Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Okulary vs.Gogle


pirmin

Rekomendowane odpowiedzi

Okulary vs.Gogle

Wydawalo mi sie ze gogle najlepiej stosowac w czasie snieznych dni, a okulary w czasie sloneczka. A odnosnie okularow i placzu to moze przydalby sie okulary ktore ladnie potrafia sie wkomponowac w oczodoly przez co wiatr nie wpada z boku i nie ma co plakac. Tak tylko sadze, nie wiem jak w praktyce narciarskiej, ale w rowerowej tak wlasnie jest :) Sam planuje zakupic okulary na sloneczne dni narciarskich szusow:)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary vs.Gogle

Parę razy próbowałem jeździć w okularach. Skutek był żałosny. W połowie trasy były tak zachlapane moimi własnymi łzami że z trudem mogłem coś dojrzeć. A są w sumie całkiem nieźle dopasowane. Zdecydowanie wolę jednak gogle.

Mac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary vs.Gogle

Jak kask, to gogle ... tu nie ma kompromisu ... czasem jeżdzę bez kasku i w okularach, ale to są wyjątki ... dobór właściwych okularów jest chyba trudniejszy, niż gogli ... tak naprawdę to stosuję je do szkolenia i wożenia dupy ... poważne narciarstwo, to jednak w goglach.

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary vs.Gogle

tak sobie czytam .... ze wy tu płaczecie na nartach ... i tylko jedna mysl mi sie nasuwa ...

OAKLEY rulez - czyli w dowolnym tłumaczeniu - przez 2 lata jezdziłem tylko w okularach (no chyba że pogoda była całkiem extreme) ... i nigdy nie płakałem (płakałem tylko jak utopiłęm moje kochane O na żaglach). Proponuje model Straight Jacket - no chyba ze do wyjątkowo szczupłej twarzy ... to wtedy samo "Jacket" ... po kieszeni aż tak nie ciągnie, bo

.::ski2die::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary vs.Gogle

http://x.oakley.com/catalog/display/gateway/eyewear/omatter/straight_jacket/stealth_grey

proponuje takie ... ale najbardzoej wypasione to miał Gulczas w Big Bro;))

...niby te 150$ to nie jest jakas spaecjalna promocja ...ale dobre google tez ponizej 100euro nie schodzą ....więc cena jest podobna ... a czasami mozna trafic na promo: buy one get one free:)))

pozdruffki

.::ski2idie::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okulary vs.Gogle

Okulary trzeba dobrać do facjaty, żeby podczas jazdy nie płakać. Ja mam jakiś model Stockholmów. Sprawdzają się dobrze - bez łez. Są tanie (ok 90 zyli) i polaryzacyjne - świat jest w nich piękniejszy (ci co fotografują wiedzą o co chodzi). A ostatnio kupiłem też identyczny model z żółtymi szkłami.

Gogli używam w trudniejszych warunkach - silny wiatr, śnieg, deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...