapela (np. Walyncioki) i jazda!!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że idea doskonała, ja-stary-zwierz-łażący-własnymi-ścieżkami chętnie w końcu spróbowałabym jazdy na tyczkach... Lepiej późno niż wcale:D.

Ale najbardziej podoba mi się pomysł Jarka regularnych treningów! Co o tym sądzicie? To na pewno skutecznie rozwija, a wielu z nas o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu burzliwej dyskusji na temat zawodów naszych i naszych przyjaciół (Skiforum) chciałbym zaproponować by zorganizować zawody Skionline z wieczornym pieczeniem prosiaka, dyskoteką oraz streaptisem :D ( damskim i męskim)

zawody -OK

prosiak-OK

dyskoteka-OK

striptis -OK

program do przyjęcia , jestem za:D

a tak poważniej - pomysł niezły , jest trochę czasu żeby dograć sprawy organizacyjne,ustalić jakiś orientacyjny termin, można też ew. zrobić listę/ranking stacji , które byłyby brane pod uwagę , no i oczywiście już trzeba dać proboszczowi na mszę w intencji obfitych opadów śniegu w sezonie 2009/2010:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...