Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Stożek latem


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się na mały spacer na Stożek, żeby sprawdzić co tam słychać.

A słychać nie wiele. Z dwóch powodów. Po pierwsze zamknięta droga na Kubalonkę sprawia, że w tym kierunku mało kto się zapędza, a po drugie w ośrodku nic się nie dzieje, oprócz tego, że wyciąg krzesełkowy jest czynny.

Bilet kosztuje 7 żł - do góry i 10 zł w obie strony. Doliczyć trzeba parking za 6 zł, ale za to stać można caaaały dzień :D

Tu możecie zobaczyć kilka zdjęć obrazujących po czym jeździcie zimą: http://www.aktywnelato.pl/galerie/?co=galerie&g_co=galeria&g_id=583&g_numer_zdj=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC,widzę,że lubisz pochodzić trochę po górach jak ja. :rolleyes: Dziś zaliczyłem Dębowiec,Szyndzielnię i Klimczok-tam pojawiam się najczęściej.Przy okazji wypatrywałem co pozostało bądź nowego powstanie z infrastruktury narciarskiej... :P Nowości żadnych,łatwo się domyślić,ale co ciekawe,stok na dębowcu był/jest oświetlony!(zdj.1)Szlag trafia,jak pomyślę,że można by tam poszusować wieczorami,ale nikomu nie chcę się zadbać o to co już istnieje!!! :mad: Jednak widoki na Dębowcu bywają interesujące... :rolleyes: (zdj.2)Podobnie jak pisałeś o Babiej,w weekendy szlaki są przeładowane,ale już dziś stosunkowo mało ludzi.Żeby mieć więcej ciszy spod Dębowca ruszyliśmy zielonym szlakiem,a nie jak wszyscy czerwonym.Puściuteńko i zdecydowanie przyjemniej. :) Jednak najfajniejszy jest odcinek za Klimczokiem(dziś tam nie poszliśmy),tam już zapuszczają się jedynie prawdziwi miłośnicy gór.Osobiście polecam podjechać do Wapienicy w okolice końcowego przystanku MPK(niestety nie pamiętam linii,chyba "16").Tam możemy zostawić auto(tylko uwaga na to gdzie parkujemy,bo inaczej tak się to kończy!!! :eek: zdj.3 i 4) i ruszyć na Szyndzielnię,dalej na Klimczok,Błatnią i z powrotem zejść do Wapienicy. :) Zrobimy jakieś 15 do 20 km... :cool:Co do Stożka to dość fajne miejsce,ale mi nie leży.Pomijając nieciekawy początek sezonu,to niestety jest tam kiepski dojazd,karnety niedrogie i fajne opcje,ale za to zabulimy za parking i skibusa,dostaniemy w zamian 3 trasy:1.niebieska-tamtejsza wersja Ondraszka ze Skrzycznego,nic ciekawego.2.czerwona-całkiem fajna,ale najlepsza ścianka krótka i do tego trawers(za tym nie przepadam).3.czarna-fajna ale krótka i przy dole wąska,no i trzeba jeszcze trafić na warunki... :pNiewątpliwa zaleta to to,że jest krzesełko,choć wolne i dwuosobowe,ale na polskie warunki to i tak nie najgorzej... :o

Szyndzielnia 5 005.jpg

Szyndzielnia 5 007.jpg

Ulewa 002.jpg

Ulewa 009.jpg

57da80f78521b_Szyndzielnia5005.jpg.7acdb65c4dbce3a350a5a0fb4ef820df.jpg

57da80f78e07c_Szyndzielnia5007.jpg.b1fb19e69115b5fa45c839f9e9306eee.jpg

57da80f795182_Ulewa002.jpg.c5a2c85ab2eda869ceb773e204bc6439.jpg

57da80f79c597_Ulewa009.jpg.5a8670595d3d84cde030c1a9f89746c1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...